Mass Effect 3’ün En Uzun Multi Etkinliği Başlıyor!

Mass Effect 3’ün co-op multi özelliğine verilen destek ve bu özelliğin kalitesi taraflı tarafsız birçok oyuncunun takdirini topladı. Bu başarılı oyunu sürekli etkinliklerle birlikte hep sıcak tutmak adına, bu hafta Operation: Lodestone adında bir etkinlik düzenleniyor. Operation: Lodestone, dün gece resmen başladı.

Etkinliğin tanıtımı gayet çarpıcı: “Bu savaşın tarihinde görülecek en geniş çaplı taarruzu koordine ediyoruz. N7 güçleri direnişin, konvensiyonel güçlerin başarıya ulaşmasını kolaylaştıracak. Kesinlikle geri çekilme yok. Bir görev tamamlandığında veya bir hedef yok edildiğinde hemen bir sonrakine yöneleceksiniz.”

Çok şaşalı ve heyecan verici bir üslup tanıtımın en önemli özelliği olsa da, bu fikrin çok da yeni bir şey olmadığını hepimiz biliyoruz. Önümüzdeki beş gün içinde herhangi bir zaman etkinliğe katılanlar birinci kademe bonusu alacaklar. Daha sonra “gümüş” zorluk seviyesinin bitirilmesiyle ikinci kademe bonusu ve son olarak “platin” seviyenin bitirilmesiyle üçüncü kademe bonusu alınacak.

Operation: Lodestone 10 Mart günü sona eriyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Bersun Turna

Paradox grand strategy'lerini ver bana, başka ihsan istemem.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir