Monster Hunter World Tekrardan Betaya Giriyor

Monster Hunter World Tekrardan Betaya Giriyor

Capcom’un sevilen oyun serilerinden Monster Hunter’ın yeni üyesi Monster Hunter World, PlayStation 4 için tekrardan betaya giriyor.

Monster Hunter World’ü duyurarak sevilen bir oyun serisini tekrardan sahneye çıkarma kararı alan Capcom, kısa bir süre önce oyuna PlayStation 4 üzerinden bir beta düzenlemişti. Bu beta aşamasından güzel geri dönüşler elde eden Capcom, aradan daha birkaç gün geçmiş olmasına rağmen PlayStation 4 için yeni bir betayı daha duyurdu.

22 Aralık’ta TSİ ile akşam 20.00’da başlayacak ve 26 Aralık’ta son bulacak olan betaya katılmak isteyen PlayStation 4 kullanıcıları ön yüklemelerini gerçekleştirebilirler. Tabi ilk beta için oyunu indirdiyseniz tekrardan yüklemenize gerek yok. Ayrıca PlayStation Plus aboneliği gibi bir zorunluluk da olmadığını belirtelim.

Oyunun yönetmenlerinden Yuya Tokuda, gerçekleştirdiği bir röportajda Monster Hunter World’ün 40 ile 50 saat arasında bir sefer moduna sahip olacağını belirtti. Bu sürenin de oyuncu profiline göre aşağı veya yukarı yönde değişebileceğini belirtip sefer hikayesinin ardından da yapılabilecek pek çok şey bulunduğunu ekledi. Bunun üzerine eklenecek haftalık etkinlikler ve düzenli güncellemeler ile uzun soluklu bir maceranın oyuncuları beklediğini vurguladı.

‘The New World’ olarak bilinen ve yeni keşfedilen bir kıtada tehlikeli av seferlerine çıkıp acımasız canavarlarla yüzleşeceğimiz Monster Hunter World, 26 Ocak 2017’te PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Total War: Three Kingdoms Oyuncuları Antik Çin’e Götürüyor

Total War: Three Kingdoms Oyuncuları Antik Çin'e Götürüyor


Total War: Three Kingdoms Oyuncuları Antik Çin'e Götürüyor

Total War serisinin yeni üyesi Three Kingdoms bizleri milattan sonra 190 yılına, kaos içerisindeki Antik Çin'e götürüyor. Gerçek zamanlı strateji oyunlarının en önde gelen, en sevilenlerinden Total War serisinin yeni oyunu kısa süre önce duyuruldu. Serinin bu yeni halkasında Antik Çin'e gidip...

Assassin’s Creed Rogue Remastered Duyuruldu!

Assassin's Creed Rogue Remastered Duyuruldu!


Assassin's Creed Rogue Remastered Duyuruldu!

Shay Cormac'ın trajik hikayesinin anlatıldığı Assassin's Creed Rogue, Remastered olarak PlayStation 4 ve Xbox One'a geliyor! İlk olarak 2014 yılının Kasım ayında  PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarına çıkarılan Assassin's Creed Rogue, ilgi çekici hikayesi ile oyuncuların beğenisini...

Mount&Blade: Warband 2017 Steam Ödülleri İçin Aday Oldu

Mount&Blade: Warband 2017 Steam Ödülleri İçin Aday Oldu


Mount&Blade: Warband 2017 Steam Ödülleri İçin Aday Oldu

İkincisi düzenlenecek olan Steam Ödülleri'nin finalistleri kısa süre önce belli oldu. Finalistler arasında Mount&Blade: Warband de kendine yer buldu. Bu sene ikincisi düzenlenen Steam Ödüllerinin finalistleri geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. Dünya çapındaki milyonlarca oyuncunun oyları ile...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz