Heyecan Dolu LawBreakers E3 2016’da Tanıtıldı

Boss Key Productions’un yeni oyunu LawBreakers, E3 2016’da PC Gaming Show’da gün yüzüne çıktı. Yapım, klasik MP dinamiklerini tekrar diriltmek istiyor.

Boss Key Productions, yeni yapımları olan LawBreakers’ın yeni bir haritası olan Promenade’i E3 2016’da PC Gaming Show sunumu ile tanıttı. Oyunun yapımcısı Cliff Bleszinski ise sahnede oyunla ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu.

LawBreakers, klasik Unreal Tournament tarzındaki kaos içeren bir Multiplayer FPS yapımı. Oyunda yer alacak olan arena tarzı haritalar ve yer çekimsiz ortamlar klasik FPS hayranlarının ilgisini çekebilir. Oyunda bolca göreceğimiz olan konseptler arasında momentum ve karakterlerin özel yetenekleri bulunuyor. Bu tarz farklı konseptlerin bir araya getirilmesi ve onların birlikte işlemesinin oldukça zor olduğunu itiraf eden Bleszinski, oyunun şu anki durumunun da oldukça dengesiz olduğunu belirtti. Bu yüzden yapımcı Boss Key Productions, önümüzdeki haftasonu bir açık alpha düzenleyerek bu sorunların önüne geçmeye çalışacak. Yapılacak olan alpha’da herhangi bir gizlilik ibaresi olmaması ise bizleri oldukça şaşırttı. Yapımcılar özellikle oyunculardan tonla geri dönüş beklediklerini ifade ettiler.

LawBreakers’ın alphası 18 Haziran’da başlayacak, 16 Haziran’da oyun önceden yüklenebilecek. Tabii ki bunun için alpha başvurunuzun kabul edilmiş olması gerekiyor. Yapımcılar, yakın gelecekte oyunu Steam’de Early Access olarak çıkartacaklarını da belirttiler.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir