Sony Paris Oyun Haftası 2017 Konferansını Gerçekleştirdi

Sony Paris Oyun Haftası 2017 Konferansını Gerçekleştirdi

Sony’nin Paris Oyun Haftası 2017 konferansı sona erdi. Yeni oyunların ve çıkmış yapımların yeni içeriklerinin duyurulduğu konferansın detayları burada.

Sony dün gece Paris Oyun Haftası 2017 kapsamında oldukça ilgi çekici bir konferans gerçekleştirdi. Daha önce de açıklandığı üzere pek çok yeni yapım, duyurusu yapılmış oyunlar hakkında bilgiler ve çıkışını gerçekleştirmiş yapımlar için yeni içerikler duyuruldu.

Yeni Duyurulan Oyunlar

Concrete Genie: PlayStation 4 için çıkarılacak Concrete Genie’de oyuncular sihirli bir fırçayı ellerine alıp etrafa çizimler yapacak ve bu sayede hayal ettikleri dünyayı şekillendirebilecekler. 2018 çıkış yapacak oyun için yayınlanan videoya bu linkten ulaşabilirsiniz.
The Gardens Between: Captain Toad benzeri bir bulmaca oyunu olan The Gardens Between ilgi çekici bir arkadaşlık ilişkisini konu alıyor. Sanat yönü ve müzikleriyle ön plana çıkacağını düşündüğümüz oyun 2018’de çıkış yapacak. Oyun için yayınlanan videoya bu linkten ulaşabilirsiniz.
Ghost of Tsushima: Moğol İmparatorluğu’nun istilası sonucu Tsushima Adası darmadağın olmuş ve buradaki samurayların pek çoğu kılıçtan geçirilmiştir. Biz oyuncular da hayatta kalan son samuraylardan biri olarak küllerimizden doğacak ve istilacı güçlere karşı amansız bir mücadele vereceğiz. Ghost of Tsushima için yayınladığımız haberden oyun hakkındaki diğer detaylara ve videoya ulaşabilirsiniz.
Guacamelee 2: Metroidvania stilini PlayStation 4’e taşıyacak platform oyunu Guacamelee 2, konferans sırasından duyurulan yapımlardan biriydi. Oyun için yayınlanan videoya bu linkten ulaşabilirsiniz.
Spelunky 2: 2008 yılında çıkarılan Spelunky’nin devam oyunu olan bu yapımın şimdilik PlayStation 4 ve PC için çıkacağı açıklandı. İlk oyunda altın madenlerinin, ormanların ve buzdan mağaraların altını üstüne getirmişken ikinci oyunda hedefimize uzayı alacağız gibi görünüyor. Oyun için yayınlanan videoya bu linkten ulaşabilirsiniz.

Daha Önce Çıkmış Olan/Duyurulan Oyunlar İçin Gelen Haberler

Call of Duty WWII: Call of Duty serisinin büyük merakla beklediğimiz yeni halkası WWII için bir DLC duyuruldu. The Resistance ismindeki DLC bir harita paketi olarak planlanmış. Yani oyuna çoklu oyuncu modunda kullanılabilecek yeni haritalar ekleyecek. Paketin PlayStation 4 için 30 Ocak’ta çıkacağı belirtildi. Ayrıca The Resistance’ın ardından üç yeni harita paketi daha oyunculara sunulacak.
Destiny 2: Destiny 2’nin daha önceden haberini aldığımız Curse of Osiris isimli genişletme paketinin detayları belli oldu. Merkür gezegenini merkezine alacak genişletme paketinde oyuncular Merkür’deki kadim bir kapının açılmasıyla serbest kalan bir orduya karşı mücadele verecekler. Curse of Osiris 5 Aralık’ta çıkış yapacak. Yayınlanan videoyu da bu linkten izleyebilirsiniz.
Detroit: Become Human: Quantic Dream heyecan yaratan oyunu Detroit: Become Human da Sony’nin es geçmediği oyunlardan biriydi. Yayınlanan fragman beraberinde oyunun PlayStation 4 çıkış yapacağı aralık açıklandı. Detroit: Become Human 2018’in bahar aylarında PlayStation 4’e çıkış yapacak. Yayınlanan yeni fragmanı bu linkten izleyebilirsiniz.
The Hong Kong Massacre: Hotline Miami’yi andıran ve iki kişilik bir yapım ekibi tarafından geliştirilen The Hong Kong Massacre PlayStation 4 için duyuruldu. 2018 yılında PlayStation 4’e çıkarılacak bu aksiyon-gerilim oyunu için yayınlanan duyuru videosunu bu linkten izleyebilirsiniz.
Final Fantasy 15: Final Fantasy 15’in daha önceden açıklanan Episode Ignis adındaki genişletme paketi için yeni bir fragman yayınlandı. Igniler’in bakış açısından oyunu bizlere sunacak olan genişletme paketi 13 Aralık 2017’de çıkış yapacak. Yayınlanan fragmana bu linkten ulaşabilirsiniz.
God of War: Oyun dünyasının efsanelerinden Kratos’u baba savaşçı rolünde göreceğimiz God of War da yeni video yayınlanan oyunlar arasında yer alıyor. Videoda Kratos’u oğlu Atreus beraberinde tekrardan savaş alanında görüyoruz. Atreus ile birlikte ilgi çekici ve güven veren bir ikili olan Kratos oğluna öğütler vermeyi gene ihmal etmiyor. 2018’de çıkış yapacak oyun için yayınlanan yeni videoyu linkten izleyebilirsiniz.
The Last of Us Part 2: Naughty Dog’un eşsiz yapımlardan The Last of Us’ın ikinci oyunu büyük bir merakla bekleniyor. Konferans sırasında da merakımızı ve heyecanımızı iyice pekiştiren beş dakikalık yeni bir video paylaşıldı. Videoda görünen genç kadının Ellie olduğuna dair iddialar ortaya atıldı. Ancak Naughty Dog Ses Tasarım Uzmanı Robert Krekel, Twitter hesabı üzerinden videoda görülen kadının Ellie olmadığını belirtti. The Last of Us Part 2 için henüz açıklanan bir çıkış tarihi bulunmuyor. Yayınlanan videoyu bu linkten izleyebilirsiniz.
Monster Hunter World: PlayStation 4 ve Xbox One’a 26 Ocak 2018’de çıkarılacak Monster Hunter World için yayınlanan yeni videoda Horizon: Zero Dawn hayranlarını sevindirecek bir şey var. Horizon: Zero Dawn’ın ana karakteri Aloy, Monster Hunter World’de oynanabilir olarak bulunuyor. Oyunda gene ilginç yaratıklara karşı mücadele vereceğimiz için Aloy’un ortamda eğreti durmayacağını kolaylıkla anlayabiliyoruz. Ayrıca oyun için planlanan bir Beta da duyuruldu. PlayStation Plus abonelerinin katılabileceği Beta 9-12 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Yayınlanan videoya bu linkten ulaşabilirsiniz.
Shadow of Colossus: PlayStation 2 ve PlayStation 3 için çıkarılan ve çok sevilen Shadow of the Colossus’un PlayStation 4’e remastered olarak çıkarılacağını büyük bir sevinçle karşılamıştık. Konferansta ise oyunun çıkış tarihi açıklandı. Shadow of Colossus 6 Şubat 2018’de PlayStation 4 kullanıcılarına sunulacak. Yayınlanan yeni videoyu da bu linkten izleyebilirsiniz.
Marvel’s Spider-Man: Insomniac Games’in PlayStation 4’e çıkaracağı Spider-Man’in yeni gösterilen videosunda Marvel evreninin kötü karakterlerini ve Peter Parker’ı görüyoruz. 2018 yılında çıkış yapacak oyun için yayınlanan bu videoya linkten ulaşabilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir