Mafia 3’ün Lisanslı Soundtrack Listesini Belli Oldu

2K ve Hangar 13, Mafia 3’ü oynarken kulaklarımıza hangi müziklerin çalınacağını bildirdi.

2K ve Hangar 13, 7 Ekim 2016’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkacak olan Mafia III’ün 100’ün üzerinde 1960’lar şarkısı içeren soundtrack listesini açıkladı.

“Mafia III oyunculara müzik tarihinin bu ikonik döneminden 100’den fazla lisanslı şarkı içeren inanılmaz bir soundtrack sunacak,” diyor 2K başkanı Christoph Hartmann. “1960’ları tanımlayan nostaljik sanatçılar ve şarkılardan oluşan bu zengin sunum sayesinde oyuncuların 1968’deki New Bordeaux’nun açık dünyasına daha yakın hissedeceklerine eminim.”

Mafia III New Orleans’ın oyun için hazırlanmış versiyonu olan, dönemin arabaları, modası ve müzikleriyle dolu 1968 yılının New Bordeaux’unda geçiyor. Oyuncular müzik tarihinin en unutulmaz yıllarından 100’den fazla şarkının keyfini çıkaracaklar, bu şarkılar arasında şu isimler de bulunuyor:

 • The Rolling Stones: “Paint it, Black,” “Sympathy for the Devil” ve fazlası;
 • Creedence Clearwater Revival: “Bad Moon Rising,” “Fortunate Son” ve fazlası;
 • Sam and Dave: “Soul Man” ve “Hold on, I’m Comin’”;
 • Steppenwolf: “Born To Be Wild” ve ”Desperation”;
 • Aretha Franklin: “Respect” ve ”Chain of Fools”;
 • Jefferson Airplane: “Somebody To Love” ve “White Rabbit”;
 • Sam Cooke: “Wonderful World,” “Bring it on Home to Me” ve fazlası;
 • The Temptations: “Ain’t Too Proud to Beg” ve ”I Wish It Would Rain”;
 • Cream: “White Room”;
 • Dusty Springfield: “Son Of A Preacher Man”;
 • Johnny Cash: “Ring Of Fire” ve “Folsom Prison Blues (Live)”;
 • The Beach Boys: “Help Me, Rhonda” ve “Wouldn’t it be Nice”.

 

“1960’lar sanatçıların kendilerini en iyi ifade ettiği dönemlerin başında geliyor. Ritmden blues’a, rock and roll’un gelişimine kadar bu dönemi Mafia III’te isabetli ve gerçekçi biçimde yansıtabilmek bizim için son derece önemliydi,” diyor Hangar 13 stüdyo şefi ve kreatif direktörü Haden Blackman. “Bu soundtrack oyuncuları müziğin altın çağına götürecek ve tüm zamanların en büyük ve en sevilen sanatçılarından bazılarını dinleme şansı verecek.”

Mafia III özenle seçilen soundtrack listesine ek olarak oyun sektörünün en iyi bestecilerinden olan Jesse Harlin ve Jim Bonney’in bestelediği, silahlı çatışmalar, ara demolar ve diğer oyun içi anlarda çalınacak orijinal müzikler de içerecek. Mafia III Original Game Score oyundan 26 şarkı içerecek ve yakında katılımcı çevrimiçi mağazalardan satın alınabilecek.

Ek olarak sınırlı sayıda üretilen Mafia III Collector’s Edition ön siparişe açıldı; bu versiyonun içinde 1968 New Bordeaux’unun görsel ve işitsel dünyasına bir pencere aralayan fiziksel ve dijital eşyalar yer alıyor: 180 gram plak üzerinde resmi soundtrack ve orijinal oyun müzikleri, koleksiyon değeri olan çizim kitabı, baskılar ve daha fazlası.

Mafia III’ün lisanslı soundtrack albümündeki tüm şarkıların listesini görmek için şu adresi ziyaret edin

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir