PES 2017 İçin Barcelona Temalı Tanıtım Videosu Yayınlandı

Oyunun yapımcı şirketi Konami; PES 2017 için yayınlanan bu tanıtım videosu beraberinde Barcelona ile yeni bir anlaşma imzaladıklarını duyurdu.

FIFA 2017’nin karşısına olabildiğince sağlam bir şekilde çıkmak isteyen Konami, PES 2017 için Barcelona Futbol Kulübü ile özel bir anlaşmaya vardıklarını açıkladı. İmzalanan anlaşmada en dikkat çekici madde; Barcelona’nın maçlarını oynadığı Camp Nou Stadyumu’nun üç yıl boyunca PES oyunlarına özel olacağı. Bu demek oluyor ki önümüzdeki üç yıl boyunca FIFA oyunlarında Camp Nou Stadyumu’nu göremeyeceğiz.

Anlaşmadan öğrendiğimiz kadarıyla Barcelona’nın nostalji formaları oyuncular tarafından maçlarda tercih edilebilecek ve takımın bazı efsane oyuncuları myClub modunda kullanılabilecek. Camp Nou’nun haklarının satın alınması sayesinde stadyumun atmosferi de geliştirilmiş olacak karşımıza çıkacak. Popüler Barcelona pankartları ve özel tezahüratlar gibi yenilikler sayesinde stadyumun büyüsüne kapılabileceğiz. Ayrıca anlaşmanın oyun içerisindeki avantajları arasında; Barcelona’nın ünlü tiki-taka oyun stilini yansıtan yeni hareketler, daha gerçekçi görünüm sunan surat animasyonları da bulunuyor.

PES 2017; PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için 15 Eylül 2016’da raflardaki yerini alacak. Yayınlanan tanıtım videosuna ve görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir