Mount&Blade: Warband’in Gizli DLC’si Gün Yüzüne Çıkıyor!

Mount&Blade: Warband’in Gizli DLC’si Gün Yüzüne Çıkıyor!

Geçtiğimiz ay açıklanan ve adı sanı duyurulmayan Warband DLC’sinin detayları belli olmaya başladı! Bakalım 1.161 sürümlü Warband bize neler gösterecek?

Son bir aydır TaleWorlds forumlarında dönen muhabbetlere eklenen en önemli gündem konusu, TaleWorlds’ün çıkışından dört buçuk yıl geçmesine rağmen yeni bir DLC çıkaracağı Mount&Blade:Warband idi. Mount&Blade II: Bannerlord hakkında yayınlanan geliştirici günlüğü videosu bile bu gündemi değiştirmeyi başaramadı. Forumdan çıkan dedikoldular, başarılı bir M&B: Warband modu olan Brytenwalda’nın yapımcı ekibinin yeni bir proje üzerinde uzun süredir çalıştığı yönünde. TaleWorlds Bannerlord ile meşgulken, yeni DLC’nin tıpkı Napoleonic Wars DLC’sinde olduğu gibi, topluluk yapımı olabileceği ihtimali oldukça yüksek.

warbanddlc3

 

Mount&Blade’in yerinde durmaz hayranları, SteamDB sitesinde Mount&Blade: Warband’in sayfasını araştırırken buldukları satırlar ile yeni DLC’nin adını buldular. Mount&Blade: Warband’in ikinci DLC’sinin adı VIKING CONQUEST. 

warbanddlc1 warbanddlc2

 

SteamDB’de bulunan değişiklik listesinde M&B:Warband dosyalarında yapılan değişiklikler bir yere kadar görüntülenebiliyor. Ve bu sayede yeni DLC’nin adı ve boyutu gün yüzüne çıkmış oluyor. 1.16 GB boyutunda olacak olan DLC hakkında ismi ve boyutu dışında başka kesin bir bilgimiz şu an bulunmamakta Fakat, iletişime geçtiğimiz TaleWorlds yapımcılarından Cem Çimenbiçer, DLC’nin çok yakında resmi açıklama ile tanıtılacağını belirtti.

İsminden fark edileceği üzere Vikingleri ve Vikinglerin Avrupa’daki ilerleyişini konu alabilecek yapım belli ki Calradia dışında geçecek. Buda demektir ki, M&B’in TaleWorlds tarafıyla hiç bir ilgisi olmadığını gösteriyor. DLC’nin Singleplayer mı yoksa Multiplayer mı olduğunu bilmiyoruz. M&B:Warband’in kullandığı oyun motoruna 1.161 sürümüyle birlikte eklenen yeni kodları düşündüğümüz zaman DLC’nin oyun motoruna pek çok eklentiyle birlikte geleceğini düşünebiliriz. Büyük ihtimal ile Türkçe dil desteğine de sahip olabileceğini tahmin edebiliyoruz.

Malesef DLC Viking Conquest hakkında tahminlerden öteye geçebilmemiz için TaleWorlds ve gizemli yapımcı ekibin DLC’yi resmen açıklamasını beklememiz gerekiyor.

 

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme


OFD: 77.0%

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme

OFD: 77.0%

Serinin nam salmış senaryo modunun terk edilip tüm ağırlığın çok oyunculu modlara verildiği Call of Duty: Black Ops 4 başarılı bir oyun mu? Geçtiğimiz yıllar Call of Duty serisi için oldukça zor anlara sahne oldu. Serinin her oyunu satış rakamları açısından tatmin edici olmayı başarsa da...

Deep Sky Derelicts İncelemesi

Deep Sky Derelicts İncelemesi


OFD: 80.0%

Deep Sky Derelicts İncelemesi

OFD: 80.0%

Uzayın ıssız ve ucu bucağı bilinmeyen derinliklerinde… Deep Sky Derelicts, pek çok oyuncunun tabiriyle, “Darkest Dungeon”un uzayda geçen versiyonu olarak kendine isim yapmış bir yapım. Peki Deep Sky Derelicts gerçekten Darkest Dungeon’un uzayda geçen versiyonu mu? Oynanışları ve yapıları çok mu...

Call of Duty: Black Ops 4’ün Türkiye Lansmanı Yapıldı

Call of Duty: Black Ops 4'ün Türkiye Lansmanı Yapıldı


Call of Duty: Black Ops 4'ün Türkiye Lansmanı Yapıldı

Call of Duty: Black Ops 4'ün Aralgame tarafından gerçekleştirilen Türkiye lansmanına sizler için katıldık. Büyük bir merakla beklediğimiz ve daha önce de iki beta aşamasının ön incelemesini yaptığımız Call of Duty: Black Ops 4 bugün resmen çıkışını gerçekleştirdi. Tüm dünyada olduğu gibi...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir