Lucasfilm 10 Adet Star Wars Domaini Satın Aldı!

Star Wars temasına özel dijital oyunların haklarını Electronic Arts’a devreden Lucasfilm – Walt Disney ikilisi 10 yeni Star Wars domaini satın aldı!

Fusible‘ın ortaya çıkardığı domain adreslerinin şu anda hazırlanmakta olan projelere mi ait olduğu yoksa gelecekte planlanan projeler için bir ön hazırlık mı olduğu bilinmiyor. Ancak Electronic Arts’ın yaptığı son açıklamalara göre 2014 mali yılı olarak adlandırılan 1 Nisan 2013 – 31 Mart 2014 döneminde herhangi bir Star Wars oyununun ortaya çıkması planlanmıyor. İlk planlanan projeler üzerinde ise Electronic Arts’ın en başarılı serilerine imza atan DICE ve Visceral Games ekipleri çalışıyor ve söz konusu projelerde Frostbite 3 grafik motoru kullanılıyor.

Lucasfilm’in satın aldığı yeni Star Wars domainleri ise şöyle; Star Wars Alliance, Star Wars Rebels, Star Wars Wolf Pack, Wolf Pack Adventures, Order 67, Bothan Spies, Gungan Frontier 2 – 3 -4 ve Wookie Hunters.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir