Hawken Çıkışıyla Beraber Steam Yolunda

Hawken Çıkışıyla Beraber Steam Yolunda

Yapımcı Adhesive Games’in yaptığı açıklamaya göre Multiplayer Robot Shooter oyunu Hawken Şubat ayında Steam ile gerçek çıkışını gerçekleştirecek.

Hawken’ın Şubat ayında gelecek olan güncellemesiyle birlikte, yapımcı Adhesive Games, oyunu Steam platformuna entegre etmeyi planlıyor. Geçtiğimiz günlerde oyunu Steam üzerinden indirerek uzun süredir devam eden beta sürecine Steam üzerinden dahil olabilmek için davetiyeler gönderildi. Hafta boyunca daha çok davetiye ile birlikte hali hazırda oyunu, oyunun kendi programından oynayan oyuncuların Steam’e çekmek için davetiye gönderilecek. Oyunun bu geçişi yüzünden Hawken’da yeni hesap yaratmak yeni güncellemeye kadar engellenmiş durumda.

Steam platformuna geçiş tamamlandıktan sonra Hawken sadece Steam üzerinden oynanabilecek. Oyuncuların oynayabilmeleri için geçerli bir Steam hesabına ihtiyacı olacak. Oyuncuların oyunu Steam üzerinden tekrar indirip yeniden kurması gerekecek. Bu değişimle birlikte oyuna SteamWorks desteği ile birlikte Steam Wallet gibi Steam’e özel özellikler eklenecek.

Yapımcılar konuyla ilgili “Oyunda böyle bir değişikliğe gitmemizin ana nedeni, oyunun çıkışını, Steam çıkışı ile birlikte yaparak sürece hız kazandırmak. Şubat ayı içerisinde bu geçişi tamamlamak istiyoruz. Oyunu daha önce aktif olarak oynayan oyuncularımızın tamamının çıkıştan önce oyunu Steam’de oynuyor olmasını planlıyoruz. Bu şekilde sunucularımıza da fazla yük binmemiş olacak.” açıklamasını yaptı.

Hawken 2012’nin sonlarından bu yana open beta aşamasında geliştirilmeye devam ediyordu. Oyunun bu sene içinde PC için çıkışının yapılması planlanmakta.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir