Ne Yap Et Tehdidi Durdur!

Ubisoft artık sayılı günler kalan Splinter Cell: Blacklist için yeni bir video serisi başlattı. Bu seferki serinin teması ise “ne yap et ama tehdidi durdur!”

Aslında daha önce yayımlanan videolardan pek de farklı olmayan yeni Blacklist videosu bir kez daha Splinter Cell: Blacklist’te seçme imkanı bulabileceğimiz “Ghost, Panther ve Assault” tekniklerinin inceliklerine ışık tutuyor. Hatırlatalım, Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist 20 Ağustos’ta PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U platformlarında bizlerle olacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir