NBA 2K13’le Sabahlar Olmasın!

NBA 2K13’le Sabahlar Olmasın!

NBA 2K13 de çıkışını gerçekleştirdi. NBA 2K13 ile oyuncular, uygun fiyat avantajı ile Playstore’da sahaya çıkıyor.

Basketbol oyunlarının lideri, en yeni üyesiyle geri dönüyor! Harika grafikler ve gerçekçi oynanışı ile NBA 2K13, oyun severlere gerçeğinden farksız bir NBA deneyimini sizlere yaşatacak.

Oyun severler bu muhteşem oyuna aylık 5TL’den başlayan taksitlerle ulaşabilecekler http://www.playstore.com/#!/oyun/nba-2k13

Oyun Hakkında:

NBA 2K12, dünya çapında 5 milyon adetten fazla satmış ve 25 yılın spor oyunu ödülünün sahibi olmuş, dünyanın en büyük spor oyunlarından birisiydi. Bu sene ise 2K Sports, yapımcı ve yönetmen rolüyle oyuna katkı yapan efsanevi sanatçı JAY Z ile işbirliği yapıp sanal parkeleri bir üst seviyeye taşıyacak. Geliştirilmiş bir kariyer modu ve yepyeni oynanış özellikleri içeren NBA 2K13, oyunculara NBA tarihindeki en iyi oyuncuları, yeni yeteneklerle karşılaştırma şansı verecek, üstelik buna 2012 ABD milli takımıyla, efsanevi 1992 Rüya Takım’ını karşılaştırma fırsatı da dahil!

Özellikler:

  • Bir JAY Z Yapımı – NBA 2K13 müzik kariyerinde büyük başarılar kazanmış sanatçı ve hip-hop efsanesi JAY Z tarafından üretildi.
  • ABD Basketbolunun zirvesi – 1992 Rüya Takımı ile 2012 takımı karşılaşsaydı galip kim gelirdi? Nihayet bu sorunun cevabı verme şansı elinizde!
  • Analog Çubuk ile kontrol: Serilerde ilk kez olarak, hem şut, hem pas, hem alçak post hareketleri, ayrıca tüm top sürme hareketleri de sağ analog çubuk ile yapılabilecek. Maksimum kontrol ve etkinlik için, müthiş top sürme hareketlerini ve kritik şutları birbiri ardına sergileyin.
  • Dinamik Şut Oluşturma: Şutlar artık tamamen gerçek zamanlı olarak, yepyeni fizik sistemiyle dinamik şekilde hesaplanıyor.
  • Özel Yetenekler: Her yıldızın oyunun gidişatını değiştirebilecek kendine özel yetenekleri var. Derrick Rose veya Kevin Durant gibi oyuncular, oyunu kendilerine özel yetenekleri doğrultusunda etkileyebilecek şekilde tasarlanıyor. Siz de her oyuncunun özel yeteneklerini kullanmayı öğrenerek oyunu kendi kurallarınızla oynayabilirsiniz.
  • Yenilenmiş Pas Sistemi: Geliştirilmiş hızlı hücum pas sistemi oyuncuya daha çok kontrol sunuyor. İster kat yapan bir takım arkadaşınıza yerden pas atın, ister uzun koşu yapan bir oyuncunuza beysbol pası atın!
Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Sunless Skies İncelemesi

Sunless Skies İncelemesi


OFD: 89.0%

Sunless Skies İncelemesi

OFD: 89.0%

Güneşsiz göğün zifiri karanlık ufkuna Onun altında yaşamaya gayret eden insanlara Ve hiçliğin bağrından kopup gelmiş toprakların, Çıplak gözle görülmeyen güzelliğine dair… Failbetter Games oyun dünyasında, hususen günümüzde, eşine benzerine az rastlanan firmalardan biri. Sonuna kadar...

Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama…

Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama...


Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama...

Yayınlanan reklam filmi büyük dikkat çekti, ancak kısa süre sonra özgün olmadığı ortaya çıktı. Peak şimdi ise süreci yargıya taşımaya hazırlanıyor. 2010 yılında İstanbul'da kurulan ve mobil uygulama alanında dünya çapında bir üne kavuşan Peak, yeni dönem hedeflerini anlatmak üzere geçtiğimiz...

Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular

Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular


Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular

Mount & Blade: Warband için mod geliştirerek yola çıkan yedi kişilik ekip, en nihayetinde kendi oyun stüdyosunu açmayı başardı. PC Gamer'dan Tom Bedford, bizim de yerli oyun geliştiricilere ısrarla ilettiğimiz "mod yapın, sonra oyununuzu yaparsınız" söylemini destekleyen bir gerçeği...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir