HITMAN Episode 4 Bangkok İçin Çıkış Tarihi Verildi

Io-Interactive, HITMAN Episode 4 Bangkok hakkında merak edilen detayları açıkladı.

“Club 27” görevi oyuncuları Bangkok’un hemen dışındaki Chao Phraya Nehri üzerine kurulu Himmapan tatil köyünün refah ve ihtişamlı ortamına götürecek. Hedefleriniz yükselişte olan Indie grubu The Class’ın vokalisti, rock yıldızı Jordan Cross ve Cross’un aile avukatı Ken Morgan. Her ikisi de grup merakla beklenen ikinci albümünü tamamlamaya çalışırken bu lüks tatil köyünde kalıyorlar.

Bu büyük otelin dış mekanlarını gezecek ve otelin çardaklarının da içinde bulunduğu egzotik bahçelerin doğal güzelliklerine hayran kalacaksınız. Görevi nasıl halletmeyi planladığınıza göre isterseniz Chao Phraya Nehri’nin manzarasının keyfini de çıkarabilirsiniz.

“Bangkok HITMAN sezonunun yeni bölümü için egzotik bir arkaplan sunuyor,” diyor Io-Interactive Stüdyo Şefi Hannes Seifert. “Bu sefer biraz rock and roll tercih ettik, çünkü hedefleriniz The Class grubunun vokalisti ve aile avukatları – yani bazı olağan dışı aktiviteler için müzik enstrümanlarının kullanılmasını da bekleyebilirsiniz.”

Yepyeni fırsatlar ve kılıklar, yeni ekipman, silah ve eşya açacak olan 65’ten fazla mücadele ile dolu olan Episode 4: Bangkok’u kaçırmayın.

HITMAN Mart ayında Giriş ve Paris bölümüyle başlamış, Nisan’da Episode 2: Sapienza, Mayıs’ta Episode 3: Marakeş ile devam etmişti, Temmuz’da Yaz Bonus Bölümü yayınlanmıştı ve Ağustos’ta Episode 4: Bangkok yayınlanacak. Sonraki bölüm Amerika Birleşik Devletleri’nde geçecek ve 2016’nın sonlarına doğru da Japonya’da sezon finali olacak.

HITMAN, PlayStation 4, Microsoft Xbox One ve Windows PC için satışta 16 Ağustos’ta çıkışını yapacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir