Mafia III İçin Yeni Bir Video Yayınlandı ve Üç Ayrı DLC İçin Duyuru Yapıldı

Mafia III’ün çıkışına bir ay kala yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Zaman geçiyor sevgili okur. Şunun şurasında Mafia 3’ün çıkışına nerden baksan bir ay kaldı. İş bu sefer ciddi, Lincoln herkesten ciddi. Yeni yayınlanan videoda Lincoln’un üç ortağından hangisine bölge kontrolü vereceğini görüyoruz. Her karakterin kontrol ettiği bölgeye göre gelir düzeylerinin değiştiğini, oynanışa doğrudan etki edecek farklı özelliklere sahip olduklarına tanık oluyoruz. Mesela Cassandra’ya verirseniz bahsi geçen bölgeyi 40.000 Dolar ek gelirin yanında Cassandra’dan adam desteği istediğinizde masraflı olmayacak, fakat bu kez Burke’in sağlayacağı patlayıcıları pahalıya almış olacaksınız. Bunun gibi kararlar verebilmemiz güzel.

Tabii bu haberin asıl odağı DLC’ler. Geliştirici Hangar 13 Pax West’te hem ücretli hem de ücretsiz içeriklerin olacağını söyledi. Bu ücretsiz içeriklerde Lincoln için farklı kostüm ve araba kişiselleştirme özellikleri olacak. Ücretli içerikler ise 3 adet. Bunlardan ilki “Faster,Baby” . Bu DLC yarış ve hız üzerine kurulu, ikincisi “Sign of Times”; ismi bilinmeyen bir tarikatı konu alacak, üçüncü ise “Stones Unturned”, bu içerikte de gazi Lincoln’un Vietnam günlerine geri döneceğiz (bence en heyecan verici olan bu).

Mafia 2 ‘de içerikten kırpıp DLC olarak satılan garabetlerden sonra umarım aynı hatayı Mafia 3’te de yapmazlar. Yazık olur. 7 Ekim’e şunun şurasında ne kaldı canııııım.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir