Monster Hunter World Tekrardan Betaya Giriyor

Monster Hunter World Tekrardan Betaya Giriyor

Capcom’un sevilen oyun serilerinden Monster Hunter’ın yeni üyesi Monster Hunter World, PlayStation 4 için tekrardan betaya giriyor.

Monster Hunter World’ü duyurarak sevilen bir oyun serisini tekrardan sahneye çıkarma kararı alan Capcom, kısa bir süre önce oyuna PlayStation 4 üzerinden bir beta düzenlemişti. Bu beta aşamasından güzel geri dönüşler elde eden Capcom, aradan daha birkaç gün geçmiş olmasına rağmen PlayStation 4 için yeni bir betayı daha duyurdu.

22 Aralık’ta TSİ ile akşam 20.00’da başlayacak ve 26 Aralık’ta son bulacak olan betaya katılmak isteyen PlayStation 4 kullanıcıları ön yüklemelerini gerçekleştirebilirler. Tabi ilk beta için oyunu indirdiyseniz tekrardan yüklemenize gerek yok. Ayrıca PlayStation Plus aboneliği gibi bir zorunluluk da olmadığını belirtelim.

Oyunun yönetmenlerinden Yuya Tokuda, gerçekleştirdiği bir röportajda Monster Hunter World’ün 40 ile 50 saat arasında bir sefer moduna sahip olacağını belirtti. Bu sürenin de oyuncu profiline göre aşağı veya yukarı yönde değişebileceğini belirtip sefer hikayesinin ardından da yapılabilecek pek çok şey bulunduğunu ekledi. Bunun üzerine eklenecek haftalık etkinlikler ve düzenli güncellemeler ile uzun soluklu bir maceranın oyuncuları beklediğini vurguladı.

‘The New World’ olarak bilinen ve yeni keşfedilen bir kıtada tehlikeli av seferlerine çıkıp acımasız canavarlarla yüzleşeceğimiz Monster Hunter World, 26 Ocak 2017’te PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Assassin’s Creed Origins İnceleme

Assassin's Creed Origins İnceleme


OFD: 85.0%

Assassin's Creed Origins İnceleme

OFD: 85.0%

Assassin's Creed Origins ne vaat ediyor? Her sene bir oyun sistemi terk edilerek uzun vadede geliştirilen oyun ne kadar başarılı? "Geç olsun, güç olmasın, biz bağımsız bir oyun sitesiyiz" sloganları eşliğinde çıkışından aylar sonra Assassin's Creed Origins incelemesi ile karşınızdayız. Belki...

DICE Battlefield 5 İçin Battle Royale Modu Denemelerine Başladı

DICE Battlefield 5 İçin Battle Royale Modu Denemelerine Başladı


DICE Battlefield 5 İçin Battle Royale Modu Denemelerine Başladı

DICE son zamanların popüler oyun konsepti Battle Royale'in Battlefield 5'te nasıl gözükeceğini keşfetmek için çalışmalara başladı. Öne PUBG sonra da Fortnite ile oyun dünyasını kasıp kavurmaya başlayan Battle Royale'in sıradaki Battlefield ve Call of Duty oyunlarının hedefinde olduğu...

Assassin’s Creed Origins’in PC Sürümüne Harika Bir Özellik Ekleniyor!

Assassin's Creed Origins'in PC Sürümüne Harika Bir Özellik Ekleniyor!


Assassin's Creed Origins'in PC Sürümüne Harika Bir Özellik Ekleniyor!

Animus Control Panel'e hazır mısınız? Animus'un ne olduğunu Assassin's Creed ile az buz haşır neşir olan herkes bilir. Serinin her bölümünde bizi gerçek dünya ile yıllar öncesinin suikastçileri arasında bağlayan bu cihaz, her oyunda karşımıza bir yeni sürümüyle çıkmaktaydı. Ubisoft şimdi ise...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir