NBA 2K15’in Motion Capture Görüntüleri Paylaşıldı

NBA2K15 bu yılın son çeyreğinden önce çıkmayacaktır, ama instagram üzerinden bazı kamera arkası vidyolarına rastladık.

Kısa matrajlı bu videolarda oyunun smaç animasyonları ile alakalı çalışmaları gösteriyor. 2K Sports kısa bir süre önce kendilerinin resmi Instagram hesapları üzerinden paylaştıkları videoların altına şu şekilde ekleme yaptılar “2K takımı çalışmalara tam gaz devam ediyor! #NBA2K15 için çekilen bir kaç smaç videosuna göz atın.” (Orjinali: “The 2K team is grinding away! Check out some dunks being recorded for #NBA2K15.” )

Bu video mocap kıyafeti  Motion Capture dan gelen mocap gerçek zamanlı insan hareketlerini bilgisayara animasyon olarak yansıtan kıyafetlere verilen ad, videoyu izleyince tanıdık gelecektir. ) ile hazırlanan smaç animasyonlarından bir kaç kesit veriyor bizlere.

Bir başka videoda Gary “G” Smith tarafından yüklenmiş, kendileri oyun için muazzam smaçlara imzasını atan bir kişi.

NBA 2K15′in bu yılın sonlarında çıkışını yapması bekleniyor, oyunun hangi platformlara ne zaman çıkış yapacağı hakkında hiç bir resmi açıklama yok, fakat oyunun PS3, Xbox360, PC ve yeni nesil konsollara çıkması bekleniyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Berat Küçük

Video oyunları tutkunu, strateji hayranı, teknoloji meraklısı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni şeyler öğrenmek için çabalayan birİsi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir