Harley Quinn Ve Deadshot Injustice 2 Kadrosuna Katıldı

Harley Quinn Ve Deadshot Injustice 2 Kadrosuna Katıldı

Injustice 2’den Harley Quinn ve Deadshot’lı bol çılgınlık ve aksiyon içeren bir fragman geldi. Oyun Harley Quinn ve Deadshot ile ayrı bir güzel.

Suicide squad filminin yankıları hala tüm dünyada etkisini gösteriyor. İyi diyenler var, kötü, rezalet diyenler var. Ama şu bir gerçek ki filmdeki bazı karakterler öne çıkmayı, ilgi çekmeyi başardı. Bunların başında bizim çılgın bacımız Harley Quinn, bir diğeri de ölüm makinamız Deadshot. Bu karakterlerin artan popülerliliğini görmezden gelmeyen NetherRealm Studios, Harley Quinn ve de Deadshot’ın Injuctice 2 de olacağını gözlerimizin pasını silen bir trailer ile duyurdu.

Trailer da gösterilen Harley Quinn karakterini biraz irdelersek. Alabildiğine çılgın bir karakter olacak gibi görünüyor. Renkli saçlarıyla tazı köpekleri, çılgınlar gibi oraya buraya salladığı beyzbol sopası ve patlayıcı oyuncakları ile Harley Quinn oyundaki deli kızımız olacak gibi gözüküyor. Trailerdan görebildiğimiz kadarıyla Harley’in çılgınlıkları çok güzel yansıtılmış gibi duruyor.

Gelelim Deadshot’a. Deadshot ise korkutucu derece de ölümcül görünüyor. Kolu bacağı gibi kullandığı silahlar ve öldürücü yumrukları ile etrafa dehşet saçıyor. Hele hele trailer’ın sonunda Batman’i bir pataklıyor ki dillere destan.

NetherRealm firması parça parça Injustice 2 karakterlerini açıklamaya devam ediyor. Daha önce Batman, Superman, Flash, Aquaman, Wonder woman gibi popüler karakterler açıklanmıştı. Şimdi bunlara Harley Quinn ve  Deadshot da eklendi.

Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için geliştirilen Injustice 2’nin, 2017 yılında raflardaki yerini alması bekleniyor. Buyrun Deadshot’lı, Harley Quinn’li Injustice 2 fragmanına:

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor


Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor

Paradox’u genel olarak devasa strateji oyunlarından tanıyoruz ama bünyesinde tonlarca isim/dağıtım haklarını barındırdığı oyun da var. Bunlardan birisi de işte bu kült seri ve GDC’de duyuruldu. San Francisco’da GDC gerçekleştiriliyor, oyun geliştiricileri konferansı, önemli birçok sektörel...

Mass Effect’i Modlu Oynamanızı Tavsiye Ediyoruz

Mass Effect'i Modlu Oynamanızı Tavsiye Ediyoruz


Mass Effect'i Modlu Oynamanızı Tavsiye Ediyoruz

Bir klasik, Mass Effect, birçok kez bitirilebilir. Ancak hiçbiri bu kadar güzel gözükmez. Neyden mi bahsediyoruz? Elbette modlanabilmesinden. Eğer Mass Effect'i henüz oynamadıysanız ya da tekrar oynamak istyorsanız Ahmet'e kulak verin. Kendisinin hazırladığı mühim modlama rehberi vesilesiyle...

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!


Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Dev şirket sonunda ağzındaki baklayı çıkardı   Google uzun süredir konsol/PC oyunları piyasasına adımını atmak için adım saymaktaydı. Kapalı kapılar arkasındaki anlaşmalar, eleman alımları, Project Stream ve konsol planı dedikoduları derken sonunda Google'ın yeni projesi ortaya...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir