OF! Özel: Filmi Çekilmiş 20 Oyun


Hitman (Hitman – Ajan 47)


hitman

2000 yılında ilk olarak oyunseverlerle buluşan serinin son oyunu da geçtiğimiz aylarda oyun severlerle buluşmuştu. Yine oyun severlerin en az 1 oyununu oynamış olduğu muazzam serilerden birisi. Hitman’in filmi 2007 yılında 24 Milyon dolarlık bir masrafla çıkışını yaparken 100 Milyon dolarlık bir hasılat elde etmişti. Bundan sonra Hitman – Ajan 47 ismiyle yeniden beyaz perdelerde kendine yer bulan efsane karakterimiz Hitman bu filmi ile yapımcılara 35 Milyon dolara patlarken 82 Milyon dolar da hasılat elde ettirdi. Hasılatlardan anlaşılacağı üzere Hitman’in filmleri genelde tutuyor.


Need for Speed (Hız tutkusu)


poster-of-need-for-speed-movie

Filmi Çekilmiş 20 Oyun’dan bir diğeri yarış oyunlarının atası 1994 yılında oyuncularla buluşan Need for Speed yine muazzam bir seriye sahip olan efsane isimlerden birisi. Need for Speed’in oyun serisinden çok daha fazla bahsetmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Henüz geçtiğimiz yıllarda 2014 Mart ayında vizyona giren filmin baş rolünde Breaking Bad dizisinden de tanıdığımız Aaron Paul vardı. Dominic Cooper, Kid Cudi gibi tanıdık isimlerin de yer aldığı film 65 Milyon dolarlık bütçesinin karşılığında 203 Milyon dolarlık bir hasılatla epeyce bir başarılı olmuştu diyebiliriz, yarış ve hız tutkunlarının es geçmemesi gereken bir film.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Berat Küçük

Video oyunları tutkunu, strateji hayranı, teknoloji meraklısı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni şeyler öğrenmek için çabalayan birİsi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir