iOS’a Worms 3 Sürprizi!

iOS’a Worms 3 Sürprizi!

Worms serisinin yapımcı firması Team 17, Worms 3’ü resmen duyurdu. Üstelik oyun yalnızca iOS işletim destekli mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmekte.

Muhteşem yeni grafikleri, solucan sınıfları, stratejik oyun kartları ve yeni silahları vaat eden oyun; iPhone, iPad ve iPod touch için Apple Store’da satışa sunulacak.

Worms 3’ün başlıca özellikleri ise şunlar:

-Çevrimiçi çoklu oyunculu savaşlar senkronize olmadan oynanabilmekte. Rütbe veya dostluk adına cesaretinizi maçlarda gösterebilirsiniz. Asenkron özelliğiyle birlikte bir anda oturup işlem yapmak zorunda değilsiniz. Tekli oyunculu Vücüt Sayısı (Bodycount) modunda arkadaşınızın skorunu geçmek için turunu oyna!
-Tekli oyunculu görevlerde Kumsal), Ürkütücü, Çiftlik Avlusu ve Lağım haritalarında 4 farklı temayı fethet!
-Tekli oyunculu oyunda kale veya ölüm-kalım savaşı türlerinde gittikçe daha zor Vücut Sayısı modunda savaş!
-En fazla dört oyuncu limitiyle lokal bağlantıda çoklu oyunculu modda oyna!
-Nora’nın Virüsü (Nora’s Virus), Kara Delik Bombası (Black Hole Grenade), Konserve Isı (Canned Heat) ve Worms severler için geri dönen Yaşlı Bayan (Old Lady), Posta Güvercini (Homing Pigeon) ve Batak B gibi yeni silahları kullan!
-Oyunun gidişatını değiştirecek, yeni geliştirme ile kendinize meydan okuyun. Kart modunu açıp, stratejik kartları oynayarak başlangıçtan sona dek her turun gidişatını değiştir!
-Bronz, Gümüş ve Altın kartları açmak için oyun içi ödüller topla. 41’lik desteni şeytana pabucunu ters giydirecek biçimde topla!
-Solucanına en uygun savaş kombinasyonu için yeni “Sınıf” sisteminden Ağır (Heavy), Bilimci (Scientist), İzci (Scout) ve klasik Asker (Soldier) sınıflarından birini seçmek mümkün. Her birinin kendine özgü beceri ve yeteneği vardır. Oynayışına hangisi uygunsa onu seç!
-Büyük ve muhteşem AirPlay özelliğini mevcut. Apple TV ile bağlantı kurup, dört oyuncuyla dev ekranda tek bir cihazdan oynamak mümkün. TV ekranında bekleyen oyuncular hareketlerine tanık olurken aktif bir oyuncu olarak hareketlerini iOS cihazın üzerinde gizlice çiz!
-iOS için yeni özelleştirilebilir unsurlarla takımını düzenle ve onları benzersiz kıl!
-Yepyeni D-Pad kontrol sistemi ve orijinal dokunmatik kontroller arası seçimini yap!
-Muhteşem akıcı menü sistemiyle hayrete düşeceksiniz. Oyuncular için hazırlanan, tüm güncellemeler ve bilgiler ile çok daha hoş ve gezinilebilir menü sistemiyle oyuncu merkezinin tadını çıkar!
-Çevrimiçi asenkron sıralama maçları da dahil olmak üzere tüm büyük oyun modları arasında solucanlınla birlikte Sıralama Listesi içinde en iyisi ol!
-Becerilerinizi sergileyerek açacağınız Başarımlar (Achievements) mevcut. Basit ve karmaşıklığın keyifle harmanlanmasıyla, sen ve senin solucanımsı becerilerinin sınırlarını zorlamak için kasten tasarlandı!

iOS cihazlar için özel olarak geliştirilmekte olan Worms 3, 2013’ün 3. çeyreğinde biz oyunseverler ile buluşacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir