PlayStore Yeni Oyunlarını Duyurdu

PlayStore Yeni Oyunlarını Duyurdu

Dead Island ve Fall of The Samurai DLC’leri PlayStore oyun listesinde yerini aldı.

Dead Island 59,90TL yerine 29,90TL’ye Playstore’da!

Issız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şeyin arasında zombiler olmaz. Peki, tatil için gittiğiniz tropik bir adada zombi saldırısına uğrarsanız hayatta kalmak için neleri feda edersiniz?
Dead Island’da etrafınızdaki insanların çaresizliğini, yardım çığlıklarını ve zombilere karşı nasıl birlik olduklarını göreceksiniz. Harika grafikleri ve sürükleyici bir hikâyeyi birleştiren oyun sizi ekran başına kilitleyecek. Korkuyu iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayan acımasız zombiler karşısında vereceğiniz hayata tutunma mücadelesi size çok farklı bir deneyim yaşatacak.

• Dört kişiye kadar destek veren co-op modu sayesinde arkadaşlarınızla birlikte oyun oynamanın tadını çıkarın
• Açık dünya olarak tasarlanmış devasa büyüklükteki tropik ada, size ucu bucağı olmayan bir macera sunacak
• Silah geliştirme seçenekleri sayesinde kendiniz için en ideal silahı tasarlayacaksınız
• Karakter gelişimine olanak sağlayan rol yapma öğeleri oyuna daha fazla bağlanmanızı sağlayacak

http://www.playstore.com/#!/oyun/dead-island

Dead Island Game of the Year 49,90 TL’ye Playstore’da!

• Dead Island ana oyunu
• Bloodbath Arena indirilebilir içerik paketi
• Ryder White indirilebilir içerik paketi
• “The Ripper” silahı yapım planı

Dead Island Game of the Year Edition ile oyuncular, Banoi zombi salgınının arkasındaki tüm hikayeyi yaşama şansını elde edecekler.
Ölümün kol gezdiği bir tropik cennete, Dead Island’a geri dönmeye hazır olun!

• Birinci şahıs görüş açısından yakın dövüşler
• 4 oyunculu co-op oyun modu
• Silah kişiselleştirmeleri
• Harika bir açık dünyaya sahip tropikal ada
• Karakter gelişimi sağlayan RPG öğeleri
• Korkunç zombi sürüleri

http://www.playstore.com/#!/oyun/dead-island-goty-edition

Total War Shogun 2 – Fall of the Samurai – Clan Packs Playstore’da!

• Saga Faction Paketi
Saga Faction Paketi, daha önce sadece Total War: SHOGUN 2 – Fall of the Samurai Limited Edition içerisinde oynanabilir olan yepyeni bir oynanabilir tarafı içeriyor.
Yüzyıllar boyunca yabancılarla yaptıkları ticaret, Saga insanlarına yabancı ve modern yöntemlere yönelik bir anlayış verdi, bu da onların yeni askeri teknolojilere daha çabuk uyum göstermelerini sağlıyor.

• Tsu Faction Paketi
Tsu Faction Paketi, daha önce sadece Total War: SHOGUN 2 – Fall of the Samurai Steam Special Edition içerisinde oynanabilir olan yepyeni bir oynanabilir tarafı içeriyor.
Alçakgönüllü köklerden yükselerek gelen Tsu insanları bilge, ustalık sahibi ve zeki stratejistlerdir. Onların savaş alanında ve gizli operasyonlardaki Ninja kullanma yeteneği eşsizdir.

• Obama Faction Paketi
Obama Faction Paketi, Total War: SHOGUN 2 – Fall of the Samurai oyununda kullanılabilecek yepyeni bir oynanabilir taraf içeriyor.
Devlet ve yönetim işlerinde uzun süreli bir deneyime sahip olan otoriter Obama insanları, halkı ve ticareti yönetme konusunda rakipsizdirler.

• Sendai Faction Paketi
Sendai Faction Paketi, daha önce sadece Total War Battles: Shogun içerisinde oynanabilir olan yepyeni bir oynanabilir tarafı içeriyor.
Tokugawa Shogunluğu’na çok şiddetli bir sadakat gösteren asil Sendai insanları, yıllarca süren karışıklıklara dayanmış, saygı gören taktisyenler ve becerikli diplomatlar olarak yükselmişlerdir.

http://www.playstore.com/#!/oyun/total-war-shogun-2-fall-of-the-samurai-clan-packs-dlc

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir