Pokemon GO Takım Liderleri Ortaya Çıktı

Son dönemin sansasyonel oyunu Pokemon GO’daki üç takımın liderleri görücüye çıktı! Bakalım hayranlar bu konuda ne gibi tartışmalar yaratacak?

Tanıtıldığı ilk günden beri çıktığı zaman ortalığı kasıp kavuracağına pekte şaşırmadığımız Pokemon GO, büyük bir çılgınlık ile an itibariyle bütün dünyayı peşinden takmış götürüyor. İnanılmaz derecede bir geliri yine o kadar kısa bir sürede elde eden yapım yinede dünyanın her yerinde resmi olarak çıkışını bile gerçekleştirmedi.

Her gün tonlarca oyuncunun oynadığı ve bir o kadar oyuncunun da sunucu problemleri yaşadığı oyun belli ki her geçen gün daha da ileri giderek, büyüyerek gelişecek. Yapımcı Niantic belli ki büyük hedeflere sahip. Oyunda bulunan üç takım için takım liderleri ortaya çıkmış durumda. San Diego Comic-Con’da tanıtılan pek çok yeni özelliğin arasında sanırız en büyük tepkiyi bu alacak. Team Valor, Team Instint ve Team Mystic için o takımın renklerinde tasarlanmış liderlere bakalım oyuncular nasıl tepki verecekler?

Önemli not: Oyun henüz Türkiye’de resmi olarak çıkmadı, oyunu farklı yollardan edinen oyunculara hack, virüs vb. gibi problemler için dikkatli olmalarını rica ediyoruz.

Pokemon Go

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir