M&B: Warband’in Viking Conquest DLC’sinden İlk Oynanış Videosu

M&B: Warband’in Viking Conquest DLC’sinden İlk Oynanış Videosu

TaleWorlds’ün Bannerlord’dan önceki son durağı olmasını beklediğimiz M&B: Warband’e çıkacak DLC Viking Conquest’in oynanış fragmanı ve çıkış tarihi bizlerle!

Daha önce bütün detaylarıyla duyurduğumuz Mount&Blade: Warband’e gelecek olan üçüncü ve genişlik olarak en büyük DLC olacak olan Viking Conquest hakkında pek çok bilgi bugün TaleWorlds ve Brytenwalda mod ekibi tarafından oyunculara sunuldu.

İlk olarak oyunun kısa ama dolu bir oynanış fragmanı yayınlandı. Bir buçuk dakika süren fragman oyun içinden, çoğunlukla savaşlardan harmanlanmış görüntülerden oluşturulmuş.

Fragmanda gözümüze ilk çarpan özelliklik M&B:Warband’e göre geliştirilmiş grafikler. Ve bu basit bir geliştirilme değil. Hava durumları, kaplamalar, yeni animasyonlar ve pek çok yeni grafiksel özellik Viking Conquest’i bir değil, pek çok adım öne çıkarıyor. Şimşekli bir havada çevrenin düşen yıldırıma göre ışıklanması, hava durumuna göre hareket eden bulutlar, denizde kullanılan shadderlar gibi önemli detaylar grafiksel olarak Viking Conquest’i Warband’den çok öne taşımış durumda.

Oynanış fragmanında grafiklerin yanı sıra Warband ilk duyurulduğunda bize vaat edilen deniz savaşlarının örneklerini görmek mümkün. Daha önce pek çok Warband modunda gördüğümüz gibi düz, odun gibi denizde yüzen gemiler yerine daha gerçekçi hareket eden gemileri görebiliyor, bir gemiden diğer bir gemiye atlayarak savaşın ortasına baltamız ile girebiliyoruz.

Deniz savaşları dışında, standart açık alan savaşlarında ordumuzu yönlendirebiliyoruz ki bunu bir örneğini de fragmanda görebilmek mümkün. Savaşların dışında fragmanda bir görüntü görebiliyoruz sadece oda,f ragmanın hemen başında tarlasını süren bir çiftçi,

Fragmanda kullanılan müziğin altını çizmek gerekli. Çünkü daha önce belirtildiği gibi döneme ve oyunun geçtiği atmosfere uygun bir müzik seçimi var. Ses efektleri ise, özellikle kalkan ve kılıç sesleri, Warband’den farklı, daha metalik ve gerçekçi ses efektleriyle değiştirilmiş.

Şimdilik belkide bu çözümlemeyi yapmak için erken fakat, belli olan bir şeyi de belirtmemiz gerekir. Viking Conquest DLC’si açık ara farkla, Warband’i çıkabileceği en üst noktayı oluşturuyor. Eski Warband grafik motorunun yapabileceklerini sonuna kadar zorlamış bir DLC olmasının dışında, gerçekten Ateş ve Kılıç ile Napolyon Savaşları DLC’leriyle kıyaslanmayacak kadar iyi bir durumda.

Fragmanını dışında 13 adet yeni ekran görüntüsü de paylaşıldı.

Fragmanla birlikte DLC’nin çıkış tarihide müjdeleniyor. Aralık 2014 tarihinde çıkacağı açıklanan yapımın önceki açıklanan Early Access durumu ise net değil. Şuan gog.com’da ön siparişe açılan yapımın, önümüzdeki günlerde diğer satış platformlarında da ön siparişe girmesi bekleniyor.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Battlefield V İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı – Battle Royale Modu Göründü!

Battlefield V İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı - Battle Royale Modu Göründü!


Battlefield V İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı - Battle Royale Modu Göründü!

Battlefield V için yayınlanan Gamescom 2018 fragmanında oyunun Battle Royale modundan ilk görüntüler karşımıza çıktı. 21-25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Gamescom 2018'e artık sayılı günler kaldı. Fuara katılacak oyun firmaları da gösterecekleri yapımlar için çeşitli içerikler...

Crystal Dynamics The Avengers Oyunu İçin Yeni Bir Stüdyo Açtı

Crystal Dynamics The Avengers Oyunu İçin Yeni Bir Stüdyo Açtı


Crystal Dynamics The Avengers Oyunu İçin Yeni Bir Stüdyo Açtı

Çizgi roman ve sinema dünyasının en popüler yapımlarından olan The Avengers'ı geliştirmesi için Crystal Dynamics yeni bir stüdyo açıyor. Hem ülkemizde hem de dünyada The Avengers (Yenilmezler) popülaritesi günden güne katlanarak büyüyor. Çizgi roman severlerin favori süper kahraman...

Red Dead Redemption 2’nin Beklenen Oynanış Videosu Geldi!

Red Dead Redemption 2'nin Beklenen Oynanış Videosu Geldi!


Red Dead Redemption 2'nin Beklenen Oynanış Videosu Geldi!

Merakla beklediğimiz oyunlar arasında yer alan Red Dead Redemption 2 için yayınlanan oynanış videosu oyunun kalitesini gözler önüne seriyor. Rockstar Games tarafından geliştirilen ve oyun dünyasının şu aralar en çok beklenen oyunlarından olan Red Dead Redemption 2'nin bugün ilk oynanış...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir