Monster Hunter World Tekrardan Betaya Giriyor

Monster Hunter World Tekrardan Betaya Giriyor

Capcom’un sevilen oyun serilerinden Monster Hunter’ın yeni üyesi Monster Hunter World, PlayStation 4 için tekrardan betaya giriyor.

Monster Hunter World’ü duyurarak sevilen bir oyun serisini tekrardan sahneye çıkarma kararı alan Capcom, kısa bir süre önce oyuna PlayStation 4 üzerinden bir beta düzenlemişti. Bu beta aşamasından güzel geri dönüşler elde eden Capcom, aradan daha birkaç gün geçmiş olmasına rağmen PlayStation 4 için yeni bir betayı daha duyurdu.

22 Aralık’ta TSİ ile akşam 20.00’da başlayacak ve 26 Aralık’ta son bulacak olan betaya katılmak isteyen PlayStation 4 kullanıcıları ön yüklemelerini gerçekleştirebilirler. Tabi ilk beta için oyunu indirdiyseniz tekrardan yüklemenize gerek yok. Ayrıca PlayStation Plus aboneliği gibi bir zorunluluk da olmadığını belirtelim.

Oyunun yönetmenlerinden Yuya Tokuda, gerçekleştirdiği bir röportajda Monster Hunter World’ün 40 ile 50 saat arasında bir sefer moduna sahip olacağını belirtti. Bu sürenin de oyuncu profiline göre aşağı veya yukarı yönde değişebileceğini belirtip sefer hikayesinin ardından da yapılabilecek pek çok şey bulunduğunu ekledi. Bunun üzerine eklenecek haftalık etkinlikler ve düzenli güncellemeler ile uzun soluklu bir maceranın oyuncuları beklediğini vurguladı.

‘The New World’ olarak bilinen ve yeni keşfedilen bir kıtada tehlikeli av seferlerine çıkıp acımasız canavarlarla yüzleşeceğimiz Monster Hunter World, 26 Ocak 2017’te PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Pathfinder: Kingmaker İncelemesi

Pathfinder: Kingmaker İncelemesi


OFD: 81.0%

Pathfinder: Kingmaker İncelemesi

OFD: 81.0%

Krallar taçlarını ve asalarını geride bıraktılar, kahramanlar da silahlarını. Ama aralarındaki, ihtişamları dışlarına taşan, bunu dışarıdaki şeylerden almayan büyük insanlar, büyüklüklerini yanlarında götürdüler. – Arthur Schopenhauer UYARI İncelemesini okuyacak olduğunuz oyunun DI...

Battlefield V’teki Nazi Savaş Hikayesi İçin DICE’tan Açıklama

Battlefield V'teki Nazi Savaş Hikayesi İçin DICE'tan Açıklama


Battlefield V'teki Nazi Savaş Hikayesi İçin DICE'tan Açıklama

Battlefield V'in Naziler'e odaklanacak olan "The Last Tiger" isimli Savaş Hikayesi için DICE yetkililerinden açıklama geldi. Battlefield V'in tek oyunculu deneyimini oluşturacak ve 2. Dünya Savaşı'nı farklı hikayelerle gösterecek olan Savaş Hikayeleri modu için birkaç gün önce bir tanıtım...

Hitman 2’deki İlk Zorlu Hedefimiz Ünlü Aktör Sean Bean Olacak!

Hitman 2'deki İlk Zorlu Hedefimiz Ünlü Aktör Sean Bean Olacak!


Hitman 2'deki İlk Zorlu Hedefimiz Ünlü Aktör Sean Bean Olacak!

Ölmelerden kurtulamayan ünlü aktör Sean Bean bu sefer de Hitman 2'deki zorlu hedeflerimizden biri olacak. 2016'nın başlarında ilk kez çıkış yapan ve sene içerisinde altı bölüm olarak sunulan Hitman, ünlü seriye yeni bir soluk getirmiş ve beğenileri kazanmıştı. Bunun ardından yapımcı IO...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir