Mount&Blade: Warband’in Gizli DLC’si Gün Yüzüne Çıkıyor!

Mount&Blade: Warband’in Gizli DLC’si Gün Yüzüne Çıkıyor!

Geçtiğimiz ay açıklanan ve adı sanı duyurulmayan Warband DLC’sinin detayları belli olmaya başladı! Bakalım 1.161 sürümlü Warband bize neler gösterecek?

Son bir aydır TaleWorlds forumlarında dönen muhabbetlere eklenen en önemli gündem konusu, TaleWorlds’ün çıkışından dört buçuk yıl geçmesine rağmen yeni bir DLC çıkaracağı Mount&Blade:Warband idi. Mount&Blade II: Bannerlord hakkında yayınlanan geliştirici günlüğü videosu bile bu gündemi değiştirmeyi başaramadı. Forumdan çıkan dedikoldular, başarılı bir M&B: Warband modu olan Brytenwalda’nın yapımcı ekibinin yeni bir proje üzerinde uzun süredir çalıştığı yönünde. TaleWorlds Bannerlord ile meşgulken, yeni DLC’nin tıpkı Napoleonic Wars DLC’sinde olduğu gibi, topluluk yapımı olabileceği ihtimali oldukça yüksek.

warbanddlc3

 

Mount&Blade’in yerinde durmaz hayranları, SteamDB sitesinde Mount&Blade: Warband’in sayfasını araştırırken buldukları satırlar ile yeni DLC’nin adını buldular. Mount&Blade: Warband’in ikinci DLC’sinin adı VIKING CONQUEST. 

warbanddlc1 warbanddlc2

 

SteamDB’de bulunan değişiklik listesinde M&B:Warband dosyalarında yapılan değişiklikler bir yere kadar görüntülenebiliyor. Ve bu sayede yeni DLC’nin adı ve boyutu gün yüzüne çıkmış oluyor. 1.16 GB boyutunda olacak olan DLC hakkında ismi ve boyutu dışında başka kesin bir bilgimiz şu an bulunmamakta Fakat, iletişime geçtiğimiz TaleWorlds yapımcılarından Cem Çimenbiçer, DLC’nin çok yakında resmi açıklama ile tanıtılacağını belirtti.

İsminden fark edileceği üzere Vikingleri ve Vikinglerin Avrupa’daki ilerleyişini konu alabilecek yapım belli ki Calradia dışında geçecek. Buda demektir ki, M&B’in TaleWorlds tarafıyla hiç bir ilgisi olmadığını gösteriyor. DLC’nin Singleplayer mı yoksa Multiplayer mı olduğunu bilmiyoruz. M&B:Warband’in kullandığı oyun motoruna 1.161 sürümüyle birlikte eklenen yeni kodları düşündüğümüz zaman DLC’nin oyun motoruna pek çok eklentiyle birlikte geleceğini düşünebiliriz. Büyük ihtimal ile Türkçe dil desteğine de sahip olabileceğini tahmin edebiliyoruz.

Malesef DLC Viking Conquest hakkında tahminlerden öteye geçebilmemiz için TaleWorlds ve gizemli yapımcı ekibin DLC’yi resmen açıklamasını beklememiz gerekiyor.

 

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi

Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi


Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi

2016 yılında duyurulan Metro 2033 filmi, senaryo konusunda yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle iptal edildi. Hem kitaplarıyla hem de oyunlarıyla kendine güzel bir hayran kitlesi oluşturan Metro için 2016 yılında bir sinema filmi çekileceği duyurulmuştu. Kitap serisinin yazarı Dmitry...

Witcher Serisinin Crossover’ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!

Witcher Serisinin Crossover'ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!


Witcher Serisinin Crossover'ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!

Geralt'ın bu sefer hangi oyuna misafir olduğuna inanamayacaksınız Tamam tamam, aslında inanması zor değil, sadece şaşırtıcı. Zira Geralt'ın bu seferki durağı, Soulcalibur VI'nın aksine, kendi mesleğine inanılmaz yakın bir oyun serisi. Böyle en bol canavarlısından, bol aksiyonlu bir...

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!


Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!

Petroglyph Games tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Conan Unconquered sinematik fragman eşliğinde duyuruldu. Funcom tarafından geliştirilen ve 2018'in ikinci çeyreğinde oyunculara sunulan Conan Exiles'ın ardından Barbar Conan fırtınası hız kesmeden devam ediyor. Adlarını...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir