Project Sonic 2017 Duyuruldu!

Project Sonic 2017 Duyuruldu!

SEGA’nın en ikonik ve en hızlı karakteri Sonic yepyeni bir oyunla 25. yaşını kutlayacak! Project Sonic 2017, Comic-Con’da duyuruldu!

San Diego Comic-Con yılın en büyük olaylarından birisi olarak, popüler kültürün en büyük beklenti odağı olan bir etkinlik. Dünyanın en çok beklenen sinema, dizi, çizgi roman ve oyun dünyasının ürünleri hakkında büyük açıklamalar ve lansmanlar yapılır, oradaki basın mensupları ve hayranlara özel gösterimler bile yapılır. Böyle bir ortamda yeni yapımların duyurulmasını beklememek olmazdı. Kaldı ki, büyük bombalardan birisini de SEGA patlattı.

2017 yılında bizlerle buluşacak tek Sonic oyunu Sonic Mania olmayacak. Sonic the Hedgehog’un 25. yıl dönümü kutlamaları sebebiyle, San Diego Comic-Con’da Sega, yeni yapımı Project Sonic 2017 için ilk fragmanı bizlere tanıttı.

Sonic Generations ile oldukça benzer yönleri de bulunan Project Sonic’te iki aded Sonic the Hedgehog varyasyonu bulunacak. Birisi modern bir şekilde tasarlanan daha kısa bir Sonic tasarımı iken diğeri Sega Genesis dönemindeki karakter modeli ile karşımıza çıkacak olan Sonic varyasyonu olarak sunulacak.

Fragman bunun dışında oyun hakkında fazla bilgi sunmuyor. Oyunun “en karanlık zamanlarda” geçtiğini ve Sonic’in robotlar tarafından yok edilen bir dünyada koşturduğunu görüyoruz. Fragman, oyuncuların “direnişe katılması” konusunda cesaretlendirirken, oyun içinde bir çıkış tarihi gösteriyor.

Project Sonic PlayStation 4, PCXbox One ve Nintendo’nun hâlâ tanıtılmayan gizli Nintendo NX platformuna çıkışını 2017 yılında gerçekleştirecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir