NBA 2K13’le Sabahlar Olmasın!

NBA 2K13’le Sabahlar Olmasın!

NBA 2K13 de çıkışını gerçekleştirdi. NBA 2K13 ile oyuncular, uygun fiyat avantajı ile Playstore’da sahaya çıkıyor.

Basketbol oyunlarının lideri, en yeni üyesiyle geri dönüyor! Harika grafikler ve gerçekçi oynanışı ile NBA 2K13, oyun severlere gerçeğinden farksız bir NBA deneyimini sizlere yaşatacak.

Oyun severler bu muhteşem oyuna aylık 5TL’den başlayan taksitlerle ulaşabilecekler http://www.playstore.com/#!/oyun/nba-2k13

Oyun Hakkında:

NBA 2K12, dünya çapında 5 milyon adetten fazla satmış ve 25 yılın spor oyunu ödülünün sahibi olmuş, dünyanın en büyük spor oyunlarından birisiydi. Bu sene ise 2K Sports, yapımcı ve yönetmen rolüyle oyuna katkı yapan efsanevi sanatçı JAY Z ile işbirliği yapıp sanal parkeleri bir üst seviyeye taşıyacak. Geliştirilmiş bir kariyer modu ve yepyeni oynanış özellikleri içeren NBA 2K13, oyunculara NBA tarihindeki en iyi oyuncuları, yeni yeteneklerle karşılaştırma şansı verecek, üstelik buna 2012 ABD milli takımıyla, efsanevi 1992 Rüya Takım’ını karşılaştırma fırsatı da dahil!

Özellikler:

  • Bir JAY Z Yapımı – NBA 2K13 müzik kariyerinde büyük başarılar kazanmış sanatçı ve hip-hop efsanesi JAY Z tarafından üretildi.
  • ABD Basketbolunun zirvesi – 1992 Rüya Takımı ile 2012 takımı karşılaşsaydı galip kim gelirdi? Nihayet bu sorunun cevabı verme şansı elinizde!
  • Analog Çubuk ile kontrol: Serilerde ilk kez olarak, hem şut, hem pas, hem alçak post hareketleri, ayrıca tüm top sürme hareketleri de sağ analog çubuk ile yapılabilecek. Maksimum kontrol ve etkinlik için, müthiş top sürme hareketlerini ve kritik şutları birbiri ardına sergileyin.
  • Dinamik Şut Oluşturma: Şutlar artık tamamen gerçek zamanlı olarak, yepyeni fizik sistemiyle dinamik şekilde hesaplanıyor.
  • Özel Yetenekler: Her yıldızın oyunun gidişatını değiştirebilecek kendine özel yetenekleri var. Derrick Rose veya Kevin Durant gibi oyuncular, oyunu kendilerine özel yetenekleri doğrultusunda etkileyebilecek şekilde tasarlanıyor. Siz de her oyuncunun özel yeteneklerini kullanmayı öğrenerek oyunu kendi kurallarınızla oynayabilirsiniz.
  • Yenilenmiş Pas Sistemi: Geliştirilmiş hızlı hücum pas sistemi oyuncuya daha çok kontrol sunuyor. İster kat yapan bir takım arkadaşınıza yerden pas atın, ister uzun koşu yapan bir oyuncunuza beysbol pası atın!
Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Role Playing Yaparken Dikkat Edin


Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Bir oyun ya da evren ile alakalı rol yaparak ilerlettiğiniz eğlenceniz baltalanırsa nasıl toparlarsınız? İşte size bir örnek. Öncelikle bu içeriğin kaynak (source) olarak https://yabgunizampasha.com olduğunu belirtelim. Daha fazla içerik, sadece oyun değik, kültür, dünya, tarih gibi nice...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir