Overwatch’a Dev Güncelleme!

Overwatch’a Dev Güncelleme!

Overwatch 1.3 yaması ve ikinci sezon güncellemesine kavuştu.

 

En yeni Overwatch yaması PC ve Xbox One’da aktifleştirildi.

Sezon 2 Rekabetçi Oyun

Sezon 2’deki Rekabetçi Oyun üzerinde önemli değişiklikler yapıldı. Bunlardan en dikkat çekici yetenek katlarının eklenmesi oldu; bu sayede oyuncular yetenek seviyelerine daha uygun rakiplerle karşılaşacaklar. Rekabetçi Oyun oyuncuların dereceleri yerine yetenek seviyelerine daha çok odaklanacak, bu yüzden oyuncunun seviyesi oyun boyunca gösterilecek. Ayrıca yetenek derecesi sistemi de 1-5000 ölçeğine değiştirildi, böylece oyuncular maçların derecelerini nasıl etkileyeceğini daha detaylı olarak görebilecekler.

Sezon 2’de Sudden Death özelliği kaldırılıyor. Bunun yerine zaman dolduğunda berabere olan maçlar beraberlikle sonuçlanacak, ama bunun nadiren gerçekleşmesi gerektiği düşünülüyor. Bu yüzden Rekabetçi Oyundaki oyun modları üzerinde beraberlik durumunun meydana gelme şansınızı azaltacak değişiklikler yapıldı.

Maçtan çıkanlara verilen cezalar, ilk 500 sistemi ve rekabetçi puan sistemi üzerinde de ufak ayarlamalar yapıldı.

Yeni Assault/Escort Haritası: Eichenwalde

Orman terk edilmiş Eichenwalde köyünü yavaşça kaplamaya başlamıştı ve yaralar asla tam olarak kaybolmayacaktı. Omnic Crisis sırasında Eichenwalde önemli bir savaşın merkeziydi. General Balderich von omnic ordusunu sarma çabasıyla bir grup askerini köye getirmişti. Balderich’in askerleri düşman kuvvetlerinin saflarını kırmayı başarmış ve Alman ordusunu düşmanı bastırma fırsatı vermişti; ama General’in askerleri bu savaştan sağ kurtulamadı. General Balderich de nihayetinde kalenin devasa salonunda hayatını kaybetti.

Ücretsiz Deneme Duyurusu

9-12 Eylül arasında PS4 ve Xbox One’da Overwatch’ı ücretsiz oynayın.

Eğer PlayStation 4 veya Xbox One’da henüz geleceğin savaşına katılma şansı elde etmediyseniz, hazır olun. Arkadaşlarınızı toplayın ve 9-12 Eylül tarihleri arasındaki Overwatch Ücretsiz Haftasonunda Blizzard’ın takım tabanlı nişancı oyununu deneyin.

Bu ücretsiz haftasonu boyunca Overwatch’un 22 kahramanı ve tüm haritaları Quick Play, Custom Games ve Weekly Brawl gibi modlarda oynanabilir olacak. Ayrıca level atlayabilecek, Ganimet Kutuları kazanabilecek ve Hero Gallery yoluyla farklı kişiselleştirme özelliklerini açabileceksiniz – eğer oyundan hoşlanır ve Overwatch: Origins Edition satın almaya karar verirseniz bu haftasonu boyunca elde edeceğiniz tüm ilerlemeyi de koruyacaksınız.

Overwatch Ücretsiz Haftasonu 9-12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek ve tüm PlayStation 4 sahipleri ve Xbox Live Gold üyeliğe sahip olan Xbox One sahipleri bu süre içinde oyunu indirip ÜCRETSİZ olarak oynayabilecek – kayıt olmanız veya kod girmeniz gerekmeyecek!

Ücretsiz dönem 9 Eylül akşam 21’den 12 Eylül gece yarısına kadar sürecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi – Yeni Oyun Geliyor!

Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi - Yeni Oyun Geliyor!


Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi - Yeni Oyun Geliyor!

Ünlü oyun serisi Commandos'un tüm hakları Kalypso Media isimli şirket tarafından satın alındı ve yeni oyun için çalışmalar çok yakında başlıyor. Efsane strateji tabanlı savaş oyunu serisi Commandos için çok güzel haberler geldi. Uzun süredir haber alamadığımız serinin tüm yayın ve geliştirme...

CD MEDIA TÜRKİYE’NİN ÜLKE MÜDÜRÜ LEVENT ERTOĞLU OLDU

CD MEDIA TÜRKİYE'NİN ÜLKE MÜDÜRÜ LEVENT ERTOĞLU OLDU


CD MEDIA TÜRKİYE'NİN ÜLKE MÜDÜRÜ LEVENT ERTOĞLU OLDU

Nintendo, Türkiye'ye gümbür gümbür geliyor Video oyunları, yazılım ve donanım satış, pazarlama ve dağıtım alanlarında 25 yıllık deneyime sahip olan CD Media’nın Türkiye ofisine Ülke Müdürü olarak Levent Ertoğlu atandı. 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü bitiren Levent...

The Spectrum Retreat İnceleme

The Spectrum Retreat İnceleme


OFD: 75.0%

The Spectrum Retreat İnceleme

OFD: 75.0%

The Penrose Oteli'ne hoşgeldiniz, lütfen tatilinizin tadını çıkarın(!) Bundan iki yıl önce Dan Smith isimli 18 yaşında bir genç, geliştirdiği oyun prototipi sayesinde Genç Oyun Tasarımcıları kategorisinde BAFTA Ödülü kazanmayı başarmıştı. "Spectrum" adını verdiği bulmaca tarzındaki oyun...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir