M&B: Warband’in Viking Conquest DLC’sinden İlk Oynanış Videosu

M&B: Warband’in Viking Conquest DLC’sinden İlk Oynanış Videosu

TaleWorlds’ün Bannerlord’dan önceki son durağı olmasını beklediğimiz M&B: Warband’e çıkacak DLC Viking Conquest’in oynanış fragmanı ve çıkış tarihi bizlerle!

Daha önce bütün detaylarıyla duyurduğumuz Mount&Blade: Warband’e gelecek olan üçüncü ve genişlik olarak en büyük DLC olacak olan Viking Conquest hakkında pek çok bilgi bugün TaleWorlds ve Brytenwalda mod ekibi tarafından oyunculara sunuldu.

İlk olarak oyunun kısa ama dolu bir oynanış fragmanı yayınlandı. Bir buçuk dakika süren fragman oyun içinden, çoğunlukla savaşlardan harmanlanmış görüntülerden oluşturulmuş.

Fragmanda gözümüze ilk çarpan özelliklik M&B:Warband’e göre geliştirilmiş grafikler. Ve bu basit bir geliştirilme değil. Hava durumları, kaplamalar, yeni animasyonlar ve pek çok yeni grafiksel özellik Viking Conquest’i bir değil, pek çok adım öne çıkarıyor. Şimşekli bir havada çevrenin düşen yıldırıma göre ışıklanması, hava durumuna göre hareket eden bulutlar, denizde kullanılan shadderlar gibi önemli detaylar grafiksel olarak Viking Conquest’i Warband’den çok öne taşımış durumda.

Oynanış fragmanında grafiklerin yanı sıra Warband ilk duyurulduğunda bize vaat edilen deniz savaşlarının örneklerini görmek mümkün. Daha önce pek çok Warband modunda gördüğümüz gibi düz, odun gibi denizde yüzen gemiler yerine daha gerçekçi hareket eden gemileri görebiliyor, bir gemiden diğer bir gemiye atlayarak savaşın ortasına baltamız ile girebiliyoruz.

Deniz savaşları dışında, standart açık alan savaşlarında ordumuzu yönlendirebiliyoruz ki bunu bir örneğini de fragmanda görebilmek mümkün. Savaşların dışında fragmanda bir görüntü görebiliyoruz sadece oda,f ragmanın hemen başında tarlasını süren bir çiftçi,

Fragmanda kullanılan müziğin altını çizmek gerekli. Çünkü daha önce belirtildiği gibi döneme ve oyunun geçtiği atmosfere uygun bir müzik seçimi var. Ses efektleri ise, özellikle kalkan ve kılıç sesleri, Warband’den farklı, daha metalik ve gerçekçi ses efektleriyle değiştirilmiş.

Şimdilik belkide bu çözümlemeyi yapmak için erken fakat, belli olan bir şeyi de belirtmemiz gerekir. Viking Conquest DLC’si açık ara farkla, Warband’i çıkabileceği en üst noktayı oluşturuyor. Eski Warband grafik motorunun yapabileceklerini sonuna kadar zorlamış bir DLC olmasının dışında, gerçekten Ateş ve Kılıç ile Napolyon Savaşları DLC’leriyle kıyaslanmayacak kadar iyi bir durumda.

Fragmanını dışında 13 adet yeni ekran görüntüsü de paylaşıldı.

Fragmanla birlikte DLC’nin çıkış tarihide müjdeleniyor. Aralık 2014 tarihinde çıkacağı açıklanan yapımın önceki açıklanan Early Access durumu ise net değil. Şuan gog.com’da ön siparişe açılan yapımın, önümüzdeki günlerde diğer satış platformlarında da ön siparişe girmesi bekleniyor.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi – Video

Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video


Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video

Tom Clancy's The Division 2 henüz çıkmışken biz de sizler için oyunu tahlil ettik, inceledik. Daha önce yeni bir inceleme tarzı benimsediğimizi şu haberimizle duyurmuştuk. İlk örneği Anthem olmuştu, şimdi ise sıra The Division 2'de! Bundan sonraki incelemelerimiz de YNP projesi üyesi olmamız...

Total War: Three Kingdoms’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!


Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms için sistem gereksinimlerine ilaveten çeşitli teknik bilgiler paylaşıldı. Total War Three Kingdoms'ın çıkış tarihi yavaş yavaş yaklaşıyor. 23 Mayıs'ta çıkışını gerçekleştirecek oyun için bilgi aktarımı hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce de oyunun detaylı...

Trials Rising İncelemesi

Trials Rising İncelemesi


OFD: 80.0%

Trials Rising İncelemesi

OFD: 80.0%

Saf eğlence ve hırs içeren Trials Rising, çıkışını gerçekleştirdi. Peki oyun nasıl olmuş? Trials ailesinin oyunları, zamanında NES'de, internetten flash tabanlı oyun sitelerinde, şimdi ise mobil platformlarda boy gösteren platform bazlı yarış oyunlarının zihinlerde adıyla yer tutmuş...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir