Harley Quinn Ve Deadshot Injustice 2 Kadrosuna Katıldı

Harley Quinn Ve Deadshot Injustice 2 Kadrosuna Katıldı

Injustice 2’den Harley Quinn ve Deadshot’lı bol çılgınlık ve aksiyon içeren bir fragman geldi. Oyun Harley Quinn ve Deadshot ile ayrı bir güzel.

Suicide squad filminin yankıları hala tüm dünyada etkisini gösteriyor. İyi diyenler var, kötü, rezalet diyenler var. Ama şu bir gerçek ki filmdeki bazı karakterler öne çıkmayı, ilgi çekmeyi başardı. Bunların başında bizim çılgın bacımız Harley Quinn, bir diğeri de ölüm makinamız Deadshot. Bu karakterlerin artan popülerliliğini görmezden gelmeyen NetherRealm Studios, Harley Quinn ve de Deadshot’ın Injuctice 2 de olacağını gözlerimizin pasını silen bir trailer ile duyurdu.

Trailer da gösterilen Harley Quinn karakterini biraz irdelersek. Alabildiğine çılgın bir karakter olacak gibi görünüyor. Renkli saçlarıyla tazı köpekleri, çılgınlar gibi oraya buraya salladığı beyzbol sopası ve patlayıcı oyuncakları ile Harley Quinn oyundaki deli kızımız olacak gibi gözüküyor. Trailerdan görebildiğimiz kadarıyla Harley’in çılgınlıkları çok güzel yansıtılmış gibi duruyor.

Gelelim Deadshot’a. Deadshot ise korkutucu derece de ölümcül görünüyor. Kolu bacağı gibi kullandığı silahlar ve öldürücü yumrukları ile etrafa dehşet saçıyor. Hele hele trailer’ın sonunda Batman’i bir pataklıyor ki dillere destan.

NetherRealm firması parça parça Injustice 2 karakterlerini açıklamaya devam ediyor. Daha önce Batman, Superman, Flash, Aquaman, Wonder woman gibi popüler karakterler açıklanmıştı. Şimdi bunlara Harley Quinn ve  Deadshot da eklendi.

Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için geliştirilen Injustice 2’nin, 2017 yılında raflardaki yerini alması bekleniyor. Buyrun Deadshot’lı, Harley Quinn’li Injustice 2 fragmanına:

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Pandemic Express Nasıl Olmuş?

Pandemic Express Nasıl Olmuş?


Pandemic Express Nasıl Olmuş?

Gelecek vaat eden bir erken erişim daha: Pandemic Express – Zombie Escape. Bir başka erken erişim oyununu gösteriyorum size. Videoları ile dikkatimi cezbeden oyunu geçen oynadım, akabinde kısa bir süre önce Twitch’te canlı yayınını yaptım. Gayet eğlenceliydi, yayın da oyun da. Video...

Total War Three Kingdoms’da Nasıl Asker Üretiliyor?

Total War Three Kingdoms'da Nasıl Asker Üretiliyor?


Total War Three Kingdoms'da Nasıl Asker Üretiliyor?

Çin'de İmparator olmak kolay değil. Çin’i yönetmek istiyorsanız, bu koca kadim coğrafyayı kontrol altında tutmak ve rakiplerden arınmak için ordularınızın korku salması lazım. Karşı unsurları bertaraf etmek için dayanıklı, her savaş türüne hazırlıklı olması lazım. Peki bunu nasıl...

Trials of Fire’a Bir Bakış Attık

Trials of Fire'a Bir Bakış Attık


Trials of Fire'a Bir Bakış Attık

Trials of Fire İlk Bakış. Erken erişimin meyvelerinde bugün... Erken erişime çıkışını gerçekleştirmiş oyunlar üzerine yazdığım her ilk bakışta değindiğim bir husus var: erken erişim her zaman kötü değildir. Erken erişim nitelikli geliştiriciler ve oyunları için , normal şartlar altında...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir