Mass Effect 3’e Göz Yaşartıcı DLC!

Mass Effect 3’ün sürpriz genişleme paketiyle gözlerimiz dolacak!

Bioware efsaneleşen serilerinden Mass Effect’in son halkasını kolay kolay bitirecek gibi görünmüyor. Henüz dedikodu kıvamındaki bilgilere göre yeni bir senaryo bazlı DLC kapıda! Üstelik bu sefer gözlerimiz dolacak!

Tasarımcı Jos Hendriks’in resmi Bioware forumlarında yazdığı bir mesajda belirttiğine göre tam kadro üzerinde çalışılan yeni DLC için bugüne dek Mass Effect 3 DLC’lerinde görev almış tüm yazarlar bir araya gelmiş durumda. Ayrıca Bioware’de seslendirme yönetmenliği ve yapımcılık görevini üstlenen Caroline Livingstone’un bir twit’inde Normandy’nin pilotu Joker’i seslendiren Seth Green’e son çalışmalarından ötürü teşekkür etmesi, yeni DLC’de Joker’in de geri döndüğünün ve dolayısıyla hikaye bazlı bir genişleme paketinin gelmekte olduğunun bir işareti olarak görülüyor.

Henüz konusu ve içeriği hakkında bir bilgiye sahip olamadığımız sürpriz DLC için adı geçen isimlerden biri de Kaiden Alenko karakterini seslendiren Raphael Sbarge. Eurogamer’ın Twitter üzerinden yaptığı bir araştırmaya göre Sbarge, Ekim ayının son günlerinde kayıt için stüdyodaymış. Ortada başka bir ihtimal bulunmadığı için de söz konusu kaydın sürpriz DLC için gerçekleştirildiği varsayılıyor.

Ama durun! Daha ipuçları bitmiş değil! Mass Effect üçlemesinin müziklerini besteleyen Sam Hulick de yine dayanamamış ve Twitter üzerinden son olarak duyurusu yapılmamış bir Mass Effect DLC’si üzerinde çalıştığını söylemiş. Ayrıca müziklerin göz yaşartıcı cinsten olduğunun da altını çizmiş!

Aramızda kalsın ama sürpriz genişleme paketinin Citadel’de geçeceği de dillendiriliyor!

Bakalım Bioware bu kez bizlere nasıl bir macera yaşatacak…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir