Sekiro İncelemesi nerede?

Sekiro İncelemesi nerede?

Sekiro: Shadows Die Twice incelemesi ile alakalı duyurumuzu bilginize sunarız.

Sekiro incelemesi Ahmet tarafından yapılacak, yayınlanacağı adres de şöyle, daha önce yeni üssümüz olduğunu bildirdiğimiz YNP’de. https://yabgunizampasha.com/ Tabi yazı çıktığında biz sizi yine buradan bilgilendireceğiz. Aşağıdaki yazı da dünya lansmanıyla alakalı olarak bize iletilen bültenin kapsıyor. Sabrınız için teşekkür ederiz.

“Dünyanın dört bir yanından oyuncuların, merakla beklediği video oyunu Sekiro: Shadows Die Twice’ta, ölümün hem düşmanınız hem de dostunuz olacağı unutulmaz bir yolculuğa çıkacaksınız. Yönetmeni Hidetaka Miyazaki (Dark Souls ve Bloodborne) olan Sekiro: Shadows Die Twice, oyunculara acımasız düşmanlarla, çarpıcı kılıç savaşlarıyla ve ilgi çekici keşiflerle dolu destansı bir macera, güzel ve aynı zamanda da karanlık bir dünya sunuyor! Oyun şimdi PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox ve PC’de oyun meraklılarına sunuluyor.

Oyuncular “tek kollu kurt” rolünü üstlenerek Sekiro: Shadows Die Twice’ta yepyeni bir oyun deneyimini keşfedecekler. Oyunun tek baş karakteri olan kurt, şerefini geri kazanmak, ‘Tanrı’nın Mirasçısı’ olarak bilinen efendisini kurtarmak ve her ne pahasına olursa olsun düşmanından intikam almak için yeni çalışan protez kolunu kullanarak sadakatini göstermeye ve korumaya gönüllüdür. Sekiro: Shadows Die Twice, oyuncuların yeni objeleri ortaya çıkaracağı, yeni karakterlerle karşılaşacağı, gizli zorluklarla çarpışacağı ve oyundaki zengin kesim hakkında daha fazla şey öğreneceği -güzel manzaralar, eşsiz silahlarla dolu ve baştan aşağıya ayrıntılı bir dünyada yer alan- ödüllü bir keşif sunuyor.

Sekiro: Shadows Die Twice, Japonya’nın Sengoku döneminde geçen bir oyundur ve tek kollu bir şinobinin karşılaştığı büyük savaşı anlatıyor. Dinamik renk paleti ile birlikte solmuş ve harap manzaraların da yer aldığı oyunda, oyuncunun her zaman ölümden bir adım uzakta olduğu FromSoftware stiline sadık bir oyun dünyasında oluşturulmuş durumda. FromSoftware Başkanı ve Sekiro Shadows Die Twice Yönetmeni Hidetaka Miyazaki, “Hem yeni hem de eski hayranların şinobinin yolculuğunu sevmesini umuyoruz; oyun çarpıcı ve dinamik bir mücadele ile zenginleştirilmiş bir oyun oldu” diyor.

Activision tarafından sunulan, tüm hakları Activision Blizzard’a (NASDAQ: ATVI) bağlı olan, Sekiro: Shadows Die Twice, FromSoftware’in zorlu ancak ödüllendirici oyun oynama tarzına sadık kalıyor. Sabrı, teknik özellikleri ve yaratıcılığı vurgulayan benzersiz bir mücadeleyi oyunseverlere sunuluyor. Sekiro: Shadows Die Twice ile oyunseverler aynı anda hem savunmacı hem de agresif olmakla birlikte, maruz kaldıkları saldırıları geri çevirmeye odaklı taktikler geliştiriyor. Diriliş oyunculara taktiksel olarak geri çekilme ya da düşmanını aldatarak karşı saldırıya geçme fırsatı veriyor. Şinobi protezi, tutma kancası, yüklü balta ve alev fırlatıcı gibi çeşitli eklentilerle donatılarak oyuncuların düşmanın zayıflıklarından istifade edebilmeleri için tamamen yeni bir boyut sunuyor.”

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir