Project Sonic 2017 Duyuruldu!

Project Sonic 2017 Duyuruldu!

SEGA’nın en ikonik ve en hızlı karakteri Sonic yepyeni bir oyunla 25. yaşını kutlayacak! Project Sonic 2017, Comic-Con’da duyuruldu!

San Diego Comic-Con yılın en büyük olaylarından birisi olarak, popüler kültürün en büyük beklenti odağı olan bir etkinlik. Dünyanın en çok beklenen sinema, dizi, çizgi roman ve oyun dünyasının ürünleri hakkında büyük açıklamalar ve lansmanlar yapılır, oradaki basın mensupları ve hayranlara özel gösterimler bile yapılır. Böyle bir ortamda yeni yapımların duyurulmasını beklememek olmazdı. Kaldı ki, büyük bombalardan birisini de SEGA patlattı.

2017 yılında bizlerle buluşacak tek Sonic oyunu Sonic Mania olmayacak. Sonic the Hedgehog’un 25. yıl dönümü kutlamaları sebebiyle, San Diego Comic-Con’da Sega, yeni yapımı Project Sonic 2017 için ilk fragmanı bizlere tanıttı.

Sonic Generations ile oldukça benzer yönleri de bulunan Project Sonic’te iki aded Sonic the Hedgehog varyasyonu bulunacak. Birisi modern bir şekilde tasarlanan daha kısa bir Sonic tasarımı iken diğeri Sega Genesis dönemindeki karakter modeli ile karşımıza çıkacak olan Sonic varyasyonu olarak sunulacak.

Fragman bunun dışında oyun hakkında fazla bilgi sunmuyor. Oyunun “en karanlık zamanlarda” geçtiğini ve Sonic’in robotlar tarafından yok edilen bir dünyada koşturduğunu görüyoruz. Fragman, oyuncuların “direnişe katılması” konusunda cesaretlendirirken, oyun içinde bir çıkış tarihi gösteriyor.

Project Sonic PlayStation 4, PCXbox One ve Nintendo’nun hâlâ tanıtılmayan gizli Nintendo NX platformuna çıkışını 2017 yılında gerçekleştirecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?


Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 beni karışık duygulara gark eden bir yapım oldu. Böyle sevmek ile nefret etmek arasında dalga dalga gidip geldim sürekli. Bu karmakarışık duyguların sebebi, oyunu çok büyük bir heyecanla beklemiş olmam ve buna binaen hayal kırıklığına uğramam değil. Hatta Rage 2 son dönemde piyasaya...

Total War Three Kingdoms İncelemesi

Total War Three Kingdoms İncelemesi


Total War Three Kingdoms İncelemesi

23 Mayıs’da satışa sunulacak olan Total War Three Kingdoms ile Total War ailesi Çin’i, evet Çin’i ziyaret ediyor. Çoğu kişi Rome 2’nin çıkmasından sonra Medieval 3’ü gelir deniyordu, Çin söylentileri ve talepleri olsa da ihtimal verilmezken, gelen o duyuru ile çekirdek Total War kitlesi bir yana...

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?


Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova; Stellaris, Endless Space, Galactic Civilizations ve Masters of Orion serileri gibi 4x uzay stratejisi türünde bir oyun. Bu yapımlardan yegane farkı ise kendisinin şuan erken erişimde olması. Erken erişim dedim diye hemen yüzünüzü buruşturmayın, yukarıda saydıklarımın bir kısmı da...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir