Orijinal Fable Xbox 360’a Geri Geliyor!

Microsoft’un önemli stüdyoları arasında yer alan ve Fable serisiyle ün salan Lionhead Studios sevilen serilerinin ilk oyununu HD olarak yeniden bizlerle buluşturuyor!

Lionhead Studios güne bomba bir duyuruyla başladı! Firma olarak yıllardır yaşattıkları ve son olarak Kinect’e de uyarlanan açık dünya RPG serisi Fable’ın ilk oyununu bir kez daha oyuncularla buluşturma kararı alan Lionhead, HD versiyon olarak düşünülen yapımın Xbox 360’a geleceğini kısa bir teaser videosuyla duyurdu.

Bu güzel gelişmeye ek olarak ayrıca Fable forumlarında yeni bir başlık açan firmanın bu hareketi de Fable serisine yeni bir halkanın eklenebileceğinin ilk sinyali olarak değerlendirildi. Bakalım E3’te bir şeyler görebilecek miyiz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir