Quake Champions Erken Erişim Sürecine Başlıyor

Ünlü FPS oyun serisi Quake’in yeni üyesi Quake Champions, bu ayın 22’sinde Steam ve Bethesda.net üzerinden erken erişim aşamasına başlayacak.

Video oyun tarihinin en önemli serilerinden biri olan Quake’in geri dönüş yapacağını E3 2016 fuarındaki Quake Champions ile öğrenmiştik. PC platformuna özel çıkarılacak oyunun yayıncılığını üstlenen Bethesda, resmi sitesinden yaptığı duyuru ile oyunun 22 Ağustos’ta Steam ve Bethesda.net Launcher’ı üzerinden erken erişime açılacağını belirtti.

Quake Champions’ın daha önce düzenlenen beta sürecine katılmayan oyuncular, erken erişim sürümüne ulaşabilmek için 30 Dolar fiyat etiketli Champions Pack’i almak zorundalar. Eğer oyunun geçmişte düzenlenen kapalı betasına katıldıysanız Bethesda.net aracılığıyla, Champions Pack’i satın almanıza gerek kalmadan oynamaya devam edebilirsiniz. Champions Pack’in içerdikleri ise şu şekilde:

  • Oyunda bulunan 10 şampiyonun tamamı: Ranger, Visor, Scalebearer, Nyx, Anarki, Clutch, Sorlag, Galena, Slash, Wolfenstein’dan BJ Blazkowicz, ve on şampiyona ilave olarak yeni karakterimiz DOOM Slayer.)
  • Gelecekte çıkarılacak tüm şampiyonlar. 2018’in sonuna kadar 6 yeni şampiyon çıkarılması planlanıyor, ancak daha fazlası da gelirse Champions Pack sahipleri herhangi bir ücret ödemeden bu karakterlere kavuşacaklar.
  • Sadece Erken Erişim sürecinde Champions Pack sahipleri tarafından kullanılabilecek olan Ranger şampiyonuna özel tasarlanmış ilave bir dış görünüş.
  • Üç adet Röliker (kullanıcı profili, şampiyon ve silah kişiselleştirme imkanı sağlayan oyun içi üç adet eşyanın bulunduğu özel yağma sandıkları.)

 

Ayrıca erken erişim şerefine yayınlanan içerikler Champion Pack ile kısıtlı değil. İki yeni harita, oyun içi sesli konuşma özelliği, yeni kişiselleştirme imkanları gibi daha çok pek içerik oyuna eklenecek. Erken erişim sürümü için 30 Dolar ödemeniz gerekse de ilerleyen dönemlerde Quake Champions ücretsiz olarak piyasadaki yerini alacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir