Monster Hunter World Tekrardan Betaya Giriyor

Monster Hunter World Tekrardan Betaya Giriyor

Capcom’un sevilen oyun serilerinden Monster Hunter’ın yeni üyesi Monster Hunter World, PlayStation 4 için tekrardan betaya giriyor.

Monster Hunter World’ü duyurarak sevilen bir oyun serisini tekrardan sahneye çıkarma kararı alan Capcom, kısa bir süre önce oyuna PlayStation 4 üzerinden bir beta düzenlemişti. Bu beta aşamasından güzel geri dönüşler elde eden Capcom, aradan daha birkaç gün geçmiş olmasına rağmen PlayStation 4 için yeni bir betayı daha duyurdu.

22 Aralık’ta TSİ ile akşam 20.00’da başlayacak ve 26 Aralık’ta son bulacak olan betaya katılmak isteyen PlayStation 4 kullanıcıları ön yüklemelerini gerçekleştirebilirler. Tabi ilk beta için oyunu indirdiyseniz tekrardan yüklemenize gerek yok. Ayrıca PlayStation Plus aboneliği gibi bir zorunluluk da olmadığını belirtelim.

Oyunun yönetmenlerinden Yuya Tokuda, gerçekleştirdiği bir röportajda Monster Hunter World’ün 40 ile 50 saat arasında bir sefer moduna sahip olacağını belirtti. Bu sürenin de oyuncu profiline göre aşağı veya yukarı yönde değişebileceğini belirtip sefer hikayesinin ardından da yapılabilecek pek çok şey bulunduğunu ekledi. Bunun üzerine eklenecek haftalık etkinlikler ve düzenli güncellemeler ile uzun soluklu bir maceranın oyuncuları beklediğini vurguladı.

‘The New World’ olarak bilinen ve yeni keşfedilen bir kıtada tehlikeli av seferlerine çıkıp acımasız canavarlarla yüzleşeceğimiz Monster Hunter World, 26 Ocak 2017’te PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

No Man’s Sky’ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı

No Man's Sky'ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı


No Man's Sky'ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı

No Man's Sky'ın şimdiye kadarki en büyük güncellemesi olacak 'Next', içerdiği özellikler sayesinde oyunu baştan aşağı yenileyecek. 2016 yılının en merakla beklenen, en çok konuşulan ve belki de en çok hayal kırıklığına sebep olan yapımlarından biriydi No Man's Sky. Sahip olduğu kentilyonlarca...

Visceral Games Kapanmasaydı Dead Space Serisi Nasıl Devam Edecekti?

Visceral Games Kapanmasaydı Dead Space Serisi Nasıl Devam Edecekti?


Visceral Games Kapanmasaydı Dead Space Serisi Nasıl Devam Edecekti?

Dead Space'in Yaratıcı Yönetmeni Ben Wanat, Visceral Games'in kapanması sonucu vazgeçtikleri Dead Space 4 hakkında bilgiler verdi. Geçtiğimiz yılın Ekim ayı içerisinde, Electronic Arts oldukça şaşırtıcı bir karar alarak Dead Space serisinin de aralarında bulunduğu pek çok yapımı geliştiren...

Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi – Yeni Oyun Geliyor!

Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi - Yeni Oyun Geliyor!


Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi - Yeni Oyun Geliyor!

Ünlü oyun serisi Commandos'un tüm hakları Kalypso Media isimli şirket tarafından satın alındı ve yeni oyun için çalışmalar çok yakında başlıyor. Efsane strateji tabanlı savaş oyunu serisi Commandos için çok güzel haberler geldi. Uzun süredir haber alamadığımız serinin tüm yayın ve geliştirme...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir