Netflix’in The Witcher Dizisinin Ayrıntıları Netleşiyor!

Netflix’in The Witcher dizisinin içeriği hakkında yeni bilgiler açığa çıktı.

Çok değil yaklaşık bir hafta önce Netflix’in The Witcher serisinin dizisinin üzerinde çalıştığının haberini duyurmuştuk. Biz oyuncuları heyecanlandıran ve meraklandıran bu projenin detayları netleşmeye başladı.

Hatırlarsanız bahsettiğimiz haberde dizinin daha çok serinin romanlarına dayanacağını belirtmiştik. Hatta dünyaca ünlü serinin yazarı Andrzej Sapkowski, dizinin danışmanlığı görevini üstlenmişti.

Inn Poland ile yakın tarihli bir röportajda Yönetmen Tomasz Baginski, aslında CD Projekt Red’in karakter versiyonunu tercih ettiğini belirtti. Baginski, pek çok kişinin hikayenin yalnızca Geralt’lı oyun versiyonunu tanıyorsa da, romanların farklı bir yorum getirdiğini belirtiyor. Sonuç olarak, Baginski, proje ile hem romanlar hem de CDPR’nin Geralt’lı versiyonu arasında belirgin benzerlikler olacak diyor, ancak asıl amacının dizide kendi yolunu tutmak olduğunun altını çiziyor.

Netflix, yönetmen olarak Baginski ve Sean Daniel ile birlikte çalışıyor ve proje Polonyalı şirket Platige Image tarafından geliştiriliyor. Dizinin ilk bölümü için tarih ise henüz açıklanmadı. Fakat bizlerin en çok merak ettiği konu Geralt karakteri dizide olacak mı, olacaksa ”Beyaz Kurt”u kim canlandıracak.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir