Sekiro İncelemesi nerede?

Sekiro İncelemesi nerede?

Sekiro: Shadows Die Twice incelemesi ile alakalı duyurumuzu bilginize sunarız.

Sekiro incelemesi Ahmet tarafından yapılacak, yayınlanacağı adres de şöyle, daha önce yeni üssümüz olduğunu bildirdiğimiz YNP’de. https://yabgunizampasha.com/ Tabi yazı çıktığında biz sizi yine buradan bilgilendireceğiz. Aşağıdaki yazı da dünya lansmanıyla alakalı olarak bize iletilen bültenin kapsıyor. Sabrınız için teşekkür ederiz.

“Dünyanın dört bir yanından oyuncuların, merakla beklediği video oyunu Sekiro: Shadows Die Twice’ta, ölümün hem düşmanınız hem de dostunuz olacağı unutulmaz bir yolculuğa çıkacaksınız. Yönetmeni Hidetaka Miyazaki (Dark Souls ve Bloodborne) olan Sekiro: Shadows Die Twice, oyunculara acımasız düşmanlarla, çarpıcı kılıç savaşlarıyla ve ilgi çekici keşiflerle dolu destansı bir macera, güzel ve aynı zamanda da karanlık bir dünya sunuyor! Oyun şimdi PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox ve PC’de oyun meraklılarına sunuluyor.

Oyuncular “tek kollu kurt” rolünü üstlenerek Sekiro: Shadows Die Twice’ta yepyeni bir oyun deneyimini keşfedecekler. Oyunun tek baş karakteri olan kurt, şerefini geri kazanmak, ‘Tanrı’nın Mirasçısı’ olarak bilinen efendisini kurtarmak ve her ne pahasına olursa olsun düşmanından intikam almak için yeni çalışan protez kolunu kullanarak sadakatini göstermeye ve korumaya gönüllüdür. Sekiro: Shadows Die Twice, oyuncuların yeni objeleri ortaya çıkaracağı, yeni karakterlerle karşılaşacağı, gizli zorluklarla çarpışacağı ve oyundaki zengin kesim hakkında daha fazla şey öğreneceği -güzel manzaralar, eşsiz silahlarla dolu ve baştan aşağıya ayrıntılı bir dünyada yer alan- ödüllü bir keşif sunuyor.

Sekiro: Shadows Die Twice, Japonya’nın Sengoku döneminde geçen bir oyundur ve tek kollu bir şinobinin karşılaştığı büyük savaşı anlatıyor. Dinamik renk paleti ile birlikte solmuş ve harap manzaraların da yer aldığı oyunda, oyuncunun her zaman ölümden bir adım uzakta olduğu FromSoftware stiline sadık bir oyun dünyasında oluşturulmuş durumda. FromSoftware Başkanı ve Sekiro Shadows Die Twice Yönetmeni Hidetaka Miyazaki, “Hem yeni hem de eski hayranların şinobinin yolculuğunu sevmesini umuyoruz; oyun çarpıcı ve dinamik bir mücadele ile zenginleştirilmiş bir oyun oldu” diyor.

Activision tarafından sunulan, tüm hakları Activision Blizzard’a (NASDAQ: ATVI) bağlı olan, Sekiro: Shadows Die Twice, FromSoftware’in zorlu ancak ödüllendirici oyun oynama tarzına sadık kalıyor. Sabrı, teknik özellikleri ve yaratıcılığı vurgulayan benzersiz bir mücadeleyi oyunseverlere sunuluyor. Sekiro: Shadows Die Twice ile oyunseverler aynı anda hem savunmacı hem de agresif olmakla birlikte, maruz kaldıkları saldırıları geri çevirmeye odaklı taktikler geliştiriyor. Diriliş oyunculara taktiksel olarak geri çekilme ya da düşmanını aldatarak karşı saldırıya geçme fırsatı veriyor. Şinobi protezi, tutma kancası, yüklü balta ve alev fırlatıcı gibi çeşitli eklentilerle donatılarak oyuncuların düşmanın zayıflıklarından istifade edebilmeleri için tamamen yeni bir boyut sunuyor.”

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Role Playing Yaparken Dikkat Edin


Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Bir oyun ya da evren ile alakalı rol yaparak ilerlettiğiniz eğlenceniz baltalanırsa nasıl toparlarsınız? İşte size bir örnek. Öncelikle bu içeriğin kaynak (source) olarak https://yabgunizampasha.com olduğunu belirtelim. Daha fazla içerik, sadece oyun değik, kültür, dünya, tarih gibi nice...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir