PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Çıkış Tarihi Ertelendi

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Çıkış Tarihi Ertelendi

Şu an için erken erişimde olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın tam sürümünün çıkışı, daha iyi bir deneyim sunma gerekçesiyle ileri bir tarihe ertelendi.

23 Mart 2017’de erken erişime açılan PlayerUnknown’s Battlegrounds, kısa sürede Steam’in gözde yapımlarından biri haline geldi. Oyunun şimdiye kadar 4 milyon kopya satması ve elde edilen olumlu geri dönüşler de bunu kanıtlar nitelikte. Ancak oyunun yaratıcısı Brendan Greene, yaptığı son açıklamada tam sürümün gecikmeli olarak çıkış yapacağını belirtti.

Steam Topluluğu’nda bir yazı paylaşan Greene, “Çıkış zamanı için kesin bir ay belirlemenin biz yapımcı ekibi tam donanımlı bir oyun sunmaktan mahrum bırakabileceğini ve belirlenen tarihte oyunu çıkaramazsak topluluğumuzda hayal kırıklı yaratacağını düşündüm. Bu sebeple erken erişimden 6 ay sonra çıkaracağımız tam sürümü biraz daha bekletmeye karar verdik. Ancak oyunu hala 2017’nin son çeyreğinden önce çıkarmayı planlıyoruz.” sözleriyle tam sürümü merak eden oyuncuların biraz daha beklemeleri gerektiğini açıkladı.

Oyunculardan aldıkları olumlu geri bildirimler ve öneriler için de minnettar olduklarını belirten Greene, tam çıkış tarihine kadar düzenli güncellemeler yaparak erken erişim deneyimini daha iyi hale getireceklerini belirtti.

Steam’in çok satanlar listesinde ilk sırayı göğüsleyen ve en popüler üçüncü oyun olmayı başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds, Xbox platformlarına da gelecek. Xbox One ve Xbox One X konsolları için 2017’nin son günleri işaret ediliyor. PlayStation içinse elde net bir bilgi yok.

 

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir