Hitman HD Trilogy Resmen Kabul Edildi!

Uzun zamandır dedikodu şeklinde ortalıkta dolanan Hitman HD Trilogy sonunda resmi olarak duyuruldu.

Hitman: Absolution’ın ortalığı kasıp kavurduğu şu aylarda, serinin konsoldaki takipçilerinin merak ettiği konuların başında gelen Hitman HD Trilogy en sonunda Square Enix tarafından kabul edildi.

Çeşitli perakende satış siteleri aracılığıyla ön siparişe sunulan ancak yapımcılar tarafından bir türlü kabul edilmeyen Hitman HD Trilogy’nin gerçekten hazırlanmakta olduğu yayımcı firma Square Enix tarafından yapılan bir duyuruyla resmiyet kazandı. Hitman: Silent Assassin, Hitman: Contracts ve Hitman: Blood Money oyunlarını kapsayan ve Xbox 360 ile Playstation 3 platformlarında yayınlanacak olan Hitman HD Trilogy, 1 Şubat 2013’ten itibaren satışa sunulacak.

Merakla beklenen HD üçlemeyi resmen kabul eden Square Enix, her nedense paketin satış fiyatı hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir