İşte PREY’in Çıkacağı Tarih!

Bethesda, PREY’in ne zaman çıkacağını netleştirdi.

Bethesda Softworks, Prey’in Xbox One, PlayStation 4 ve PC için 5 Mayıs 2017 Cuma günü çıkacağını duyurdu. Prey aralarında 2012 ‘Yılın Oyunu’ ödüllü Dishonored ve devamı olan Dishonored 2’nin geliştiricisi Arkane Studios’ın merakla beklenen, birinci şahıs bilimkurgu aksiyon oyunu.

Prey’de uyandığınızda kendinizi 2032 yılında, ay yörüngesindeki uzay istasyonu Talos I’de bulacaksınız. İnsanlığı sonsuza dek değiştirecek bir deneyin en önemli parçasısınız – ama bir şeyler korkunç biçimde ters gitmiş. Uzay istasyonu düşman uzaylılar tarafından istila edilmiş ve siz de bir av durumundasınız. Talos I’in ve kendi geçmişinizin karanlık sırlarını ortaya çıkarırken istasyonda bulduğunuz aletleri, zekanızı, silahlarınızı ve Typhon uzaylılarını yenmek için zihin kontrolü yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Prey için ön sipariş veren oyuncular özel Cosmonaut Shotgun Paketine sahip olacaklar. Bu ön sipariş bonusu içinde Morgan Yu’nun aile yadigarı Margrave pompalı tüfeği ve Talos I’deki tehditlerle savaşmasına yardımcı olacak aletler bulunuyor: oyuncuların yeni yetenekler öğrenmek için harcayabilecekleri üç Neuromod, iki Medkit, Pompalı ve Cephane üretebilmek için Üretim planı, alet ve silah yapmak için başlangıç kiti ve oyuncuların sınırlı kaynaklarını korumalarına yardımcı olacak benzersiz bir güçlendirme.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir