Infinity Ward Call of Duty Ghosts 2 İçin İlk Sinyalleri Mi Veriyor?

Infinity Ward Call of Duty Ghosts 2 İçin İlk Sinyalleri Mi Veriyor?

Infinity Ward Topluluk Yöneticisi Ashton Williams’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar, Call of Duty Ghosts 2’yi işaret ediyor olabilir.

Call of Duty: WWII ve ardından gelen Call of Duty: Black Ops 4 yapımları ile birlikte Treyarch – Sledgehammer serinin son iki oyununu geliştirme fırsatını yakalamıştı. Fakat anlaşılan o ki sıra tekrardan Infinity Ward’a gelmiş durumda. Şirkette topluluk yöneticisi olarak çalışan Ashton Williams’ın Twitter hesabı üzerinden paylaştığı gönderiler muhtemelen yeni bir Call of Duty oyununu, hatta Ghosts serisinin ikinci oyununu işaret ediyor.

Ashton Williams’ın hesabında genellikle karanlık ve ‘ürpertici’ paylaşımlar yaptığı göze çarpsa da oyuncular özellikle son paylaşımlarının bir manası olduğuna inanıyor. 22 Aralık tarihinden beri düzenli aralıklarla kurukafa ve hayaletleri paylaşmış olması pek çok kişiyi heyecanlandırmışa benziyor. Gönderilere gelen pek çok yorum da Call of Duty Ghosts 2 çerçevesinde yazılmış durumda. Fakat bazı tahminler de bu paylaşımların Modern Warfare 4’e yönelik olduğu yönünde. Modern Warfare 2’yi hatırlarsanız… Neyse spoiler vermemize lüzum yok. Kurukafa, hayalet ve Modern Warfare 2 denince hepimiz Teğmen Simon ‘Ghost’ Riley’yi ve onun hikayesini düşündük ne de olsa.

Kadın kendi kafasına eseni paylaşıyor mu olamaz mı kardeşim, ne kadar meraklısınız ortaya karıştırmaya!” diyebilirsiniz, hatta belki de haklısınızdır. Fakat oyun görevlilerinin sosyal medya hesapları üzerinden henüz duyurusu yapılmayan oyunlara yönelik paylaşımlar yapması oldukça popüler bir şey. Hatta serinin 2016 yılında çıkan oyunu Infinite Warfare da henüz oyun ortada yokken atılan bir tweet ile görünmüştü. Yani hiçbir ihtimale kapalı olmamak lazım.

Infinity Ward’ın geliştirdiği son oyun olan Infinite Warfare pek de kötü bir oyun olmamasına rağmen gelecek temasının ‘suyunu çıkarması’ nedeniyle bir nefret dalgasını karşısında bulmuştu. WWII ile orta-iyi arası performans çizilmesi, hikaye modundan yoksun Black Ops 4’ün de çok tartışılması (bir yandan da çok oynanılması) sebebiyle Infinity Ward gene zor bir durumun ortasına düşecek gibi. Haliyle kurtuluş reçetesinin oyuncular tarafında rahatlıkla kabul edilecek bir yapıma çıkarılması mantıklı bir hamle olacaktır.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Total War Serisinde Devrim Gibi Yenilik: Casusluk Sistemi Oyuna Ekleniyor

Total War Serisinde Devrim Gibi Yenilik: Casusluk Sistemi Oyuna Ekleniyor


Total War Serisinde Devrim Gibi Yenilik: Casusluk Sistemi Oyuna Ekleniyor

Total War: Three Kingdoms'da bulunacak olan casusluk sistemi yeni bir video ile açıklığa kavuştu. Biz de bu güzel videoyu sizler için Türkçeleştirdik. Strateji denildiğinde akla ilk gelen serilerden olan Total War'un yeni üyesi Total War: Three Kingdoms büyük bir merakla bekleniyor. Bizleri...

Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!

Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!


Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türk Oyun Sektörü'nün ihracatta 2018 yılında 1 milyar dolar barajını aştığını açıkladı. Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı, Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ortaklığında düzenlenen etkinlikte ülkemizdeki oyun...

LG’ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!

LG'ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!


LG'ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!

Buralar karışacak, vaziyet alın Dünyaca bilinen elektronik firması LG'nin Activision ile ortaklaşa gerçekleştirdiği bir "reaksiyon" testi, başlıkta belirttiğimiz sonucu verdi. Yaklaşık 1500 kişi üzerinde yapılan denemenin sonucunda, Xbox oyuncuları en yüksek "reaksiyon" gösterme ortalamasına...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir