NBA 2K13’ün Kapağında Yer Alacak Yıldızlar Belli Oldu

Kevin Durant, Blake Griffin ve Derrick Rose üçlüsü NBA 2K13’ün kapağını süsleyecek.

2K Sports, NBA 2K13 Kapağında Kevin Durant, Blake Griffin ve Derrick Rose’u Ağırlıyor. Üç genç süper yıldız, NBA efsanelerinin “Yeni Hanedanını” temsil ediyor.

2K Sports bugün dünyanın en çok satan ve en yüksek notlar alan NBA video oyun simülasyon serisinin* yeni oyunu NBA 2K13’ün kapağında Oklahoma City Thunder’dan Kevin Durant, Los Angeles Clippers’tan Blake Griffin ve Chicago Bulls’tan Derrick Rose’un yer alacağını duyurdu.

NBA 2K13 kapak sporcularından biri olarak seçilebilmenin çok büyük bir onur olduğunu belirten Kevin Durant, “Bu hep hayalini kurduğum bir şeydi. Michael Jordan, Magic Johnson ve Larry Bird gibi isimlerden sonra böyle bir kapağa konuk olmak muhteşem bir şey” diye konuştu.

NBA’de bir çok genç yeteneğin olduğunun altını çizen Blake Griffin, “Kevin ve Derrick ile birlikte NBA 2K’nın “Yeni Hanedanına” seçilmek çok heyecan verici, oyun oynamak istediğimde NBA 2K serisi daima ilk seçeneğim olmuştur” dedi.

NBA 2K13’ün kapak yıldızlarından biri olmak bir hayalimin daha gerçekleşmesi anlamına geliyor diyen Derrick Rose, NBA 2K10’dan beri 2K Sports ile birlikte çalışıyorum ve bu kapakta Michael Jordan’dan sonra yer alan son Chicago Bulls oyuncusu olmaktan büyük gurur duyduğunu sözlerine ekledi.

Üçü de son derece etkileyici bir kariyere sahip olan genç yıldızlar Rose, Durant ve Griffin NBA’de fırtına gibi esmeye devam ediyor. Üç oyuncu da zamanında NBA Yılın Çaylağı ödülünü kazanmış, toplam sekiz kez All-Star kadrosuna çağrılmış, üç sayı krallığı kazanmış ve bir de En Değerli Oyuncu ödülüne ulaşmış isimler.

Günümüz NBA’inde bir çok genç süperstar olduğuna dikkat çeken 2K Sports Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jason Argent, “NBA 2K13 kapağı için NBA’I en iyi temsil edecek üç inanılmaz sporcuyu seçtik. NBA 2K kapağına Jordan, Magic ve Bird’den sonra en çok yakışacak oyuncuların Blake, Derrick ve Kevin olduğu son derece açıktı” diye konuştu.

Bir 2K Sports stüdyosu olan Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K13 5 Ekim 2012’de ise tüm dünyada piyasada olacak. Oyunun Wii U versiyonu da tatil döneminde oyuncularla buluşacak.

2K Sports hakkında daha fazla bilgi için www.2KSports.com adresini ziyaret edin.

NBA 2K13 hakkında daha fazla bilgi için http://www.facebook.com/NBA2K adresini ziyaret edin.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Talha Turhal

Tarih ve tarih konulu oyunların aşığı. Bu devrin adamı değil. Teknolojiyi hem seviyor hem nefret ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir