Project Titan’dan Sızma Var!

Project Titan’dan Sızma Var!

Blizzard’ın gizemini koruyan MMO projesi Titan hakkında bugün sürpriz iddialar atıldı ortaya!

TitanFocus.info adlı bir internet sitesi World of Warcraft ile MMORPG kulvarının tahtını koruyan Blizzard’ın merak ve heyecanla beklenen yeni MMO’su Project Titan hakkında bir dolu iddia attı bugün ortaya. Yazıyı yayımlayan şahsın bir haftadır bildiğini iddia ettiği bilgileri Nisan 1 şakası olarak algılanmaması adına bugüne dek gizli tuttuğu ve artık bir riski bulunmadığına karar verdiğinde açıklama yoluna gittiği belirtiliyor. Bizler de her ne kadar resmiyet kazanmamış olsa da epey detaylı olarak verilen bu “iddiaları” sizlerle paylaşalım istedik.

İsimsiz bir kaynaktan elde edilen bilgilere göre Blizzard içerisinde 150 kişilik bir ekip oluşturularak geliştirilen Project Titan, dünya mistik tarihine odaklanan bir oyun olarak çıkacak karşımıza. Yunan, Roma ve Viking mitolojisine ait ögelerle bezeli olacak Titan’da farklı zaman dilimlerine yolculuklar da yapabileceğiz. Buradan hareketle büyüden silahlara kadar geniş bir ekipman kapasitesine sahip olacak Titan, oynanış olarak MMORPG’lerden alışkın olduğumuz üzere “Third Person” kamera açısıyla karşımıza çıkacak. Yalnız bazı durumlarda FPS kamera açısına geçişlerle de karşılaşılabilecek.

Tamamen Blizzard tarzında görseller sunacağı belirtilen Titan için yepyeni bir grafik motoru kullanılırken, öncelikli olarak PC oyuncuları düşünülerek tasarlandığı ancak, yeni nesil konsol oyuncularına da sunulabileceği belirtiliyor. Klan sistemi ve “Auction House” gibi sistemlerin de yer alması planlanan Project Titan’ın  e-spor organizasyonlarına katılabilecek alt yapıyı sunması için de çaba sarf edildiği iddialar arasında.

2014’ün ilk çeyreğinde ilk betasına girmesi planlanan Project Titan’ın gerçek isminin ne olması gerektiğine henüz karar verilememiş olsa da BlizzCon 2013’te bir videosunun gösterilmesi planlanıyor.

Tüm bunların birer iddia olduğunu unutmayalım ama kulağımıza küpe etmemizde de fayda var gibi görünüyor.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

PlayStation 5’in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları

PlayStation 5'in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları


PlayStation 5'in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları

CES 2020’de Sony PlayStation 5’ ve PlayStation 4’e ait bilgiler açığa çıktı. https://yabgunizampasha.com/yeni-playstation-5in-logosu-ve-rakamlarla-playstation-4.html  

Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)

Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)


Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)

https://yabgunizampasha.com/age-of-empires-4e-ait-ilk-oynanis-videosu-ve-tepkiler.html

Yeni Call of Duty Modern Warfare 2019 (İnceleme)

Yeni Call of Duty Modern Warfare 2019 (İnceleme)


Yeni Call of Duty Modern Warfare 2019 (İnceleme)

https://yabgunizampasha.com/call-of-duty-modern-warfare-incelemesi.html

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir