Middle-earth: Shadow of War İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Monolith Productions tarafından geliştirilen Middle-earth oyun serisinin ikinci üyesi Shadow of War için yeni bir fragman yayınlandı.

Orta Dünya hayranlarının ve oyun severlerin merakla beklediği Middle-earth: Shadow of War için Gamescom 2017’de Warner Bros ve Microsoft ortaklığında yeni bir fragman gösterildi. Fragmana ek olarak Shadow of War temalı Xbox One S paketi duyuruldu.

500GB veya 1TB kapasiteli Xbox One S konsolunun bulunduğu paketin içerisinde “Legendary Champions War Party” ve “Epic Sword of Dominion” isimi oyun içi eşyalar bulunacak. Ayrıca oyun içi eşyalara ek olarak bir aylık Xbox Game Pass aboneliği ve 14 günlük Xbox Live Gold denemesi hediye edilecek. Paket oyunun çıkış tarihiyle eş zamanlı olarak, yani 10 Ekim 2017’de piyasaya sürülecek.

Mordor’un Canavarları isimli videoda, oyunda karşılaşacağımız çeşitli yaratık ve düşmanları görme şansı buluyoruz. Bu yaratıklar arasında Yüzük Kardeşliği filminde gördüğümüz Balrog’un yer aldığını belirtmeden geçmeyelim. Lafı daha da dolandırmadan sizleri fragmanla baş bırakarak iyi seyirler diliyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir