iOS’a Worms 3 Sürprizi!

iOS’a Worms 3 Sürprizi!

Worms serisinin yapımcı firması Team 17, Worms 3’ü resmen duyurdu. Üstelik oyun yalnızca iOS işletim destekli mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmekte.

Muhteşem yeni grafikleri, solucan sınıfları, stratejik oyun kartları ve yeni silahları vaat eden oyun; iPhone, iPad ve iPod touch için Apple Store’da satışa sunulacak.

Worms 3’ün başlıca özellikleri ise şunlar:

-Çevrimiçi çoklu oyunculu savaşlar senkronize olmadan oynanabilmekte. Rütbe veya dostluk adına cesaretinizi maçlarda gösterebilirsiniz. Asenkron özelliğiyle birlikte bir anda oturup işlem yapmak zorunda değilsiniz. Tekli oyunculu Vücüt Sayısı (Bodycount) modunda arkadaşınızın skorunu geçmek için turunu oyna!
-Tekli oyunculu görevlerde Kumsal), Ürkütücü, Çiftlik Avlusu ve Lağım haritalarında 4 farklı temayı fethet!
-Tekli oyunculu oyunda kale veya ölüm-kalım savaşı türlerinde gittikçe daha zor Vücut Sayısı modunda savaş!
-En fazla dört oyuncu limitiyle lokal bağlantıda çoklu oyunculu modda oyna!
-Nora’nın Virüsü (Nora’s Virus), Kara Delik Bombası (Black Hole Grenade), Konserve Isı (Canned Heat) ve Worms severler için geri dönen Yaşlı Bayan (Old Lady), Posta Güvercini (Homing Pigeon) ve Batak B gibi yeni silahları kullan!
-Oyunun gidişatını değiştirecek, yeni geliştirme ile kendinize meydan okuyun. Kart modunu açıp, stratejik kartları oynayarak başlangıçtan sona dek her turun gidişatını değiştir!
-Bronz, Gümüş ve Altın kartları açmak için oyun içi ödüller topla. 41’lik desteni şeytana pabucunu ters giydirecek biçimde topla!
-Solucanına en uygun savaş kombinasyonu için yeni “Sınıf” sisteminden Ağır (Heavy), Bilimci (Scientist), İzci (Scout) ve klasik Asker (Soldier) sınıflarından birini seçmek mümkün. Her birinin kendine özgü beceri ve yeteneği vardır. Oynayışına hangisi uygunsa onu seç!
-Büyük ve muhteşem AirPlay özelliğini mevcut. Apple TV ile bağlantı kurup, dört oyuncuyla dev ekranda tek bir cihazdan oynamak mümkün. TV ekranında bekleyen oyuncular hareketlerine tanık olurken aktif bir oyuncu olarak hareketlerini iOS cihazın üzerinde gizlice çiz!
-iOS için yeni özelleştirilebilir unsurlarla takımını düzenle ve onları benzersiz kıl!
-Yepyeni D-Pad kontrol sistemi ve orijinal dokunmatik kontroller arası seçimini yap!
-Muhteşem akıcı menü sistemiyle hayrete düşeceksiniz. Oyuncular için hazırlanan, tüm güncellemeler ve bilgiler ile çok daha hoş ve gezinilebilir menü sistemiyle oyuncu merkezinin tadını çıkar!
-Çevrimiçi asenkron sıralama maçları da dahil olmak üzere tüm büyük oyun modları arasında solucanlınla birlikte Sıralama Listesi içinde en iyisi ol!
-Becerilerinizi sergileyerek açacağınız Başarımlar (Achievements) mevcut. Basit ve karmaşıklığın keyifle harmanlanmasıyla, sen ve senin solucanımsı becerilerinin sınırlarını zorlamak için kasten tasarlandı!

iOS cihazlar için özel olarak geliştirilmekte olan Worms 3, 2013’ün 3. çeyreğinde biz oyunseverler ile buluşacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Role Playing Yaparken Dikkat Edin


Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Bir oyun ya da evren ile alakalı rol yaparak ilerlettiğiniz eğlenceniz baltalanırsa nasıl toparlarsınız? İşte size bir örnek. Öncelikle bu içeriğin kaynak (source) olarak https://yabgunizampasha.com olduğunu belirtelim. Daha fazla içerik, sadece oyun değik, kültür, dünya, tarih gibi nice...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir