Playstore Dükkan Sizin’in İlk Meyvesi MONOCHROMA!

TTNET’in dijital girişimcilere ve oyun sektörünün gelişimine destek vermek için, dijital oyun platformu Playstore üzerinde hayata geçirdiği “Dükkan Sizin” uygulaması ilk meyvesini verdi. Türk oyun yapımcısı Nowhere Studios tarafından hazırlanan “Monochroma” adlı oyun, “Dükkan Sizin” uygulaması kapsamında, Playstore’dan platform ve tanıtım desteği alarak geniş kitlelerle buluşacak.

TTNET, girişimcilere verdiği desteklere farklı platformlarda yaptığı çalışmalarla devam ediyor. TTNET, girişimcilik ekosisteminin önemli bir parçası olan yerli dijital oyun yapımcılarına “Dükkan Sizin” uygulamasıyla destek verirken, bu alanda oyun sektörünü geliştirecek ilk önemli adımları da atmaya başladı.

“Dükkan Sizin” uygulaması ile Türkiye’de oyun yapmak isteyen tüm yerel oyun yapımcılarına Playstore’un kapılarını açan TTNET, Türk oyun yapımcısı Nowhere Studios tarafından hazırlanan ve yerli oyun içeriğinin gelişiminde önemli bir aşama olarak gösterilen “Monochroma” adlı oyunu, oyunseverlerle buluşturdu.

Playstore’da oyunseverlerin beğenisine sunulan “Monochroma” oyunu, hem görsel yapısı hem de etkileyici hikâye kurgusu ile dikkat çekiyor.

“Monochroma” , kahramanların oyun içerisinde ilerlemek için öncelikle bulmacaları çözmesini gerektiren puzzle platform türünde bir oyun olarak oyun severlerle buluşuyor. “Monochroma” oyunu, çocuk olmak, kardeş sahibi olmak, büyümek temaları üzerine kurulan hikâyesini, söz veya yazıya ihtiyaç duymadan, oyunculara etkileyici bir şekilde yaşatıyor. Oyunseverler Playstore’a özel olarak ilk 2 hafta boyunca bu güzel oyuna 39,99 TL yerine 35,99 TL’ye sahip olabilecekler.

“Monochroma” oyununda çocuk olmak, kardeş sahibi olmak, büyümek temaları üzerine kurulan hikâyesini, söz veya yazıya ihtiyaç duymadan, oyunculara etkileyici bir şekilde yaşatıyor. Oyunseverler Playstore’a özel olarak ilk 2 hafta boyunca bu güzel oyuna 39,99 TL yerine 35,99 TL’ye sahip olabilecekler.

“Monochroma” oyunu hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

http://www.playstore.com/#!/oyun/monochroma?aff=mpr

TTNET girişimcilerle, yerli oyun yapımcılarıyla el ele veriyor

Yerli oyun yapımcılarının geliştirdikleri oyunları, herhangi bir ücret ödemeden Playstore üzerinden geniş kitlelere sunabildiği “Dükkan Sizin” uygulaması kapsamında, satılacak konuma gelmiş “PC” ve “Mac” formatında çalışan yeni oyun projelerine yer veriliyor. TTNET’in desteğiyle oyun yapımcıları, oyunlarını oyunseverlerle buluşturma imkânına kavuşuyor. TTNET, “Dükkan Sizin” platformundaki oyunların satışından hiç komisyon almadan, elde edilen geliri oyunun yapımcısı ile paylaşıyor. TTNET, başvuran oyunların satış sürecinde pazarlama desteği de veriyor.

Ek not: Monochroma incelememiz de kısa bir süre sonra sizlerle buluşacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir