Heroes Of Newerth Oyuncularına Sevindirici Haber

Popüler moba oyunlarından olan HoN 2.6.11 yamasıyla oyuncularının yüzünü güldürecek.

HoN f2p modeline geçtiğinde, oyunu satın alan eski oyuncularına ‘Legacy Player’ statüsü vermiş, ve çıkartılmış veya çıkartılacak bütün herolara erişim hakkı sağlamıştı. Oyuna yeni başlayanlar içinse haftalık belirlenen seçilebilen, herolar ayarlıyordu. Bunlar dışındaki herolarla oynamak için ya gerçek para ile ya da oyun içi biriktirdiğiniz paralarla, bu heroları satın almanız gerekiyordu. Bu Cuma itibari ile bu durum değişiyor.

20 Temmuz’dan sonra bugüne kadar çıkartılan bütün herolar, bütün oyuncular için bedava olarak sunulacak. Yeni çıkan herolar da erken erişim hakkı süreleri dolduktan sonra herkes için bedava olacak. Oyun içi  rekabeti ve dengeyi düzenleme amacıyla yapılmış bu hamle HoN’un geleceği için önemli bir atılım. Bazı “Legacy Player”‘lar verdikleri para nedeniyle belki itiraz edeceklerdir ama trendi düşme eğilimi gösteren bir oyunda, bu hamlenin değerini onların da anlayacağını düşünüyorum. Detaylar için tıklayın.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Süleyman Acarayman

Atari ile başlayan oyun maceramı bir çok platformda sürdürmekteyim. Oyunlar üstüne düşünmeyi çok severim ve yazmak için de elimden geleni yapıyorum. Mizah, hayatımın önemli bir parçasıdır ama yeri geldiğinde oyunları ciddiye alırım. Lisans eğitimimi Ankara Üniversitesi'nde Sosyoloji üzerine aldım. Aldığım eğitimin faydalarını, oyun camiası içinde yaptığım gözlemler üzerine kullanmaya çalışıyorum.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir