Rome: Total War’un iPad Sürümü İçin Geri Sayım Başladı

Total War oyunlarını Mac için uyarlayan Feral Interactive, Rome’un iPad sürümüne dair yeni detaylar paylaştı.

Feral Interactive, Rome: Total War’un PC ve Mac kullanıcılarına sunduğu içerikten hiçbir taviz verilmeden iPad’e uyarlanacak sürümünün ücretini ve çıkacağı dönemi belirtti. Nokta atışı tarih verilmese de “bu sonbahar” diye bildirilen çıkış tarihi için şurada birkaç hafta kaldı desek hata yapmış olmayız. Ücretin ise 10 Dolar, 10 Avro ve 8 İngiliz Strelini olarak belirlendiği bilgisi de mevcut. Efsane seri bizi mobil platformlarda da yalnız bırakmıyor…

Eğer bu sürümü satın almayı düşünüyorsanız ilk nesil bir iPad Air ya da daha güncel donanımlara sahip olmanız yeterli. iPad Pro sahipleri de oyunu oynayabilecekler ve son olarak 4GB boş alanınız olmalı. Bu kadar.

En merak edilen husus sürekli vurgulanan “Full Rome Experience” yani gerçekten ana içerikten bir kayıp yaşamadan mobil platformlarda da adeta PC ve Mab başında Rome: Total War oynuyormuş gibi mi hissedeceğiz? Parmaklarımızla komuta sistemi fareden çok daha iyi olduğu kesin. Sanırım bu merak için biraz daha sabretmemiz gerekiyor, tecrübe etmeden yorumlamamak en doğrusu.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir