PES 2017’nin Yüksek İnceleme Notlarından Konami Çok Memnun

PES 2017 yıllar sonra tacını geri almaya geldi.

PES 2017 inceleme notlarına göre bu sene FIFA’yla başa baş gidecek gibi. Tabii yıllardır tökezleyen seriye oyuncular ister istemez biraz tereddütle yaklaşıyor. Fakat oyunun inceleme notlarıyla birlikte ön siparişte biraz tökezlese de geçen sene yaşadığı hüsranı yaşamayacak.

Oyunun marka yöneticisi Adam Bhatti de özellikle basının oyuna olan yaklaşımından oldukça memnun. 

“PES 2017’nin eleştirel olarak aldığı övgülerden çok memnunuz. Oyun övgüler alsa da bu bizim oyunu geliştirmekten sakınacağımız anlamına gelmesin sakın. Futbol markasının belirleyen isim olmak amacıyla çok çalışacağız. Bunu yapmak için kalite seviyesini hep aynı seviyede tutmamız gerekiyor. Bu da haliyle satışlarımızı zaman içinde artıracak. Yıl içinde indirilebilir içeriklerle oyunumuzu nasıl daha çok geliştirebiliriz ona odaklanacağız.”

Bu sene FIFA’nın da motor değiştirmesiyle hafiften eleştir oklarına maruz kalmasına dayanarak PES’in eski güzel günlerine dönüp dönemeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir