(Güncellendi) PS4’e Çıkacak Spider-Man Oyunu İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

(Güncellendi) PS4’e Çıkacak Spider-Man Oyunu İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Insomniac Games tarafından PS4’e özel olarak geliştirilen Spider-Man için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Ayrıca çıkış tarihi hakkında da bilgi var.

Sony’nin E3 2016’daki sürprizlerinden biri olan Spider-Man ilk duyurulduğu andan itibaren hem oyuncuları hem de Marvel hayranlarını heyecanlandırmayı başarmıştı. Ratchet & Clank ile tanınan Insomniac Games’in geliştirdiği oyunu bu ay dergisine taşıyan Game Informer özel bir video da yayınladı. Peter Parker’ı binalardan binalara uçarken, düşmanlarını bir güzel pataklarken gördüğümüz video iştahımızı kabartacak cinsten.

Yapımcıların düşüncelerini de içeren video sayesinde oyunda göreceğimiz Örümcek Adam’ın daha tecrübeli, güçlerine alışma aşamasını geride bırakmış biri olduğunu öğreniyoruz. Binalar arasında dans eder gibi uçan, düşmanlarını peynir ekmek gibi yiyen karakterimizin animasyonlarının son derece akıcı olduğunu söylemek mümkün.

Game Informer çalışanları Insomniac Games’e yaptıkları gezide, geliştirici ekibin oyun hakkında “En iyi Spider-Man hikayeleri Peter Parker ve Spider-Man’in dünyaları birbiri ile zıt düştüğünde ortaya çıkar.” sözlerin işittiklerini belirtiyorlar. Bu da oyun içerisinde karakterimizin kendi içinde çatışmalar ve gelgitler yaşayacağını işaret ediyor. Ayrıca oyunun bu yıl içerisinde çıkacağı daha önce doğrulansa da net bir çıkış tarihi elimizde henüz bulunmuyor. Ancak Game Informer’ın bugün ilerleyen saatlerde çıkacak dergisi ile çıkış tarihi netleşecek. Oyunun hem çıkış tarihini hem de dergi sayesinde elimize geçen bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Güncellendi!

Haberi birkaç saat önce girdiğimizde çıkış tarihinin gün içerisinde açıklanacağını belirtmiştik. Şimdi ise çıkış tarihi açıklanmakla kalmadı, ön sipariş bonusları, oyunun özel sürümleri ve birkaç detay daha açığa çıktı.

Spider-Man 7 Eylül 2018 tarihinde PlayStation 4’e özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun standart sürümü ABD’de 60 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ayrıca Game Informer sayesinde oyunun PlayStation4 ve PlayStation 4 Pro’da 30 FPS’te çalışacağı ve hiçbir şekilde mikro ödeme içermeyeceği aktarıldı. Oyunu ön sipariş veren kullanıcılar “Spidey” Kıyafet Paketi’ne, Spider-Drone isimli oyun içi cihaza, 5 ilave yetenek puanına, özel PSN avatarı ve temasına sahip olacaklar.

Oyun için duyurulan Digital Deluxe Edition ve Collector’s Edition sürümleri dikkat çekmeyi başarıyorlar. Resimlerini aşağıda galeride bulabileceğiniz sürümlerin içerikleri ise şu şekilde:
Digital Deluxe Edition: Ana oyun, The City That Never Sleeps DLC’si.
Collector’s Edition: Çelik kutu içerisinde ana oyun, The City That Never Sleeps DLC’si, örümcek çıkartması, Örümcek Adam mini heykeli, sanat kitabı.

Ön sipariş videosunu ve yayınlanan yeni görselleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
211
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Role Playing Yaparken Dikkat Edin


Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Bir oyun ya da evren ile alakalı rol yaparak ilerlettiğiniz eğlenceniz baltalanırsa nasıl toparlarsınız? İşte size bir örnek. Öncelikle bu içeriğin kaynak (source) olarak https://yabgunizampasha.com olduğunu belirtelim. Daha fazla içerik, sadece oyun değik, kültür, dünya, tarih gibi nice...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir