Metal Gear Solid 5 İçin İlk Görüntüler Bunlar Olabilir Mi?

Hideo Kojima’nın kapalı kapılar ardından MGS5 için neler planladığı açığa çıkıyor gibi gözüküyor.

İnternet kullanıcıları bugün SDCC’den yayımlanan muhtemel bir Metal Gear Solid 5 videosu üstüne çılgına dönmüş durumda. Kojima’nın uzun zamandır “Project Ogre” adı altında bir proje üstünde çalıştığını biliyorduk ve bu sızan resimler üstünden OGRE nin aslında Open Ground Reconnaissance Endeavors anlamına gelmiş olduğunu anladık.

Kojimanın bu projeyle, sinematik oyun kurgusunu bırakıp, yerine gez gez bitmeyecek, 100 saati geçen oyun süresinde bile hala yeni hikayeler, değişik mekanlar görmemizi sağlayacak bir proje olmasını planladığını söyledi.

Bu görüntüler ya da söylentiler yeterli gelmiyorsa, ComicCon’da perde arkasından oyun hakkında özel sunumlar verildiğide iletildi.

“Project Ogre” oyunun alt adı olsada, Metal Gear serisine katacaklarını şimdiden düşünmesi bile zor! Kojimanın MGS5 hakkında yakın zamanda bir açıklama yapması bekleniyor.

Son Dakika:

Konami haberin “sahte” olduğunu ama bu tür söylentilerin kendilerini de heyecanlandırdığı açıklamasını yaptı. Bizim burada bir söz vardır Konami: ateş olmayan yerde duman çıkmaz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Emrah Yılmaz

Game lover, electronic engineer, master student, noob editor. Loves strategy games, totally into football games and a huge fan of MMO games.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir