Infinity Ward Call of Duty Ghosts 2 İçin İlk Sinyalleri Mi Veriyor?

Infinity Ward Call of Duty Ghosts 2 İçin İlk Sinyalleri Mi Veriyor?

Infinity Ward Topluluk Yöneticisi Ashton Williams’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar, Call of Duty Ghosts 2’yi işaret ediyor olabilir.

Call of Duty: WWII ve ardından gelen Call of Duty: Black Ops 4 yapımları ile birlikte Treyarch – Sledgehammer serinin son iki oyununu geliştirme fırsatını yakalamıştı. Fakat anlaşılan o ki sıra tekrardan Infinity Ward’a gelmiş durumda. Şirkette topluluk yöneticisi olarak çalışan Ashton Williams’ın Twitter hesabı üzerinden paylaştığı gönderiler muhtemelen yeni bir Call of Duty oyununu, hatta Ghosts serisinin ikinci oyununu işaret ediyor.

Ashton Williams’ın hesabında genellikle karanlık ve ‘ürpertici’ paylaşımlar yaptığı göze çarpsa da oyuncular özellikle son paylaşımlarının bir manası olduğuna inanıyor. 22 Aralık tarihinden beri düzenli aralıklarla kurukafa ve hayaletleri paylaşmış olması pek çok kişiyi heyecanlandırmışa benziyor. Gönderilere gelen pek çok yorum da Call of Duty Ghosts 2 çerçevesinde yazılmış durumda. Fakat bazı tahminler de bu paylaşımların Modern Warfare 4’e yönelik olduğu yönünde. Modern Warfare 2’yi hatırlarsanız… Neyse spoiler vermemize lüzum yok. Kurukafa, hayalet ve Modern Warfare 2 denince hepimiz Teğmen Simon ‘Ghost’ Riley’yi ve onun hikayesini düşündük ne de olsa.

Kadın kendi kafasına eseni paylaşıyor mu olamaz mı kardeşim, ne kadar meraklısınız ortaya karıştırmaya!” diyebilirsiniz, hatta belki de haklısınızdır. Fakat oyun görevlilerinin sosyal medya hesapları üzerinden henüz duyurusu yapılmayan oyunlara yönelik paylaşımlar yapması oldukça popüler bir şey. Hatta serinin 2016 yılında çıkan oyunu Infinite Warfare da henüz oyun ortada yokken atılan bir tweet ile görünmüştü. Yani hiçbir ihtimale kapalı olmamak lazım.

Infinity Ward’ın geliştirdiği son oyun olan Infinite Warfare pek de kötü bir oyun olmamasına rağmen gelecek temasının ‘suyunu çıkarması’ nedeniyle bir nefret dalgasını karşısında bulmuştu. WWII ile orta-iyi arası performans çizilmesi, hikaye modundan yoksun Black Ops 4’ün de çok tartışılması (bir yandan da çok oynanılması) sebebiyle Infinity Ward gene zor bir durumun ortasına düşecek gibi. Haliyle kurtuluş reçetesinin oyuncular tarafında rahatlıkla kabul edilecek bir yapıma çıkarılması mantıklı bir hamle olacaktır.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi – Video

Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video


Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video

Tom Clancy's The Division 2 henüz çıkmışken biz de sizler için oyunu tahlil ettik, inceledik. Daha önce yeni bir inceleme tarzı benimsediğimizi şu haberimizle duyurmuştuk. İlk örneği Anthem olmuştu, şimdi ise sıra The Division 2'de! Bundan sonraki incelemelerimiz de YNP projesi üyesi olmamız...

Total War: Three Kingdoms’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!


Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms için sistem gereksinimlerine ilaveten çeşitli teknik bilgiler paylaşıldı. Total War Three Kingdoms'ın çıkış tarihi yavaş yavaş yaklaşıyor. 23 Mayıs'ta çıkışını gerçekleştirecek oyun için bilgi aktarımı hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce de oyunun detaylı...

Halo Master Chief Collection PC’ye Geliyor!

Halo Master Chief Collection PC'ye Geliyor!


Halo Master Chief Collection PC'ye Geliyor!

Hem de Halo: Reach ile birlikte Halocular beri gelsin. Zira onları çok yakından ilgilendiren bir haberimiz var. Halo 1 ve 2'nin remastered'ını, Halo 3 ve 4'ün ise hafif cilalanmış halini, tüm çok oyunculu seçenekleriyle beraber oyunculara sunan Halo Master Chief Collection PC için...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir