Ice Age: Continental Drift Raflarda

Yazın tadını buz gibi bir oyunla çıkartın. Aral Game Ice Age: Continental Drift’in raflarda yerini aldığını açıkladı.

Buz gibi yarışmalara hazır olun; Activision Blizzard, Inc.’in (Nasdaq: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing Inc.’in Twentieth Century Fox Consumer Products ortaklığıyla hazırladığı, Ice Age film serisinin en yeni video oyunu Ice Age: Continental Drift – Arctic Games bugün piyasaya çıkıyor. Xbox 360 Kinect, Nintendo’s Wii™ sistemi, Nintendo 3DS ve Nintendo DS el konsol sistemleri için piyasaya çıkan oyunda serinin genç ve yaşlı hayranları çok sevdikleri Manny, Sid, Diego ve diğerleriyle birbirinden çılgın spor etkinliklerine katılacaklar…!

Ice Age: Continental Drift – Arctic Games’te Ice Age kahramanlarımızın eline gizli bir hazine geçer ve buzullar üzerinde bu muhteşem zenginliklerin kimde kalacağı konusunda anlaşmazlıklar çıkmaya başlar. Doğal olarak bu sorunu çözmenin en iyi yolu bir dizi kış sporu etkinliği düzenlemektir! İster neşeli “Sürü”ye, ister yaramaz “Korsanlar”a katılın, bu ilk Arktik Oyunlarda kimin ödüle konacağına siz karar vereceksiniz. Buzul zıplama, buz kırma, sincap fırlatma gibi yarışmalarda Manny, Diego, Sid ve diğer tarihöncesi dostlarla oynayabileceksiniz. Oyuncular yeni rekorlar kırmak, altın, gümüş ve bronz palamut madalyaları kazanmak için hikaye modunda, serbest oyunda veya turnuvalarda oynayabilecekler. Ice Age: Continental Drift – Arctic Games her yaştan oyuncunun bir araya gelip, bir yandan gülüp bir yandan yarışabilecekleri bir oyun. Soğuğa alışkın arkadaşınızla takım kurup altın madalya peşine düşmenin zamanı geldi!

Ice Age: Continental Drift – Arctic Games, Xbox 360 Kinect, Wii, Nintendo 3DS ve Nintendo DS için piyasada. Ice Age: Continental Drift – Arctic Games hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.activision.com adresini ziyaret edin. Film hakkında daha fazla bilgiyi www.IceAgeMovie.com adresinden alabilirsiniz.

Ice Age: Continental Drift Hakkında

Sinema, ev eğlencesi ve ürün satışlarında 4 milyar doların üzerinde gelir elde eden Ice Age serisi çok büyük bir başarıya imza attı. Ice Age: Continental Drift – Arctic Games duyurusu 2012 yılının Temmuz ayında 3D olarak sinemalarda gösterime girecek olan serinin dördüncü filmi Ice Age 4: Continental Drift öncesinde yapılıyor. Bu yeni filmde Scrat’in ezelden beri peşinde olduğu lanetli meşe palamudunu takip edişi dünyayı kökten değiştiren sonuçlara yol açıyor ve meydana gelen kıtalararası felaket Manny, Diego ve Sid’i inanılmaz bir maceraya sürüklüyor. Sid bu karmaşanın içinde huysuz Ninesi ile bir araya geliyor, sürü ise onların eve dönüşünü engellemeye kararlı olan korsan hayvanlarla yüzleşiyor. Filmde önceki filmleri de seslendiren Ray Romano, John Leguizamo, Denis Leary, Sean William Scott, Josh Peck ve Queen Latifah’a, Jennifer Lopez, Nicki Minaj, Drake, Peter Dinklage, Wanda Sykes, Keke Palmer, Nick Frost ve Aziz Ansari tarafından seslendirilen yeni karakterler de katılıyor. Film hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.IceAgeMovie.com adresini ziyaret edin.

Twentieth Century Fox Consumer Products Hakkında

Tanınmış endüstri lideri Twentieth Century Fox Consumer Products, Twentieth Century Fox Film Corporation, Twentieth Television ve Fox Broadcasting Company adına dünya çapında ürün lisanslama ve pazarlaması yapmaktadır. Bölüm yayın kuruluşları için önde gelen primetime eğlence programı sağlayıcılarından Twentieth Century Fox Television’a bağlıdır.

Fox Filmed Entertainment Hakkında

Dünyanın en büyük film yapımcı ve distribütörlerinden biri olan Fox Filmed Entertainment dünyanın dört bir yanında film yapımı gerçekleştirmekte, toplamakta ve dağıtmaktadır. Bu filmler FFE’nin şu birimlerinde yapılmakta veya toplanmaktadır: Twentieth Century Fox, Fox 2000 Pictures, Fox Searchlight Pictures, Fox International Productions ve Twentieth Century Fox Animation.

Activision Publishing, Inc. Hakkında

Merkezi Santa Monica, Kaliforniya’da bulunan Activision Publishing, Inc. dünyanın önde gelen interaktif eğlence ve keyif ürünleri geliştiricisi, yayıncısı ve dağıtımcılarından biridir.

Activision faaliyetlerini Amerika, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, İsveç, İspanya, Norveç, Danimarka, Hollanda, Avustralya, Güney Kore, Çin ve Tayvan’da sürdürmektedir. Activision ve ürünleri hakkında daha fazla bilgiyi firmanın www.activision.com adresindeki web sayfasında görebilirsiniz.

Aral Hakkında

Türkiye oyun pazarının lider firması Aral, 1980’li yılların başlarında, ithalat & ihracat alanında yapılan köklü ekonomik değişikliklerle birlikte ticari faaliyetlerini başlatmıştır. 1990’lı yıllara doğru, bilgisayar oyunları ve oyun konsolları ile faaliyet alanını genişletmeye devam etmiştir. Pazar payının ve çalışan sayısının artışına paralel olarak 1995 – 2009 yılları arasında hizmetlerine devam eden Aral, bu süre zarfında, oyun, oyun konsolları ve elektronik alanda piyasada lider konumda olan markaların tescilini ve distribütörlüklerini almıştır. Aral, Electronic Arts başta olmak üzere; Activision, THQ, Konami, Take 2, Codemasters, Sega, Capcom ve Namco Bandai’nin Türkiye’deki tek ismidir.

Aral, 2010 Ocak ayından bu yana Güneşli ’de kurduğu yeni yapılanmayla, ‘Kaliteli hizmet’ anlayışı için 120 kişilik satış – servis ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. www.aral.com.tr , www.facebook.com/aralgame , www.twitter.com/aralgame

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Talha Turhal

Tarih ve tarih konulu oyunların aşığı. Bu devrin adamı değil. Teknolojiyi hem seviyor hem nefret ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir