Infinity Ward Call of Duty Ghosts 2 İçin İlk Sinyalleri Mi Veriyor?

Infinity Ward Call of Duty Ghosts 2 İçin İlk Sinyalleri Mi Veriyor?

Infinity Ward Topluluk Yöneticisi Ashton Williams’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar, Call of Duty Ghosts 2’yi işaret ediyor olabilir.

Call of Duty: WWII ve ardından gelen Call of Duty: Black Ops 4 yapımları ile birlikte Treyarch – Sledgehammer serinin son iki oyununu geliştirme fırsatını yakalamıştı. Fakat anlaşılan o ki sıra tekrardan Infinity Ward’a gelmiş durumda. Şirkette topluluk yöneticisi olarak çalışan Ashton Williams’ın Twitter hesabı üzerinden paylaştığı gönderiler muhtemelen yeni bir Call of Duty oyununu, hatta Ghosts serisinin ikinci oyununu işaret ediyor.

Ashton Williams’ın hesabında genellikle karanlık ve ‘ürpertici’ paylaşımlar yaptığı göze çarpsa da oyuncular özellikle son paylaşımlarının bir manası olduğuna inanıyor. 22 Aralık tarihinden beri düzenli aralıklarla kurukafa ve hayaletleri paylaşmış olması pek çok kişiyi heyecanlandırmışa benziyor. Gönderilere gelen pek çok yorum da Call of Duty Ghosts 2 çerçevesinde yazılmış durumda. Fakat bazı tahminler de bu paylaşımların Modern Warfare 4’e yönelik olduğu yönünde. Modern Warfare 2’yi hatırlarsanız… Neyse spoiler vermemize lüzum yok. Kurukafa, hayalet ve Modern Warfare 2 denince hepimiz Teğmen Simon ‘Ghost’ Riley’yi ve onun hikayesini düşündük ne de olsa.

Kadın kendi kafasına eseni paylaşıyor mu olamaz mı kardeşim, ne kadar meraklısınız ortaya karıştırmaya!” diyebilirsiniz, hatta belki de haklısınızdır. Fakat oyun görevlilerinin sosyal medya hesapları üzerinden henüz duyurusu yapılmayan oyunlara yönelik paylaşımlar yapması oldukça popüler bir şey. Hatta serinin 2016 yılında çıkan oyunu Infinite Warfare da henüz oyun ortada yokken atılan bir tweet ile görünmüştü. Yani hiçbir ihtimale kapalı olmamak lazım.

Infinity Ward’ın geliştirdiği son oyun olan Infinite Warfare pek de kötü bir oyun olmamasına rağmen gelecek temasının ‘suyunu çıkarması’ nedeniyle bir nefret dalgasını karşısında bulmuştu. WWII ile orta-iyi arası performans çizilmesi, hikaye modundan yoksun Black Ops 4’ün de çok tartışılması (bir yandan da çok oynanılması) sebebiyle Infinity Ward gene zor bir durumun ortasına düşecek gibi. Haliyle kurtuluş reçetesinin oyuncular tarafında rahatlıkla kabul edilecek bir yapıma çıkarılması mantıklı bir hamle olacaktır.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?


Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 beni karışık duygulara gark eden bir yapım oldu. Böyle sevmek ile nefret etmek arasında dalga dalga gidip geldim sürekli. Bu karmakarışık duyguların sebebi, oyunu çok büyük bir heyecanla beklemiş olmam ve buna binaen hayal kırıklığına uğramam değil. Hatta Rage 2 son dönemde piyasaya...

Total War Three Kingdoms İncelemesi

Total War Three Kingdoms İncelemesi


Total War Three Kingdoms İncelemesi

23 Mayıs’da satışa sunulacak olan Total War Three Kingdoms ile Total War ailesi Çin’i, evet Çin’i ziyaret ediyor. Çoğu kişi Rome 2’nin çıkmasından sonra Medieval 3’ü gelir deniyordu, Çin söylentileri ve talepleri olsa da ihtimal verilmezken, gelen o duyuru ile çekirdek Total War kitlesi bir yana...

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?


Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova; Stellaris, Endless Space, Galactic Civilizations ve Masters of Orion serileri gibi 4x uzay stratejisi türünde bir oyun. Bu yapımlardan yegane farkı ise kendisinin şuan erken erişimde olması. Erken erişim dedim diye hemen yüzünüzü buruşturmayın, yukarıda saydıklarımın bir kısmı da...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir