Hero Academy Steam’e Bir Sürpriz İle Geliyor!

Orc’s Must Die’ ile tanıdığımız Robot Entertaintment’ın Mobil Strateji oyunu Hero Academy, Steam’e ufak bir sürpriz ile geliyor!

Robot Entertaintment’ın beğenilen Mobil Strateji oyunu Hero Academy, 8 Ağustos 2012‘de Steam’e geliyor. Oyunu Steam’den alan oyuncular oyunlarında kullanabilecekleri, Valve’in ünlü paralı askerleri Team Fortress 2 karakterlerine sahip olabilecekler. Ve tabii ki Team Fortress 2’de kullanılabilecek bir eşyayı da envanterlerine ekleyebilecekler.

Klasik taktiksel oynanış ile hızlı ve aksiyon dolu modern yapımları birleştiren Hero Academy, hızlı ve derin bir taktiksel turn-based oynanış sunuyor. Oyun içinde stratejinin büyük önemi ile bir elde bütün oranlar tersine dönebilir. Kendi takım karakterlerinizi de kişiselleştirme imkanı sunan Mobil Strateji oyununun Steam’de ve PC platformunda ne kadar tutulacağı da merak konusu.

Robot Entertaintment CEO’su Patrick Hudson,  “Böyle bir yapım için Valve ile çalışmaktan ve onların popüler karakterlerini bizim oyun dünyamıza taşımış olmaktan gurur duyuyoruz. PC Oyun Dünyasından First Person Shooter karakterlerinin Mobil Oyun Dünyasında bir turn-based strateji oyununa geçmesi belki de bir ilk olacak. Valve ‘in ileriyi görebilen tecrübesi ve oyunculara istedikleri şeyi verme tutkusu onlar için büyük bir artı.” diye konuştu.

Steam sürümü sayesinde Cross-Platform özelliği de taşıyacak olan Hero Academy, Steam’den satın alındığı taktirde ister iPad’iniz de ister iPhone’unuz da isterseniz de PC’niz de kullanabileceğiniz Team Fortress 2 takımını içeriyor!  Steam’de her Hero Academy takımı satın aldığınızda Team Fortress 2 için bir kozmetik eşya da kazanabiliyorsunuz. Turn-Based bir Strateji oyununun PC sürümü ne kadar başarılı olur bilinmez ama, sırf Team Fortress 2 faktörü bile çok yüksek satış rakamlarına çıkarabilir.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir