Metal Gear Solid 5’te Kan Değişikliği

Daha önceki tüm Metal Gear Solid oyunlarında Solid Snake’in seslendirmesini yapan David Hayter’ın bir sonraki oyunda yer almayacağı ortaya çıktı. Daha da kötüsü, Hayter’ın söylediğine göre görev alması için teklif bile yapılmadı. Dün gece yayınlanan bir programda Hideo Kojima da bu haberi doğruladı ve Metal Gear Solid V’te ana karakteri farklı bir kişinin seslendireceğini duyurdu.

Programın sunucusu Geoff Keighley’e konuşan Kojima şunları söyledi:

“Yapmaya çalıştığımız şey Metal Gear serisini en baştan yapmak. Bu oyun yepyeni bir Metal Gear oyunu olacak ve değişimin ses aktörlerini de kapsamasının daha iyi olacağını düşündük.” Hayter’ın yerine ana karakterin seslendirmesini kimin yapacağı sorusuna ise Kojima cevap vermedi.

Kojima’nın bu açıklamasıyla Hayter’la yolların ayrılmasının sebebinin herhangi bir zam anlaşmazlığı değil kan değişikliği olduğu kesinleşti. Hayranların hayal kırıklığı ise büyük. Metal Gear hayranları, Hayter’ın seriye geri dönmesi için imza kampanyası başlattı. Fakat oyun çoktan geliştirilmeye başladığı için Hayter’ın seriye geri dönmesi zor görünüyor.

Röportajın tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Bersun Turna

Paradox grand strategy'lerini ver bana, başka ihsan istemem.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir