Okur Olarak Siz De Yazabilirsiniz!

Değerli oyuncular, Oyun Fest’e katkıda bulunmak için ekibe katılma sürecinden geçmenize gerek yok!

Bildiğiniz üzere bir hayli mail aldığımızı, bu maillerin sonucunda ekibe katılım için bir form oluşturduğumuzu size daha önce aktarmıştık. Bu form hakkında bazı yanlış anlaşılmaları gidermek için bu yazıyı yazmaya karar verdik.

Formda istenilen bazı bilgiler, ekibe katılmak isteyenleri caydırsa da biz kararımızdan vaz geçmedik. Zira karşılıklı güven şart, beta aşamasında devam eden yayın sürecimizi istikrarlı temeller üzerine oturtmak istiyoruz. Bu yüzden sadece yöneticilerin (bkz. künye) göreceği bu özel bilgilerin başvuruda belirtilmesi şart. Şu an başvuru yapanlarla hala görüşülüyor, kimilerine geri dönüş yapıldı kimilerine yapılmadı, merak etmeyin herkese olumlu ya da olumsuz cevap verilecek.

Yazımızın asıl konusu ise bir okur olarak, özel bilgilerinizi bize vermeden, bize dışarıdan yazı göndererek de destek olabilirsiniz. Sizin adınızla sitemize ekleyeceğimiz bu yazılar, ağımız sayesinde binlerce kişiye ulaşacağı gibi yavaş yavaş bu yazılarla CV’nizi de şekillendireceksiniz. Örneğin büyük bir patlamaya sebap olan DayZ MOD incelemesi başta okurumuz olan Umut Issı tarafından yazıldı.

Eğer siz de haber, inceleme, ön inceleme, röportaj veya benzeri içerikler üretip bize gönderirseniz biz seve seve bu içerikleri sitemize ekleriz. Ek olarak ağlarımızda bu yazıları paylaşarak birçok kişiye ulaştırırız. Amaç bilinçli oyuncunun artması, bu doğrultuda bizimle aynı amacı güdenlerin ürettikleri emeklerin yayılmasına her şekilde destek oluruz.

Dilerseniz İLETİŞİM sayfasında bu husus hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Bizi takip edin:

https://www.facebook.com/oyunfest
https://twitter.com/oyunfest
https://plus.google.com/116604517343151845401
http://steamcommunity.com/groups/oyunfest/

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir