Prey for the Gods Kickstarter Hedefini Tamamladı

Bağımsız yapımcı No Matter’ın geliştirdiği iki senedir geliştirdiği ilgi çekici Prey for the Gods, $300.000 hedefini başarıyla devirdi.

Henüz 2 yıldır ortalıkta bulunan No Matter’ın nur topu gibi olan ilk oyunları Prey for the Gods için istenen Kickstarter hedefine ulaştı. Sadece üç kişi barındıran minik ekip, oyunun yapımının tamamlanması için $300.000 dolar hedeflemişti.

Shadow of the Colossus tarzı oynanışı, grafikleri ve soğuk atmosferiyle dikkat çeken Prey for the Gods’da hiç bitmeyen kışın sebebini öğrenmek isteyen yalnız bir kahramanız. Yolumuzda bizi karşılayan düşmanlarımız ise çoğunlukla devler. Ve zamanımızın büyük bir kısmı bu devlere tırmanmakla geçecek. Oyunun temeli hayatta kalmaya dayalı olacak ve keşfedilmeyi bekleyen tapınaklar, mağaralar bizi bekliyor olacak. Oyunda aynı zamanda gece gündüz döngüsünün yanı sıra dinamik bir mevsim sistemi de bulunacak. Yapımcıların deyimiyle oyun Shadow of the Collossus, DayZ ve BloodBorne’un harmanlanmış hali olacak.

Oyun şuan için PC, PS4 ve Xbox One platformlarına sunulacak. Eğer $400.000 rakamına ulaşırlarsa da Mac sürümü geliştirilecek. 2017’nin Aralık ayında satışa sunulması beklenen oyunun sitesine buradan, Kickstarter sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Zafer Coruh

Herkes gibi küçücükken oyun oynamaya başlamış tamamen pozitif bir yazar, bassist, yazılımcı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir