(Güncellendi) PS4’e Çıkacak Spider-Man Oyunu İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

(Güncellendi) PS4’e Çıkacak Spider-Man Oyunu İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Insomniac Games tarafından PS4’e özel olarak geliştirilen Spider-Man için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Ayrıca çıkış tarihi hakkında da bilgi var.

Sony’nin E3 2016’daki sürprizlerinden biri olan Spider-Man ilk duyurulduğu andan itibaren hem oyuncuları hem de Marvel hayranlarını heyecanlandırmayı başarmıştı. Ratchet & Clank ile tanınan Insomniac Games’in geliştirdiği oyunu bu ay dergisine taşıyan Game Informer özel bir video da yayınladı. Peter Parker’ı binalardan binalara uçarken, düşmanlarını bir güzel pataklarken gördüğümüz video iştahımızı kabartacak cinsten.

Yapımcıların düşüncelerini de içeren video sayesinde oyunda göreceğimiz Örümcek Adam’ın daha tecrübeli, güçlerine alışma aşamasını geride bırakmış biri olduğunu öğreniyoruz. Binalar arasında dans eder gibi uçan, düşmanlarını peynir ekmek gibi yiyen karakterimizin animasyonlarının son derece akıcı olduğunu söylemek mümkün.

Game Informer çalışanları Insomniac Games’e yaptıkları gezide, geliştirici ekibin oyun hakkında “En iyi Spider-Man hikayeleri Peter Parker ve Spider-Man’in dünyaları birbiri ile zıt düştüğünde ortaya çıkar.” sözlerin işittiklerini belirtiyorlar. Bu da oyun içerisinde karakterimizin kendi içinde çatışmalar ve gelgitler yaşayacağını işaret ediyor. Ayrıca oyunun bu yıl içerisinde çıkacağı daha önce doğrulansa da net bir çıkış tarihi elimizde henüz bulunmuyor. Ancak Game Informer’ın bugün ilerleyen saatlerde çıkacak dergisi ile çıkış tarihi netleşecek. Oyunun hem çıkış tarihini hem de dergi sayesinde elimize geçen bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Güncellendi!

Haberi birkaç saat önce girdiğimizde çıkış tarihinin gün içerisinde açıklanacağını belirtmiştik. Şimdi ise çıkış tarihi açıklanmakla kalmadı, ön sipariş bonusları, oyunun özel sürümleri ve birkaç detay daha açığa çıktı.

Spider-Man 7 Eylül 2018 tarihinde PlayStation 4’e özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun standart sürümü ABD’de 60 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ayrıca Game Informer sayesinde oyunun PlayStation4 ve PlayStation 4 Pro’da 30 FPS’te çalışacağı ve hiçbir şekilde mikro ödeme içermeyeceği aktarıldı. Oyunu ön sipariş veren kullanıcılar “Spidey” Kıyafet Paketi’ne, Spider-Drone isimli oyun içi cihaza, 5 ilave yetenek puanına, özel PSN avatarı ve temasına sahip olacaklar.

Oyun için duyurulan Digital Deluxe Edition ve Collector’s Edition sürümleri dikkat çekmeyi başarıyorlar. Resimlerini aşağıda galeride bulabileceğiniz sürümlerin içerikleri ise şu şekilde:
Digital Deluxe Edition: Ana oyun, The City That Never Sleeps DLC’si.
Collector’s Edition: Çelik kutu içerisinde ana oyun, The City That Never Sleeps DLC’si, örümcek çıkartması, Örümcek Adam mini heykeli, sanat kitabı.

Ön sipariş videosunu ve yayınlanan yeni görselleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
211
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Battlefield V Yapımcısı DLC’ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti

Battlefield V Yapımcısı DLC'ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti


Battlefield V Yapımcısı DLC'ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti

Battlefield V yapımcı ekibi oyunda yer alacak ücretsiz DLC'lerden bahsedip neden Battle Royale modunu oyuna eklediklerini açıkladılar. Seriyi tekrardan İkinci Dünya Savaşı atmosferine taşıyacak olan Battlefield V çıkmadan bile çokça tartışılmayı başarıyor. Electronic Arts'tan beklenmeyecek...

Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti

Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti


Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti

Birleşmiş Milletler'e bağlı olan Dünya Sağlık Örgütü aldığı son karar beraberinde oyun bağımlılığını akıl hastalığı olarak sınıflandırdı. Aşırı uzun sürelere yayılan veya aralıksız devam eden video oyun oynama seansları uzunca bir süredir hem ruh hem de beden sağlığına tehdit olarak...

Playstore Yeni İndirim Kampanyalarını Duyurdu

Playstore Yeni İndirim Kampanyalarını Duyurdu


Playstore Yeni İndirim Kampanyalarını Duyurdu

Playstore, geniş oyun yelpazesindeki bazı ürün ve serilerin indirime girdi. Bayram, Dünya Kupası ve okulların kapanışı gibi hususlarda oyuncuları unutmayan Playstore, üç yeni kampanya duyurdu. Peki hangi oyunlarda indirimler mevcut? Football Manager Kampanyası ile Football Manager 2018 ve...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir