Overwatch’a Dev Güncelleme!

Overwatch’a Dev Güncelleme!

Overwatch 1.3 yaması ve ikinci sezon güncellemesine kavuştu.

 

En yeni Overwatch yaması PC ve Xbox One’da aktifleştirildi.

Sezon 2 Rekabetçi Oyun

Sezon 2’deki Rekabetçi Oyun üzerinde önemli değişiklikler yapıldı. Bunlardan en dikkat çekici yetenek katlarının eklenmesi oldu; bu sayede oyuncular yetenek seviyelerine daha uygun rakiplerle karşılaşacaklar. Rekabetçi Oyun oyuncuların dereceleri yerine yetenek seviyelerine daha çok odaklanacak, bu yüzden oyuncunun seviyesi oyun boyunca gösterilecek. Ayrıca yetenek derecesi sistemi de 1-5000 ölçeğine değiştirildi, böylece oyuncular maçların derecelerini nasıl etkileyeceğini daha detaylı olarak görebilecekler.

Sezon 2’de Sudden Death özelliği kaldırılıyor. Bunun yerine zaman dolduğunda berabere olan maçlar beraberlikle sonuçlanacak, ama bunun nadiren gerçekleşmesi gerektiği düşünülüyor. Bu yüzden Rekabetçi Oyundaki oyun modları üzerinde beraberlik durumunun meydana gelme şansınızı azaltacak değişiklikler yapıldı.

Maçtan çıkanlara verilen cezalar, ilk 500 sistemi ve rekabetçi puan sistemi üzerinde de ufak ayarlamalar yapıldı.

Yeni Assault/Escort Haritası: Eichenwalde

Orman terk edilmiş Eichenwalde köyünü yavaşça kaplamaya başlamıştı ve yaralar asla tam olarak kaybolmayacaktı. Omnic Crisis sırasında Eichenwalde önemli bir savaşın merkeziydi. General Balderich von omnic ordusunu sarma çabasıyla bir grup askerini köye getirmişti. Balderich’in askerleri düşman kuvvetlerinin saflarını kırmayı başarmış ve Alman ordusunu düşmanı bastırma fırsatı vermişti; ama General’in askerleri bu savaştan sağ kurtulamadı. General Balderich de nihayetinde kalenin devasa salonunda hayatını kaybetti.

Ücretsiz Deneme Duyurusu

9-12 Eylül arasında PS4 ve Xbox One’da Overwatch’ı ücretsiz oynayın.

Eğer PlayStation 4 veya Xbox One’da henüz geleceğin savaşına katılma şansı elde etmediyseniz, hazır olun. Arkadaşlarınızı toplayın ve 9-12 Eylül tarihleri arasındaki Overwatch Ücretsiz Haftasonunda Blizzard’ın takım tabanlı nişancı oyununu deneyin.

Bu ücretsiz haftasonu boyunca Overwatch’un 22 kahramanı ve tüm haritaları Quick Play, Custom Games ve Weekly Brawl gibi modlarda oynanabilir olacak. Ayrıca level atlayabilecek, Ganimet Kutuları kazanabilecek ve Hero Gallery yoluyla farklı kişiselleştirme özelliklerini açabileceksiniz – eğer oyundan hoşlanır ve Overwatch: Origins Edition satın almaya karar verirseniz bu haftasonu boyunca elde edeceğiniz tüm ilerlemeyi de koruyacaksınız.

Overwatch Ücretsiz Haftasonu 9-12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ve tüm PlayStation 4 sahipleri ve Xbox Live Gold üyeliğe sahip olan Xbox One sahipleri bu süre içinde oyunu indirip ÜCRETSİZ olarak oynayabilecek – kayıt olmanız veya kod girmeniz gerekmeyecek!

Ücretsiz dönem 9 Eylül akşam 21’den 12 Eylül gece yarısına kadar sürecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Q.u.b.e 2 İnceleme

Q.u.b.e 2 İnceleme


OFD: 83.0%

Q.u.b.e 2 İnceleme

OFD: 83.0%

Qüp qüp oyunlar yapıyorlar yav Durun vurmayın. Başlığın oyunumuzla alakası yok, 2010 senesinde Minecraft’ın ilk betasını betasını gördüğümde aklımdan geçenlerdi bunlar. “Pikselleri sayılabilen, küp küp oyun yapmışlar lan” demiştim kendi kendime. Sonra ne olduysa oldu oyun patladı gitti...

Shadow Of The Tomb Raider Duyuruldu!

Shadow Of The Tomb Raider Duyuruldu!


Shadow Of The Tomb Raider Duyuruldu!

İnsan önden bir haber verir Bu ay duyuruların ardı arkası kesilmiyor sevgili oyunseverler. İlk olarak ayın başlarında Division 2 ani bir şekilde duyurulmuş ve Ubisoft bizi dumur etmişti. Daha bu duyuruyu sindirememişken aynı hafta içerisinde Activision Call of Duty Black Ops IIII (adamlar böyle...

De Blob 2 Xbox One İnceleme

De Blob 2 Xbox One İnceleme


OFD: 80.0%

De Blob 2 Xbox One İnceleme

OFD: 80.0%

Blob ile eğlenceli bir platformer macerasına çıkmaya hazır olun Platform oyunlarıyla aranız nasıldır? 2 boyutlu, 3 boyutlu; hani şu bolca hoplayıp zıpladıklarımızla? Benim oldum olası aram oldukça iyidir. Kontrollerinde sıkıntı olmadığı, görsel ve işitsel tasarımı da estetik duyularıma işkence...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir