M&B: Warband’in Viking Conquest DLC’sinden İlk Oynanış Videosu

M&B: Warband’in Viking Conquest DLC’sinden İlk Oynanış Videosu

TaleWorlds’ün Bannerlord’dan önceki son durağı olmasını beklediğimiz M&B: Warband’e çıkacak DLC Viking Conquest’in oynanış fragmanı ve çıkış tarihi bizlerle!

Daha önce bütün detaylarıyla duyurduğumuz Mount&Blade: Warband’e gelecek olan üçüncü ve genişlik olarak en büyük DLC olacak olan Viking Conquest hakkında pek çok bilgi bugün TaleWorlds ve Brytenwalda mod ekibi tarafından oyunculara sunuldu.

İlk olarak oyunun kısa ama dolu bir oynanış fragmanı yayınlandı. Bir buçuk dakika süren fragman oyun içinden, çoğunlukla savaşlardan harmanlanmış görüntülerden oluşturulmuş.

Fragmanda gözümüze ilk çarpan özelliklik M&B:Warband’e göre geliştirilmiş grafikler. Ve bu basit bir geliştirilme değil. Hava durumları, kaplamalar, yeni animasyonlar ve pek çok yeni grafiksel özellik Viking Conquest’i bir değil, pek çok adım öne çıkarıyor. Şimşekli bir havada çevrenin düşen yıldırıma göre ışıklanması, hava durumuna göre hareket eden bulutlar, denizde kullanılan shadderlar gibi önemli detaylar grafiksel olarak Viking Conquest’i Warband’den çok öne taşımış durumda.

Oynanış fragmanında grafiklerin yanı sıra Warband ilk duyurulduğunda bize vaat edilen deniz savaşlarının örneklerini görmek mümkün. Daha önce pek çok Warband modunda gördüğümüz gibi düz, odun gibi denizde yüzen gemiler yerine daha gerçekçi hareket eden gemileri görebiliyor, bir gemiden diğer bir gemiye atlayarak savaşın ortasına baltamız ile girebiliyoruz.

Deniz savaşları dışında, standart açık alan savaşlarında ordumuzu yönlendirebiliyoruz ki bunu bir örneğini de fragmanda görebilmek mümkün. Savaşların dışında fragmanda bir görüntü görebiliyoruz sadece oda,f ragmanın hemen başında tarlasını süren bir çiftçi,

Fragmanda kullanılan müziğin altını çizmek gerekli. Çünkü daha önce belirtildiği gibi döneme ve oyunun geçtiği atmosfere uygun bir müzik seçimi var. Ses efektleri ise, özellikle kalkan ve kılıç sesleri, Warband’den farklı, daha metalik ve gerçekçi ses efektleriyle değiştirilmiş.

Şimdilik belkide bu çözümlemeyi yapmak için erken fakat, belli olan bir şeyi de belirtmemiz gerekir. Viking Conquest DLC’si açık ara farkla, Warband’i çıkabileceği en üst noktayı oluşturuyor. Eski Warband grafik motorunun yapabileceklerini sonuna kadar zorlamış bir DLC olmasının dışında, gerçekten Ateş ve Kılıç ile Napolyon Savaşları DLC’leriyle kıyaslanmayacak kadar iyi bir durumda.

Fragmanını dışında 13 adet yeni ekran görüntüsü de paylaşıldı.

Fragmanla birlikte DLC’nin çıkış tarihide müjdeleniyor. Aralık 2014 tarihinde çıkacağı açıklanan yapımın önceki açıklanan Early Access durumu ise net değil. Şuan gog.com’da ön siparişe açılan yapımın, önümüzdeki günlerde diğer satış platformlarında da ön siparişe girmesi bekleniyor.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme


OFD: 77.0%

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme

OFD: 77.0%

Serinin nam salmış senaryo modunun terk edilip tüm ağırlığın çok oyunculu modlara verildiği Call of Duty: Black Ops 4 başarılı bir oyun mu? Geçtiğimiz yıllar Call of Duty serisi için oldukça zor anlara sahne oldu. Serinin her oyunu satış rakamları açısından tatmin edici olmayı başarsa da...

Deep Sky Derelicts İncelemesi

Deep Sky Derelicts İncelemesi


OFD: 80.0%

Deep Sky Derelicts İncelemesi

OFD: 80.0%

Uzayın ıssız ve ucu bucağı bilinmeyen derinliklerinde… Deep Sky Derelicts, pek çok oyuncunun tabiriyle, “Darkest Dungeon”un uzayda geçen versiyonu olarak kendine isim yapmış bir yapım. Peki Deep Sky Derelicts gerçekten Darkest Dungeon’un uzayda geçen versiyonu mu? Oynanışları ve yapıları çok mu...

Call of Duty: Black Ops 4’ün Türkiye Lansmanı Yapıldı

Call of Duty: Black Ops 4'ün Türkiye Lansmanı Yapıldı


Call of Duty: Black Ops 4'ün Türkiye Lansmanı Yapıldı

Call of Duty: Black Ops 4'ün Aralgame tarafından gerçekleştirilen Türkiye lansmanına sizler için katıldık. Büyük bir merakla beklediğimiz ve daha önce de iki beta aşamasının ön incelemesini yaptığımız Call of Duty: Black Ops 4 bugün resmen çıkışını gerçekleştirdi. Tüm dünyada olduğu gibi...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir