Nasıl Bir Komutan Olurdunuz? Medieval II: Total War – TEST 1

Medieval II: Total War temalı testimiz, nasıl bir komutan olabileceğinizi size söylüyor. Denemeye var mısın?

Bilenler bilir. Özellikle de Total War’cular… Medieval II: Total War, Total War oyunları içerisinde ayrı bir yere sahiptir. Orta Çağ dönemi hemen her kesimin ilgisini çeken bir dönem olduğu için, bu oyun, o dönemleri hissetmek ve dijital olarak o dönemlere hükmetme merakıyla, oldukça büyük bir kitleye ulaşmıştır. Bizim için de Total War oyunlarının, özellikle de Medieval II: Total War’un yeri ayrıdır.

“Tüfenk icat oldu mertlik bozuldu” atasözü, Total War oyunları içerisinde en çok Medieval II: Total War’da hissedilir. Kılıç, kalkan, top mermisi… Bunlar, Total War oyuncuları için hep vazgeçilmez özellikler olmuştur. Eğer hâlâ bu oyunu oynamayanlar var ise mutlaka oynamalarını tavsiye ediyoruz. Ve oyunu oynadıktan sonra buraya gelip aşağıdaki testimizi çözmelerini bekliyoruz :) Eğer oynuyorsanız vakit kaybetmeden teste geçin.

Şimdi gelelim Medieval II: Total War ile tanışmış, kaynaşmış, delisi olmuş arkadaşlara :) Bakalım, kararlarınızla nasıl bir komutanmışsınız öğrenelim. Kararlarınızın sonucunda testin sonunda bir de harita göreceksiniz.

Testi hazırlamamızda bize destek veren Total War Türkiye‘ye teşekkür ederiz.

Hadi başlayalım ;) testi arkadaşlarınıza da iletmeyi unutmayın.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Medieval II: Total War - Test 1 %%personality%%
Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Ali Ceylan

Birbirine girmiş kodları çözmek, istenilen tasarımı sunmak benim işim. Amme hizmetine bayılırım. Bu arada Oyun Fest ekibinde yer almam oyunlara bayıldığım manasına da geliyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir