Overwatch’a Dev Güncelleme!

Overwatch’a Dev Güncelleme!

Overwatch 1.3 yaması ve ikinci sezon güncellemesine kavuştu.

 

En yeni Overwatch yaması PC ve Xbox One’da aktifleştirildi.

Sezon 2 Rekabetçi Oyun

Sezon 2’deki Rekabetçi Oyun üzerinde önemli değişiklikler yapıldı. Bunlardan en dikkat çekici yetenek katlarının eklenmesi oldu; bu sayede oyuncular yetenek seviyelerine daha uygun rakiplerle karşılaşacaklar. Rekabetçi Oyun oyuncuların dereceleri yerine yetenek seviyelerine daha çok odaklanacak, bu yüzden oyuncunun seviyesi oyun boyunca gösterilecek. Ayrıca yetenek derecesi sistemi de 1-5000 ölçeğine değiştirildi, böylece oyuncular maçların derecelerini nasıl etkileyeceğini daha detaylı olarak görebilecekler.

Sezon 2’de Sudden Death özelliği kaldırılıyor. Bunun yerine zaman dolduğunda berabere olan maçlar beraberlikle sonuçlanacak, ama bunun nadiren gerçekleşmesi gerektiği düşünülüyor. Bu yüzden Rekabetçi Oyundaki oyun modları üzerinde beraberlik durumunun meydana gelme şansınızı azaltacak değişiklikler yapıldı.

Maçtan çıkanlara verilen cezalar, ilk 500 sistemi ve rekabetçi puan sistemi üzerinde de ufak ayarlamalar yapıldı.

Yeni Assault/Escort Haritası: Eichenwalde

Orman terk edilmiş Eichenwalde köyünü yavaşça kaplamaya başlamıştı ve yaralar asla tam olarak kaybolmayacaktı. Omnic Crisis sırasında Eichenwalde önemli bir savaşın merkeziydi. General Balderich von omnic ordusunu sarma çabasıyla bir grup askerini köye getirmişti. Balderich’in askerleri düşman kuvvetlerinin saflarını kırmayı başarmış ve Alman ordusunu düşmanı bastırma fırsatı vermişti; ama General’in askerleri bu savaştan sağ kurtulamadı. General Balderich de nihayetinde kalenin devasa salonunda hayatını kaybetti.

Ücretsiz Deneme Duyurusu

9-12 Eylül arasında PS4 ve Xbox One’da Overwatch’ı ücretsiz oynayın.

Eğer PlayStation 4 veya Xbox One’da henüz geleceğin savaşına katılma şansı elde etmediyseniz, hazır olun. Arkadaşlarınızı toplayın ve 9-12 Eylül tarihleri arasındaki Overwatch Ücretsiz Haftasonunda Blizzard’ın takım tabanlı nişancı oyununu deneyin.

Bu ücretsiz haftasonu boyunca Overwatch’un 22 kahramanı ve tüm haritaları Quick Play, Custom Games ve Weekly Brawl gibi modlarda oynanabilir olacak. Ayrıca level atlayabilecek, Ganimet Kutuları kazanabilecek ve Hero Gallery yoluyla farklı kişiselleştirme özelliklerini açabileceksiniz – eğer oyundan hoşlanır ve Overwatch: Origins Edition satın almaya karar verirseniz bu haftasonu boyunca elde edeceğiniz tüm ilerlemeyi de koruyacaksınız.

Overwatch Ücretsiz Haftasonu 9-12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ve tüm PlayStation 4 sahipleri ve Xbox Live Gold üyeliğe sahip olan Xbox One sahipleri bu süre içinde oyunu indirip ÜCRETSİZ olarak oynayabilecek – kayıt olmanız veya kod girmeniz gerekmeyecek!

Ücretsiz dönem 9 Eylül akşam 21’den 12 Eylül gece yarısına kadar sürecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu


Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Blake Jorgensen son zamanlarda çok tartışılan Star Wars Battlefront II için açıklamalarda bulundu. Star Wars Battlefront II, Electronic Arts'ın izlediği politikalar sebebiyle bugünlerde bolca konuşuluyor ve eleştiriliyor. Başlıca şans kutularının ve mikro...

Football Manager 2018 İnceleme

Football Manager 2018 İnceleme


OFD: 80.0%

Football Manager 2018 İnceleme

OFD: 80.0%

Yılların eskitemediği seri Football Manager'in yeni üyesi Football Manager 2018 bu sene neler vaat ediyor? Football Manager serisinin pek çok oyuncu için ayrı bir anlam taşıdığını söylemek mümkün. Uykusuz geçen geceler, saatlerce kafa yorulan taktikler ve transferler, istenmeyen maç sonuçları...

Playstore’un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı

Playstore'un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı


Playstore'un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı

2017 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde Playstore yıl sonu kampanyaları adıyla sevilen pek çok oyunu indirimli fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Ülkemizin önde gelen dijital oyun platformlarından Playstore'da yıl sonuna yaklaşmamızla birlikte yeni kampanyalar başladı. Oyun dünyasının...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz