Metal Gear Solid V: The Phantom Pain GTA Gibi Olmayacak!

Kojima Productions tarafından geliştirilen ve Konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan Metal Gear Solid’in, yeni oyunu The Phantom Pain’den haber var.

Geçtiğimiz E3 konferansında doğrulanan oyunun yapımcılarından Hideo Kojima, oyunla ilgili çok önemli bilgiler paylaştı. Kojima yaptığı açıklamada “Daha önceki oyunlarımızdan 200 kat daha büyük bir alanda geçecek ve açık dünya tarzı bir oyun olacak. Ancak GTA serisi gibi bir özgürlük beklemeyin” dedi. Hideo Kojima görevler hakkında da bir kaç bilgi vermeye ihmal etmedi “Oyunda asıl amaç çeşitli görevleri tamamlamak ve ana hikayeden kopmamak. Görevler çok zor değil ancak görevleri yapmak için birden fazla yol var ve bunları kullanmanız gerekecek yani oyuncunun asıl amacı bu görevleri yapmak olacak” şeklinde konuştu.

Hideo Kojima’nın yaptığı açıklamalar üzerine bizleri sıkıcı bir oyunun beklediğini düşünebilirsiniz ancak Kojima şunun sözünüde verdi. “Evet belki GTA gibi tam özgür olmayacaksınız ama biz görevlerde ve diğer olaylarda sizlerin eğlenmesini sağlayacak bir çok yenilik yaptık” dedi.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 2015 yılının başlarında Xbox One, Xbox 360, PS3 ve PS4 için geleceği söyleniyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir