Pasific Rim’in Oyunu Geliyor!

Guillermo Del Toro’nun bu yaz beyaz perdede arzu endam edecek yeni filmi Pasific Rim’in oyunu da geliyor!

Biz oyun severlerin piyasadan son gelişmeleri ilk olarak almayı başardığı nadide kuruluşlardan biri olan Avustralya Derecelendirme Kuruluşu sessiz sakin geliştirilen bir oyunun daha ortaya çıkmasını sağladı. Maharetli yönetmen Guillermo Del Toro’nun en yeni projesi olarak dikkatleri üzerine çeken Pasific Rim’in video oyunu uyarlaması geliştiriliyor. Kuruluşun web sitesi üzerinde keşfedilen kayıtla ortaya çıkan oyunun hangi platformlara geleceği tam olarak netleşmiş olmasa da, NeoGAF kullanıcıları çoktan Xbox Live ve PSN üzerinden yayımlanacağına dair delil niteliği taşıyan bir dolu görseli yayımladılar bile.

Film ile aynı düzlemde veya bağlantılı olarak ilerlemesi beklenen oyunun yapımcılığını ise daha önce Real Steel filminin oyun uyarlamasını da PSN ve Xbox Live için hazırlayan Yuke’s Ltd. üstlenmiş durumda.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir