Project Sonic 2017 Duyuruldu!

Project Sonic 2017 Duyuruldu!

SEGA’nın en ikonik ve en hızlı karakteri Sonic yepyeni bir oyunla 25. yaşını kutlayacak! Project Sonic 2017, Comic-Con’da duyuruldu!

San Diego Comic-Con yılın en büyük olaylarından birisi olarak, popüler kültürün en büyük beklenti odağı olan bir etkinlik. Dünyanın en çok beklenen sinema, dizi, çizgi roman ve oyun dünyasının ürünleri hakkında büyük açıklamalar ve lansmanlar yapılır, oradaki basın mensupları ve hayranlara özel gösterimler bile yapılır. Böyle bir ortamda yeni yapımların duyurulmasını beklememek olmazdı. Kaldı ki, büyük bombalardan birisini de SEGA patlattı.

2017 yılında bizlerle buluşacak tek Sonic oyunu Sonic Mania olmayacak. Sonic the Hedgehog’un 25. yıl dönümü kutlamaları sebebiyle, San Diego Comic-Con’da Sega, yeni yapımı Project Sonic 2017 için ilk fragmanı bizlere tanıttı.

Sonic Generations ile oldukça benzer yönleri de bulunan Project Sonic’te iki aded Sonic the Hedgehog varyasyonu bulunacak. Birisi modern bir şekilde tasarlanan daha kısa bir Sonic tasarımı iken diğeri Sega Genesis dönemindeki karakter modeli ile karşımıza çıkacak olan Sonic varyasyonu olarak sunulacak.

Fragman bunun dışında oyun hakkında fazla bilgi sunmuyor. Oyunun “en karanlık zamanlarda” geçtiğini ve Sonic’in robotlar tarafından yok edilen bir dünyada koşturduğunu görüyoruz. Fragman, oyuncuların “direnişe katılması” konusunda cesaretlendirirken, oyun içinde bir çıkış tarihi gösteriyor.

Project Sonic PlayStation 4, PCXbox One ve Nintendo’nun hâlâ tanıtılmayan gizli Nintendo NX platformuna çıkışını 2017 yılında gerçekleştirecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!


Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Dev şirket sonunda ağzındaki baklayı çıkardı   Google uzun süredir konsol/PC oyunları piyasasına adımını atmak için adım saymaktaydı. Kapalı kapılar arkasındaki anlaşmalar, eleman alımları, Project Stream ve konsol planı dedikoduları derken sonunda Google'ın yeni projesi ortaya...

Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi – Video

Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video


Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video

Tom Clancy's The Division 2 henüz çıkmışken biz de sizler için oyunu tahlil ettik, inceledik. Daha önce yeni bir inceleme tarzı benimsediğimizi şu haberimizle duyurmuştuk. İlk örneği Anthem olmuştu, şimdi ise sıra The Division 2'de! Bundan sonraki incelemelerimiz de YNP projesi üyesi olmamız...

Total War: Three Kingdoms’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!


Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms için sistem gereksinimlerine ilaveten çeşitli teknik bilgiler paylaşıldı. Total War Three Kingdoms'ın çıkış tarihi yavaş yavaş yaklaşıyor. 23 Mayıs'ta çıkışını gerçekleştirecek oyun için bilgi aktarımı hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce de oyunun detaylı...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir