Hitman Sezon Finali Yapıyor

Yeni Hitman oyunu, sezon finalini Japonya’da yapacak.

Geliştirici Io-Interactive, Hitman’in sezon finaline ait bir video yayınladı. Bu video ile oyunun yeni bölümünün ne zaman çıkacağını ve nerede geçeceğini öğrenmiş olduk. Japonya Hakkaido’da geçecek olan sezon finali bölümü çok yakın bir tarihte oyuncularla buluşacak! 31 Ekim’de PS4, Xbox One ve PC için aynı anda çıkacak olan içeriğe 19 gün var.

6. Bölüm ve aynı zamanda sezon finali olan görevimizin adı “Situs Inversus” olarak belirlenmiş. Japonya’nın güzel atmosferi içerisinde son iki hedefi indirmek için, bu zamana kadar yeni oyunda tecrübe ettiğimiz her zorlukla karşılaşacağız ve kazandığımız yetilerimizi sezon finalinde sergileyeceğiz. Özetle yine çetin bir sınav ile karşı karşıyayız. İçerik hakkında Pek detay verilmese de Hakkaido’da GAMA adlı özel bir hastane ve onun konuk evinde Agent 47 yönetimimize verilecek…

Bu arada Io-Interactive’in tepe ismi Hannes Seifert, Hitman oyuncu topluluğuna teşekkürlerini sunuyor. Çünkü son oyunun gelişim ve oluşum aşamasında firma kadar oyuncular da büyük rol oynadı. Sözlerine “bu daha başlangıç” cümlesini de ekleyen Hannes acep neler planlıyor?

Sezon finali yapan yani tamamlanan oyun aynı zamanda DVD olarak da piyasaya çıkacak demek. Bu sürüm hakkında da bilgiler verildi. Tüm bölümleri içerecek olan fiziki sürüm de 31 Ocak 2017’de raflarda yerini alacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir