Overwatch’a Dev Güncelleme!

Overwatch’a Dev Güncelleme!

Overwatch 1.3 yaması ve ikinci sezon güncellemesine kavuştu.

 

En yeni Overwatch yaması PC ve Xbox One’da aktifleştirildi.

Sezon 2 Rekabetçi Oyun

Sezon 2’deki Rekabetçi Oyun üzerinde önemli değişiklikler yapıldı. Bunlardan en dikkat çekici yetenek katlarının eklenmesi oldu; bu sayede oyuncular yetenek seviyelerine daha uygun rakiplerle karşılaşacaklar. Rekabetçi Oyun oyuncuların dereceleri yerine yetenek seviyelerine daha çok odaklanacak, bu yüzden oyuncunun seviyesi oyun boyunca gösterilecek. Ayrıca yetenek derecesi sistemi de 1-5000 ölçeğine değiştirildi, böylece oyuncular maçların derecelerini nasıl etkileyeceğini daha detaylı olarak görebilecekler.

Sezon 2’de Sudden Death özelliği kaldırılıyor. Bunun yerine zaman dolduğunda berabere olan maçlar beraberlikle sonuçlanacak, ama bunun nadiren gerçekleşmesi gerektiği düşünülüyor. Bu yüzden Rekabetçi Oyundaki oyun modları üzerinde beraberlik durumunun meydana gelme şansınızı azaltacak değişiklikler yapıldı.

Maçtan çıkanlara verilen cezalar, ilk 500 sistemi ve rekabetçi puan sistemi üzerinde de ufak ayarlamalar yapıldı.

Yeni Assault/Escort Haritası: Eichenwalde

Orman terk edilmiş Eichenwalde köyünü yavaşça kaplamaya başlamıştı ve yaralar asla tam olarak kaybolmayacaktı. Omnic Crisis sırasında Eichenwalde önemli bir savaşın merkeziydi. General Balderich von omnic ordusunu sarma çabasıyla bir grup askerini köye getirmişti. Balderich’in askerleri düşman kuvvetlerinin saflarını kırmayı başarmış ve Alman ordusunu düşmanı bastırma fırsatı vermişti; ama General’in askerleri bu savaştan sağ kurtulamadı. General Balderich de nihayetinde kalenin devasa salonunda hayatını kaybetti.

Ücretsiz Deneme Duyurusu

9-12 Eylül arasında PS4 ve Xbox One’da Overwatch’ı ücretsiz oynayın.

Eğer PlayStation 4 veya Xbox One’da henüz geleceğin savaşına katılma şansı elde etmediyseniz, hazır olun. Arkadaşlarınızı toplayın ve 9-12 Eylül tarihleri arasındaki Overwatch Ücretsiz Haftasonunda Blizzard’ın takım tabanlı nişancı oyununu deneyin.

Bu ücretsiz haftasonu boyunca Overwatch’un 22 kahramanı ve tüm haritaları Quick Play, Custom Games ve Weekly Brawl gibi modlarda oynanabilir olacak. Ayrıca level atlayabilecek, Ganimet Kutuları kazanabilecek ve Hero Gallery yoluyla farklı kişiselleştirme özelliklerini açabileceksiniz – eğer oyundan hoşlanır ve Overwatch: Origins Edition satın almaya karar verirseniz bu haftasonu boyunca elde edeceğiniz tüm ilerlemeyi de koruyacaksınız.

Overwatch Ücretsiz Haftasonu 9-12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ve tüm PlayStation 4 sahipleri ve Xbox Live Gold üyeliğe sahip olan Xbox One sahipleri bu süre içinde oyunu indirip ÜCRETSİZ olarak oynayabilecek – kayıt olmanız veya kod girmeniz gerekmeyecek!

Ücretsiz dönem 9 Eylül akşam 21’den 12 Eylül gece yarısına kadar sürecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Merakla Beklenen Gran Turismo Sport Çıkışını Gerçekleştirdi

Merakla Beklenen Gran Turismo Sport Çıkışını Gerçekleştirdi


Merakla Beklenen Gran Turismo Sport Çıkışını Gerçekleştirdi

PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen ve merakla beklediğimiz Gran Turismo Sport nihayet çıkışını gerçekleştirdi. Polyphony Digital şirketinin Kazunori Yamauchi önderliğinde geliştirdiği Gran Turismo Sport artık piyasayadaki yerini aldı ve oyuncular için hazır durumda. PlayStation 4'ün ilk...

Gothic Serisinin Yapımcılarının Yeni Oyunu ELEX Çıkışını Gerçekleştirdi

Gothic Serisinin Yapımcılarının Yeni Oyunu ELEX Çıkışını Gerçekleştirdi


Gothic Serisinin Yapımcılarının Yeni Oyunu ELEX Çıkışını Gerçekleştirdi

İncelemesi yakında Oyunfest'te Rpg oyunlarıyla az buz haşır neşir olmuş pek çok kişi Piranha Bytes Stüdyolarını biliyordur. Bilmeyenler için, Gothic ve Risen serilerinin geliştirici stüdyosu diyebiliriz. Piranha Bytes yıllardır bıkmadan usanmadan, kendi tarzında, Rpg'ler geliştirip piyasaya...

Divinity Original Sin 2 PC İnceleme

Divinity Original Sin 2 PC İnceleme


OFD: 98.0%

Divinity Original Sin 2 PC İnceleme

OFD: 98.0%

Bu kadar vakit ne mi yaptım? Cidden ben de bilmiyorum ve bu inceleme bu kadar geciktiği için üzüntü içerisindeyim.  Oyunun inceleme kopyası elime çıkış günü ulaşmış olmasına rağmen bir türlü oturup incelemesini yazamadım. Oyunun çıkışının ardından seyreden 10-11 günlük süreçte oyunu...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz