Metal Gear Solid V Ground Zeroes Yüzleri Güldürdü

Merakla beklenen oyunumuz Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’un çıkış tarihi 18 Mart olarak belirlendi. Yeni gelen videoyla oyunun Xbox özel içeriğini öğrenmiş olduk.

Daha önceden Ground Zeroes’un ana oyun olan Metal Gear Solid V: the Phantom Pain’den önce çıkacağı açıklanmıştı. Yapılan açıklamaya göre oyun PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında yayınlanacak.

Oyun PS3 ve Xbox360 için $19.99 Dolardan satışa sunulacakken, Xbox One ve PS4 için ise $29.99 Dolardan alıcı bulacak. Ayrıca yapılan bir röportajda Metal Gear Solid’i bize kazandıran Hideo Kojima, Phantom Pain’in çıkışıyla ilgili de yorumlarda bulundu:

“Aslında ikisini de aynı tarihlerde çıkarmak daha iyi olurdu, ama elbette işler her zaman planlandığı gibi yürümüyor. Phantom Pain zaman içinde PS4 konsolunda daha yaygın olarak tercih edilecek gibi.” dedi. Yani kısaca “Siz oyuncuları biraz daha bekletmek zorundayız .“ diyor.

Bizim de şu an beklemekten başka elimizden bir şey gelmiyor. 18 Martı bekleyeceğiz ve çıkacak bu oyunu bütün hatlarıyla test etmek için hazır olacağız. Bu da şu an oyunun yayınlanan resmi videosu:

Not: Habere desteklerinden dolayı bir diğer ekip arkadaşım Muhammed İkbal’e teşekkür ederim.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir